Pajamos už neįgalumą

Pajamos už neįgalumą. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pajamos už neįgalumą“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Neringa

Sveiki, auginu vieną sūnų 5m ir šiuo metu nedirbu. Mano pajamos šiuo metu virš 700 e kadangi vyras miręs, vaikas gauna našlaičio pinigėlius ir aš gaunu našlystės. Vaikas turi vidut. neįgalumą ir aš 3grupę. Man iki pensijinio amžiaus paskirta. vaiko pinigėliai. spec poreikiai. Klausimas ar galiu tikėtis gaut paskolą nedirbdama ir kurios iš visų šių pinigėlių skaitosi kaip pajamos? Dar domina ar gaučiau lengvata paskolai kompensuoti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Vieno atsakymo nėra, kadangi bankai vertina individualiai sitaucijas, taip pat ir vertintų Jūsų atveju. Todėl pajamoms, kurias gaunate, reikalingas bankų vertinimas - vertina daug faktorių, kredito istoriją, bendrą situaciją ir pan. Dėl paramos būstui, reikia teirautis savivaldybėje ar atitinkate visus reikalavimus. Taip pat ir skirtinguose bankuose. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Eligijus

Sveiki, gaunu neįgalumą 550 eurų į mėn. Ir noriu įsigyti būstą ir nežinau ar man bus suteikta būsto paskola? Ačiū labai už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eligijau, dėkui už klausimą. Reikia kreipti į bankus dėl individualaus vertinimo. Reikia, kad įvertintų pajamų stabilumą ir kilmę, galbūt parama dar priklausytų. Tačiau, be darbinių pajamų būto pakolą sunku gauti, tačiau siūlau pasikalbėti su bankais.

+3Buvo naudinga
Ruta

Sveiki, Perku butą ir norėčiau sužinoti ar priklauso kokios lengvatos. Turiu neįgalumą (vieną paprastesnių grupių, gal darbingumas 60% ar kuris ten), dirbu Olandijoje, turiu stabilų ir neterminuotą kontraktą, pajamas gaunu eurais, bet gaunu nemažai (4000 eurų per mėnesį). Bankas sutinka suteikti paskolą įnešant 30% pradinio įnašo. Tiek turiu. Bet klausimas, ar galiu gaut kokią lengvatą nes tai pirmas būstas mano vardu, turiu neįgalumą, bet nesu susituokus, taip pat neturiu vaikų. Būsto vertė maždaug 75 000 eurų. Ačiū!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Parama deja, parama nepriklausytų, nes Jūsų pajamos yra per didelės ir gyvenate užsienyje.

+4Buvo naudinga
Juste

Sveiki, esu vieniša, išsiskyrusi mama auginu dvi dukras. Mano atlyginimas 500€ į rankas ne mažiau, būna juk svyruoja atlyginimas, gaunu ir 550€, vaikų alimentai per abi 500€, viena dukra dar gauna neįgalumą 130€ ir vaiko pinigai 60€ per abi. Bendra suma susidaro - 1190€ mėn. Ar galėčiau gauti būsto paskolą Klaipėdos mieste butui pirkti? Ar yra iš vis galimybė? Ir kokią maždaug sumą galėčiau pretenduoti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juste, dėkui už klausimą. Taip, galite pretenduoti. Nuo banko sprendimo priklausys ar alimentai ir neįgalumo pinigai bus įskaičiuoti kaip stabilios gaunamos pajamos. Nuo to priklausys ir būsto paskolos suma. Patariu kreiptis į bankus ir paprašyti įvertinti Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Agata

Sveiki, Turiu neįgalumą (30proc darb), su vyru laukiame pagausėjimo. Bendros šeimos pajamos 650 eur. Ar realu gauti 20 proc valstybės kompensaciją pirmam būsto įnašui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agata, dėkui už klausimą. Manau, kad galėtumėte gauti 20% paramą. Kadangi pagal įstatymą neįgalusis – asmuo, kuriam Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka nustatytas arba sunkus ar vidutinis neįgalumo lygis, arba 40 procentų ar mažesnis darbingumo lygis, arba senatvės pensijos amžių sukakęs asmuo, kuriam nustatytas specialiųjų poreikių lygis.

+3Buvo naudinga
Antanas

Laba diena. Gyvenu Klaipėdoje, vienas, tūrių neįgalumą 35 proc. (II gr.), mano pajamos ne viršija 88 VRP ir turtas ne viršija 123 VRP. Galių gauti būsto kreditą iki ~45 tūkstančių pagal turimas pajamas. Norėjau paklausti dėl valstybės paramos (20 proc.)? 1) aš ja gausių? Klaipėdoje? 2) jeigu aš paimsiu į kreditą būstą pvz. už 40 000 eur, valstybės parama bus skaičiuojama nuo visos sumos (40 000) arba tik nuo banko paskolos? 3) gavus valstybės paramą, kokias mano pareigos? Pvz. galių aš šita būstą per pirmus 5 metus nuomoti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Antanai, dėkui už klausimą. Atsakau:

  1. Nežinau ar gautumėte, reikia vertinti situaciją individualiai. Kreipkitės į savivaldybę dėl pažymos ir su pažymą į bankus dėl paskolos;
  2. Parama skaičiuosis nuo kredito sumos;
  3. Galite nuomoti, bet parduoti negalėsite. Atminkite, kad tai turi būti vienintelis ir pirmasis Jūsų būstas.
+5Buvo naudinga
neringa

Laba diena, norėčiau sužinot ar galėčiau gaut lengvatą pirmam būstui, turiu neįgalumą 3grupes, auginu vaiką taip pat neįgalu 3metu. Vyras miręs. Mūsų mėnesio pajamos 450e šiuo metu nedirbu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Tikėtina, kad galite gauti paramą. Kreipkitės į savivaldybę dėl pažymos gavimo. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad nepakanka gauti pažymą iš savivaldybės, taip pat reikia atitikti ir banko reikalavimus, kad bankas išduotų paskolą. Šiuo metu parama yra pristabdyta, bet iš anksto galite kreiptis į savivaldybę ir pasiruošti. Daugiau informacijos rasite čia: Viskas ką reikia žinoti apie paramą būstui iš valstybės. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
A

Turiu 50 proc. neįgalumą, ar teikia 20 proc. paramą? Jei susituokus ir vienas vaikas ir mūsų pajamos išviso 1250 eu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Paramos gavimas priklauso nuo daugelio kriterijų. Įsigilinkite į juos ir kreipkitės į savivaldybę dėl patikslinimo. Daugiau informacijos dėl paramos gavimo rasite čia:

- Viskas ką reikia žinoti apie paramą būstui

- Paramos būstui įstatymas

+3Buvo naudinga
Lina

Sveiki. Įdomu ar galiu gauti valstybės paramą pirmam būstui įsigyti, esu viena su vaikeliu. Tačiau turiu neįgalumą, dirbu. Mano pajamos 600e su neįgalumu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, manau galite. Kreipkitės į savivaldybę kur esate registruota ir išsiaiškinkite galimybes tiksliai. Plačiau apie parama pasiskaitykite čia.

+4Buvo naudinga
Mantas

Laba vakara. Norėčiau pasiteirauti ar aš turiu teisę į valstybės kompensuojamą paskolą būstui įsigyti jeigu turiu neįgalumą (II grupe), be to esu našlaitis. Kiek teko domėtis valstybė subsidijuoja asmenis-buvusius našlaicius iki 35 metų. Esu vedęs. Vaikų neturiu. Kartu su žmona dirbame. Kiek procentų valstybė mano atveju galėtų subisdijuoti? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki, turite atitikti kompleksiškus reikalavimus. Neįgalumas ir tėvų netekimas yra vienas iš paramos gavimo kriterijų, tačiau taip pat Jūsų pajamos neturi viršyti įstatyme numatytų. Detalų paramos įstatymą ir punktus rasite čia, atkreipkite dėmesį į 8 ir 11 punktus. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų