Mūrinis namas

Mūrinis namas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „mūrinis namas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Simas

Sveiki, esu nusižiūrėjęs namą, kuris buvo medinis, tačiau vėliau buvo apmūrytas. Ar imant paskolą iš banko, jis laikomas mediniu, ar mūriniu?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Andrius

Sveiki, planuoju pirkti sodo namą, namas mūrinis, apšildytas, su centriniu šildymu, pritaikytas gyventi nuolat. Ar gali būti, kad bankas neduos tokio dydžio paskolos, kokia įvertins vertintojas? Ir ar finansavimas gali būti mažesnis nei 85proc?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Gali neduoti tokio dydžio paskolos jeigu Jūsų pajamos bus nepakankamos arba bankui atrodys, kad turtas yra rizikingas suteikti norimo dydžio finansavimą. Maksimali finansavimo suma yra 85%, tačiau gali būti ir mažesnė įvertinus aplinkybes.

+3Buvo naudinga
San

Sveiki. Buvau viename banke su namo skelbimu, nieko nesakė, kad galima negaut paskolos. Imčiau viena, pajamos tinkamos ir t.t. pasidariau vertinimą (250e). Išsiuntus paraiškas SEB ir Luminor atmetė dėl pačio būsto, skaito jį netinkamu gyventi, sako o jūs įrodykit kad gyvensit, nors namas geroje vietoje, mūrinis, visos komunikacijos, tik reikia remonto. Sakiau remontuočiau po truputi iš atlyginimo, galbūt pasiimčiau vartojimo paskolą remontui, nes pagal atlyginimą galiu gauti, bet jiems atseit neapsimoka jei man kas nutiktų, tai jie neatgautų tos sumos kurią suteikė. Laukiu atsakymo iš Swedbank. Jei ir šis atmes, ką daryti? Namo kaina palyginti su kitais namais tikrai gera, vieta gera, net butai panašios būklės daugiau kainuoja.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Na, bankai vertina turtą ir žiūri ar jis yra likvidus ir ar jiems verta prisiimti riziką, todėl sprendimas priklauso nuo banko. Jeigu bankai atmes, tuomet kitas variantas yra kredito unijos - jos palankiau žiūri į tokius projektus, bet bus šiek tiek aukštesnės palūkanos. Praneškite kaip sekėsi Swedbank.

+5Buvo naudinga
San

Sveiki. Paskola gavau, jau vyksta remonto darbai :)

+1Buvo naudinga
Inga

Sveiki, norėčiau sužinoti ar bankai duoda paskolas namui, namas gyvenamasis įregistruotas, gyveno žmogus, šildymas kietu kuru, vanduo iš šulinio, tik nėra nuoteku? Toks tinkamas gauti paskola? Statybos metai 1991, mūrinis, dviejų aukštų. Ačiū už betkokia info!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Priklausys nuo to, kaip bankai įvertins turtą, pagal pateiktą informaciją negaliu pasakyti. Tačiau neturint vandentiekio - sudėtinga. Reikia individualaus vertinimo ir galbūt keisti paskolos tipą.

+3Buvo naudinga
Inga

O ka jus turejote omenyje keisti paskolos tipa?

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Paskolos tipai gali būti įvairūs, pavyzdžiui: būsto paskola, vartojimo paskola, paskola užstatant turimą turtą.

+3Buvo naudinga
Gražvyda

Laba diena, Esame 3 asmenų šeima, esame pradėję statyti namą - dabartinė stadija mūrinis namas su uždengtu stogu, bendras plotas gaunasi 480m2. Norėtume imti paskolą pavasarį tolimesniam įrengimui užstatant bankui savo namą. Tik situacija tokia, kad aš dar 2 metus esu vaiko auginimo atostogose, gaunu vaiko priežiūros pinigus, kurie yra 540e/mėn. Taip pat dirbu, atlyginimas 1000e/mėn. Klausimas, ar skaičiuotųsi prie pajamų mano gaunami vaiko auginimo atostogų pinigai? Taip pat vyras pradėjas dirbti pagal individualios veiklos pažymėjimą, tad jei imtume paskolą, ar jo pajamos įsiskaičiuotų išdirbus jam 6mėn., jei kaip pagrindinė skolininkė būčiau aš - dirbanti pagal darbo sutartį? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gražvyda, dėkui už klausimą. Vyro pajamos manau, kad nesiskaičiuotų, nes per mažas stažas ir dar nebuvo deklaracijų. Reiktų bent pilnų metų deklaruotų pajamų. Dėl Jūsų pajamų, priklausys nuo banko, bet kadangi vaiko priežiūros pinigai jau į pabaigą ir ateityje jie nebebus mokami, tuomet neturėtų skaičiuotis. Kreipkitės į bankus, manau, kad galite rasti sprendimą. Tik kreipkitės į 3 bankus, o ne vieną.

+3Buvo naudinga
Emi

Sveiki, norėčiau paklausti, norint gauti paskolą namo pirkimui, kiek kvadratų turi būti namas? Užtenka 50 kv mūrinis namas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Emi, dėkui už klausimą. Gali būti 50 kv., jeigu tai yra gyvanamasis namas ir bankas sutinka jį finansuoti. Reikia individualaus turto vertinimo kas tai per namas ir ar tai likvidus nekilnojamasis turtas.

+3Buvo naudinga
Inga

Sveiki, ko reikia norint sodo nama yregistruot y gyvenamajy?kokie turi buti reikalavimai? Norim pirkti sodo namuka bet bankas neduoda paskolos nes jis ne gyvenamasis

Buvo naudinga
EDGARAS

Sveiki. Noriu imti paskolą iš banko mediniam namui. Namas 2015m pilnai renovuotas, įvertintas didesne suma nei parduodamas. Bankas paskolą duoda be problemų, bet susidūriau su nesklandumais dėl to, kad namas ne mūrinis. Ar visuose bankuose taip? Mano bankas DNB. Dėkoju.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Taip, mediniai namai yra vertinami rizikingiau ir priklausomai nuo namo likvidumo įvertinimo, pačio turto vertinimo gali būti sudėtingiau arba iš viso nefinansuojama. Šis požiūris vyrauja visuose bankuose, tačiau kaip ir minėjau priklauso viskas nuo pačio turto įvertinimo.

+3Buvo naudinga
Vytautas

Pirksiu 1 kmb butą. Gyvenu vienas, gaunu 591 eurą atlyginimą į rankas. Vertintojai įvertino 30000. Namas mūrinis 1989m. statyba. Ar galiu gauti 80 procentų paskolą, jei buto būklė įvertinta patenkinama. Ar Nordeo bankas gali duoti 80 procentų paskolą. Kokio dydžio paskolą galiu gauti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytautai, dėkui už klausimą. Viskas priklausys nuo individualaus Jūsų vertinimo ir perkamo būsto likvidumo/vietos. Jeigu butas paklausus ir lengvai parduodamas, tuomet manau yra tikimybė gauti 80% finansavimą. Manau realu gauti finansavimą perkamam būstui 30 tūkst. eurų.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų