Swedbank parama

Swedbank parama. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „swedbank parama“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Rokas

Sveiki, planuoju imti būsto paskolą, domėjausi jaunos šeimos subsidija. Šiai dienai esu vienišas, bet ateityje planuoju susituokti, savivaldybėje man aiškino, kad galiu pasiimt banke lengvatinę sutartį būsto paskolos ir sudarius šeimą galėsiu pasinaudoti jaunos šeimos subsidija ir susigrąžinti 15% nuo likusios mokėti sumos. Pasikonsultavus viename iš bankų (Swedbank) minėjo, kad tai yra neįmanoma ir arba gali imti paskolą be subsidijos arba su subsidiją ir toliau jokie pakeitimai nėra įmanomi. Taigi norėjau paklausti kaip yra iš tikrųjų, nes susikirto savivaldybės ir bankų nuomonės.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rokai, dėkui už klausimą. Na, kiek teko kalbėti su ministerija, sakė, kad pažyma galėtų būti išduodama šeimoms, kurios yra susituokusios, bet planuoja vaikus ir gimus vaikams, parama būtų suteikiama. Manau, kad šiuo atveju nėra apgalvota bei susitarta iš banko pusės ir ministerijos.

+4Buvo naudinga
Indrė

Laba diena. Swedbank pateikėme prašymą būsto paskolai, pradiniam įnašui gavome subsidijos paramą iš valstybės 20%. Bankas mums suteikia paskola 48000e. Palūkanos 2.69% . Kodėl tiek daug, kur pažystamu rate 2,50% ir mažiau? Telefonu klausėme ar negalima mažiau, pasake ne ir tiek. Įdomu, kodėl didelės palūkanos ir nuo ko jos priklauso? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Indre, dėkui už klausimą. Būsto paskolų kainodara nėra reguliuojama ir bankai gali nustatyti kokias tik nori palūkanas. Esant menkai konkurencijai Lietuvoje, ir esant dideliam poreikiui - bankai didina palūkanas, nes turi tokią galimybę, kai yra daugiau norinčių pasiskolinti, nei bankas norėtų skolinti. Taip kyla palūkanos. Bandykite kreiptis į kitus bankus, kad palygintumėte sąlygas. Atminkite, kad šeimų vertinimai ir situacijos yra skirtingos, o tai taip pat įtakoja banko pateikiamas maržas Jums.

+4Buvo naudinga
Fortūnata

Sveiki, ketinu pirkti būstą kaina 33000 eur. Kalbėjausi su Swedbank vadybinike patikino, kad nemato jokių problemų suteikti paskolą (esu viena augintanti vaiką, dirbu jau 2 metai vienoje darbovėtėje, pajamos už 12 mėn yra 800 eur į rankas, man yra 27 metai, įsiskolinimų neturiu, kredito reitingas pernai 2018m. buvo B). Pasiūlė net kreiptis dėl subsidijos iš savivaldybės pirmajam būstui įsigyti 10%. Taip ir padariau. laukiu atsakymo. Pradinę įmoką turiu 20%. Kadangi negavau dar raštiško patvirtinimo iš banko, kad paskola suteikiama, man neramu ar gausiu ją. Nes turto vertinimas kainuoja savininkai prašo užstato kaip garanto. Klausimas toks ar realu man gauti paskolą iš banko? Nesinori išvaistyti santaupų į orą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Fortūnata, dėkui už klausimą. Žodinė banko garantija negalioja, todėl gali būti visaip. Visų pirma, jeigu prašysite paramos, tai bus kitokio tipo kreditas - valstybės remiamas, todėl ir banko pozicija teoriškai gali pasikeisti. Šiaip nėra taip viskas blogai, tiesiog buvo atvejų, kai bankai pasakė, kad išduos, bet paskolos po to nesuteikė - būna visaip.

+4Buvo naudinga
Fortūnata

Paskolą gavau, jau pradėjom kurtis naujame name. Reikėjo gana ilgo laiko, bet viskas pavyko. :)

+1Buvo naudinga
Aistė

Laba diena, Mes su vyru šiuo metu pradėjome namo statybą regione. Planuojame prašyti paramos (mums priklausytų 15 proc., nes neturime vaikų, esame jauni) Turime statybos leidimą, tačiau ar prieš einant į banką reikalingas turto įvertinimas (kai eisime į banką turėtų būti pastatytas namas iki stogo). Galbūt dar kažkokių papildomų dokumentų reikia? Taip pat norime pasidomėti dėl galimos finansuoti sumos. Jei mano, žmonos, mėnesinės pajamos yra stabilios 2m., 800 eur, o vyro yra svyruojančios (keitėsi darbai) ir šiuo metu apie 200 eur. Ar bankas sutiktų suteikti paskolą? Kokio laikotarpio pajamas bankas vertina?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. Na, Jūsų atveju, pradžioje įsivertinkite kokios sumos reikia kokiais etapais, bet kokiu atveju Jums reikės turto vertinimo, tačiau siūlyčiau nuvykti į bankus ir pasiteirauti dėl galimybių. Priklausomai nuo reikiamos sumos, priklausys ir ta sąlyga dėl vyro pasikeitusio darbo. Reikia tiesiogiai derintis su SEB ir Swedbank.

+3Buvo naudinga
Monika

Sveiki, ėjome į banką jau manydami, kad gausime paskolą. Turime subsidija 30 proc. būsto vertė 80000, vyro pajamos 550 mano metinis vidurkis 1200. Ir staigmena - bankas seb nedavė paskolos, nes mano atlyginimas bazė premijos. O mums laikas į pabaigą su parama. Tai ar visi bankai yra kategoriškai prieš premijas. Nors esu pateikusi visų metų atlyginimų suvestinę kur tikrai matosi, kad gaunu juo kiekvieną mėnesį?

Atsakyti
Edvinas

Sveiki, bandykite Swedbanke, ten palankiau žiūri į tai, pats irgi turėjau sunkumu su SEB.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Monika, dėkui už klausimą. Nuo banko požiūrio priklauso, kadangi paramą būstui regionuose šiuo metu teikia tik SEB ir Swedbank, tai kaip ir neturite kito pasirinkimo kaip bandyti eiti į Swedbank.

+3Buvo naudinga
Tadas

Sveiki, klausimas dėl pirmo būsto subsidijos. Turime sklypą, projektą, statybos leidimą. Gavome iš spis laišką su pažyma, kad per 15 dienų kreiptis į banką dėl paskolos. Kreipėmės į Swedbanka, bet paskolos neduos, nes nėra pastatyto namo, o mes turime kito turto, kurį galime užstatyti ir kai imi paskolą ne pagal subsidija tada galima užstatyti kitą turtą, kodėl šiuo atveju netinka užstatyti kitą turtą, kuriam jau padaryti vertinimai, o jei ne pagal subsidiją tada tinka? O taisyklėse rašo, kad galima paskolą imti arba įkeičiant esamą pirkinį arba kitą turtą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Kiekvienu atveju vertinama individualiai, bet statant namą, įprastai reikia pastatytos bent jau dėžutės su minimaliu reikalaujamu baigtumu. Pasiteiraukite banko dėl konkretaus atvejo priežasčiu. Juk nebuvo taip, kad pasakė „neišduosim ir taškas”. Turėjo būti priežastys ar netinkamas įkeičiamas turtas, ar statomam namui privalomas nustatytas minimalus baigtumas ar kt.

+3Buvo naudinga
Erika

Sveiki, gavau valstybės paramą pirmam būstui įsigyti, auginu viena vaiką, bet mano pajamos per mėnesį 460 eurų ir kad gauti paskolą iš Swedbanko turi atlyginimas būti mažiausia 500. Ar visuose bankuose tas pats ir negausiu paskolos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Daugelyje bankų turėtų būti panašiai, bet bankai siūlo skirtingas sąlygas. Bandykite kreiptis į SEB ir Luminor pasitikrinimui.

+3Buvo naudinga
Gintaras

Laba diena, Praėjo nemažai laiko nuo paramos regionuose jaunoms šeimoms įsigyjant pirmąjį būstą įsigaliojimo. Kai kas atsinaujino. Vienas klausimas yra apie bankus. Ar tik SEB ir SWEDBANK gali teikti kreditus būstui kreipiantis pagal šią paramos priemonę ? Kitas klausimas: jeigu perkamas naujos statybos būstas yra 85% baigtumo ar bus suteikta subsidija ? Kaip suprantu nuo pažymos aktyvavimo per 3 mėn reikia pasirašyti kredito sutartį, kas bus ir atlikta susitarus su banku, o subsidija sumokama per 4 mėnesius. Ar tai reiškia, kad jei per 4 mėn būstas nebus 100% baigtas subsidija nebus sumokama ? Dar vienas klausimas: ar yra žinomas vidutinis pažymų parengimo greitis ? Viena, dvi pažymos suformuojamos per dieną ? Ačiū už atsakymus

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintarai, dėkui už klausimus. Kolkas tik SEB ir Swedbank teikia kreditus paskatai regionuose. Buvo praktikoje, kad bankai atsisakė suteikti kreditus, kai buvo perkamas ne 100% baigtumo būstas, todėl reikia teirautis individualiai ir papildomai. Jeigu nebus 100% baigtumo, tai gali būti, kad bankas neišduos tokio kredito ir negausite paramos. Pažymų gavimo greitis nėra žinomas, jie kažkaip proporcingai paskirsto, kad nebūtų vienu metu visiems iš karto, bet juda ta eilė. Daug pažymų nėra patenkinamos arba žmonės neišlaukia.

+5Buvo naudinga
Aušra

Laba diena, prašau patikslinkite, kokie bankai subsidijuoja paskolas pirmajam būstui regionuose jaunoms šeimoms? Randu informaciją, kad tik SEB ir Swedbankas. Nors ministerija buvo nurodžiusi, kad artimiausiu metu pateiks informaciją, kokie kiti bankai ir kredito unijos bus prijungtos prie paramos regionuose programos. Tačiau šios informacijos nepavyksta rasti. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už klausimą. Iš bankų, kolkas tik šie 2: SEB ir Swedbank. Kitos informacijos dar neturime.

+3Buvo naudinga
Olga

Sveiki. Ar bankai nagrinėja paraiškas pirmam būstui įsigyti regionuose jeigu perkano būsto statybos baigtumas 85%? dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Olga, dėkui už klausimą. Nors įstatyme nėra parašyta tai, kad bankai negali suteikti būsto paskolų su 85% baigtumu, tačiau buvo atvejis, kai šeima gavo paramą, tačiau bankas nesuteikė paskolos, nes buvo tik 85% baigtumas, o reikalavo 100%. Ir dar įdomus dalykas, kad jeigu paskola būtų be paramos, bankas būtų suteikęs paskolą. Todėl ši situacija priklausys nuo banko ir perkamo turto vertinimo ir sprendimo suteikti ar nesuteikti paskolą perkamam objektui. Prieš kreipdamiesi dėl pažymos, pasiteiraukite Swedbank ir SEB dėl galimybės perkant konkretų būstą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų