Nesusituokęs

Nesusituokęs. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nesusituokęs“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ignas

Laba diena, Norėčiau pasiteirauti dėl būsto paskolos refinansavimo. Šiuo metu esu paėmęs būsto paskola su 2,6% metine marža. 24 metų, nesusituokęs, vaikų neturiu. Paskola suteikta prieš 8 mėnesius, dabartinėje darbovietėje dirbu beveik pusantrų metų, per karantiną prastovose nebuvau, alga minimaliai, bet pakilo. Ar galima tikėtis geresnių sąlygų kituose bankuose refinansuojant šią būsto paskolą. Ačiū už greitą atsakymą.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Kęstutis

Laba diena, turiu sodybą su 4 pastatais 3 iš jų apgriuvę, 1 aptaisytas buvęs gyvenamasis, dabar dirbtuvės. Sodybos plotas su žemėmis 3.9 ha.Nėra vandentiekio, kanalizacijos Esu jaunasis ūkininkas, šia sodybą gavau dovanų iš senelio. Esu nesusituokęs bet gyvename kartu su drauge turime sūnų. Mėnesio pajamos 760 eu plius bitininkaujame. Ar yra galimybė pretenduoti į subsidijas. Jei ne ar yra galimybė gauti. Paskolą, be pradinio įnašo o tiesiog įkeičiant žemes, greta norime statyti naują namą rengti vandentiekį.?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kęstuti, dėkui už klausimą. Jūsų atveju reikėtų kreiptis į savivaldybę, kurioje gyvenate ir pasiteirauti dėl paramos, kad įvertintų Jūsų turimą turtą ir galimybes gauti paramą. Atkreipkite dėmesį, kad parama suteikiama tik susituokusioms poroms su vaiku arba atskirai motinai arba tėvui su vaiku (pagal tai kuriam priskirta globa). Dėl paskolos su įkeitimu reikia kreiptis į bankus, kad įvertintų tai, ką turite ir ar bankams bus tinkamas Jūsų turimas turtas ir norės skolinti gavę įkeitimu tokį turtą. Susisiekite tiek su bankais, tiek su savivaldybe.

+3Buvo naudinga
Laimonas

Labas. Noriu pasidomėti. Dėl paskolos būstui. Mano alga į rankas 560 eurų. Kokio dydžio būtų paskola? Turiu mažametį vaiką, esu nesusituokęs. Draugės pajamos 460 eurų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laimonai, dėkui už klausimą. Priklauso nuo Jūsų įsipareigojimų, darbo stažo, kredito istorijos ir daugelio kitų faktorių. Manau galite galvoti apie 50-60 tūkst. eurų paskolą.

+3Buvo naudinga
Ernestas

Sveiki, norėjau jūsų paklausti, kokią didžiausią paskolą galėčiau gauti uždirbdamas 550 eur, bei pridėjus 220eur antrų metų tėvystės pašalpą. Esu nesusituokes, turiu vieną vaiką.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernestai, dėkui už klausimą. Priklausys nuo individualaus Jūsų situacijos vertinimo. Pagal pateiktus duomenis, jeigu neturite kitų finansinių įsipareigojimų ir uždirbate 550 eur/mėn., galite tikėtis ±20 tūkst. eurų paskolos, o jeigu uždirbtumėte 770 eur/mėn. galima galvoti apie 45 tūkst. eurų paskolą.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, Ernestai, pataisysiu Stepą: dirbti negalėjote tik pirmais metais, o antrais jau galima turėti ir kitų pajamų, ne tik pašalpą. Kitas klausimas, kad bankai į pašalpos pajamas žiūrės kaip į netvarias (laikinas) pajamas.

Buvo naudinga
Klientas

Laba diena, Norėčiau iš Jūsų išpešti šiek tiek informacijos. Šiuo metu esu nesusituokęs vyrukas, turintis 1 vaiką, išlaikytinį. Kadangi domina būsto paskola, todėl kilo vienas klausimėlis. Antrais metais ketinu perimti tėvystės atostogas (40 proc. prie darbo užmokesčio) ir toliau dirbti, tačiau ar skaičiuojant gaunamas pajamas būsto paskolai per 6 mėn. būtų pridedamos prie darbo užmokesčio pajamų tie 40 proc. pajamų? T.y. pavyzdžiui mano mėnesinis darbo užmokestis 700 eur., tai gaunant socialinę tėvystės pašalpą prisiskaičiuotų dar, pavyzdžiui, plius apie 300 eur.? Ačiū, už atsakymą.

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Gerbiamas kliente, taip gaunama pašalpa būtų skaičiuojama kaip Jūsų pajamos, tik svarbu žinoti, kad bankas vertina paskutinių 6 mėnesių, išskirtiniu atveju - 3 mėn. pajamas.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų