Teismo sprendimas

Teismo sprendimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „teismo sprendimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Marius

Laba diena, Ar reikia teismo leidimo norint įkeisti butą jeigu nepilnamečiui vaikui teismo sprendimu nustatyta nuolatine globa ( gyvena ir registruotas kitur pas globejus taip vadinama šeimyna ) Aš nevedęs man paskirta teismo laikinai apribota tevo valdžia Vaiko mamai teismo neterminuotai apribota

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Tadas

Sveiki. Imu būsto paskolą, bet reikalingas dar teismas dėl buto pardavimo įkeitimo, kadangi turiu nepilnametį vaiką, bet yra problema, su vaiko mama nebuvome susituokę, vaikas gyvena su mama Anglijoje, alimentai nepriteisti, ar užteks teismui tik vaiko gimimo liudijimo ir išrašo iš registru centro, jog vaikas išdeklaruotas iš Lietuvos ir gyvena Anglijoje. Jokių dokumentų neišduoda vaiko mama, tiesiog nebendraujam. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Reikia išsiaiškinti kur vaikas gyvena. Jeigu vaikas yra registruotas ir vaiko mama turi gyvenamąjį būstą savo nuosavybės teise, tuomet nereikia teismo leidimo. Reikės tik pateikti notarui dokumentą, kad vaiko mama turi būstą ir turi kur gyventi. Kitu atveju, reikia teismo leidimo.

+4Buvo naudinga
Vytautas

Su antra puse esame nesusituokę, turime nepilnametį vaiką ir planuojame imti banko paskolą būstui. Ar bus reikalingss teismo leidimas įkeisti perkamą būstą jei: 1. paskolą imame būstui mes abu kaip bendraskoliai? 2. paskolą ima tik vienas iš tėvų? Dar kartą atkreipsiu dėmėsį, kad nesame susituokę.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytautai, dėkui už klausimą. Taip, bus reikalingas teismo leidimas.

+3Buvo naudinga
Liudmila

Laba diena, Ar reikia turto įkeitimui teismo sprendimo jei vaikas turi kitą deklaruotą gyvenimo vietą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Liudmila, dėkui už klausimą. Vadovaukitės bankų nurodymais ir prašomais dokumentais, tai paprasti dokumentai. Truputį klausimas nėra aiškus.

+4Buvo naudinga
Ginta

Laba diena, kartu su sugyventiniu esame gavę būsto paskolą kaip bendraskoliai. Esame abu 1/2 dalimi buto savininkai. Norėčiau nutraukti santykius su partneriu. Taikaus sprendimo dėl būsto paskolos ir buto registravimo vieno iš mūsų kaip savininko iš sugyventinio nesitikiu. Belieka kreiptis į teismą. Kokie galimi teismo sprendimai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ginta, dėkui už klausimą. Realiausias sprendimas toks, kad parduodate turtą, atsiskaitote su banku ir pasidalinate pinigus po lygiai. Kitas variantas, vienas arba kitas išsiperka 50% būsto, jeigu tam leidžia galimybės.

+3Buvo naudinga
Daiva

Laba diena, siekdama geranoriškumo skyrybose, pakliuvau į keblią padėtį. Oficialiai nesame išsiskyrę, ketinome tai daryti pardavę būstą (su paskola). Būstą pardavėme, paskolos likutį grąžinome. Yra du vaikai (8 ir 9 metų) lieka gyventi su manim. Aš noriu įsigyti butą už 67000 eurų. 57000 eurų sumokėti kaip pradinį įnašą, 10000 eurų paimti paskolą (būsto rezervacijos mokestį jau sumokėjau, nes su vyru buvome sutarę, kad kol įforminsime skyrybas paskolą paimsime kartu, tik faktiškai aš mokėsiu viena). Po to kai jau sumokėjau rezervacijos mokestį, vyras pareiškė, kad jis nebesutinka imti bendrą paskolą. Radau informacijos, kad nuo tos dienos, kai pateikiamas skyrybų prašymas, įsigyjamas turtas nebėra bendra nuosavybė, tačiau pagal savo darbines pajamas matyt negaučiau paskolos (gaunu 430-450 eurų per mėnesį į rankas ir nuo buto pardavimo momento 300 eurų iš vyro vaikų išlaikymui, iki tol gaudavau po 150 pagal žodinį susitarimą). Iš ankstesnio Jūsų atsakymo kitam žmogui supratau, kad alimentų suma būtų įskaičiuojama į pajamas vertinant galimybę gauti paskolą, su alimentais mano pajamos būtų 730-750 eurų, ar su tokia suma galėčiau gauti paskolą 10 metų 10000 eurų ir koks alimentų įforminimas būtų priimtinas bankui - ar būtinas teismo sprendimas ar užtektų notariškai patvirtinto susitarimo?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Taip, jeigu teismo sprendimu yra priteisti alimentai, tuomet jie įsiskaičiuos į pajamas. Einant į banką turėkite tai patvirtinančius dokumentus. Jūsų situacija manau yra visiškai reali gauti paskolą, tad tereikia pasirinkti finansavimo būdą. Jeigu turite grynais pagrįstus 57 tūkst. eurų, tuomet skolinsitės viso labo 10 tūkst. eurų. Jeigu Jūsų kredito istorija yra švari, pajamos siekia 750 eurų, perkamas turtas likvidus, tuomet būsto paskolą turėtumėte gauti, o mėnesinė įmoka turėtų būti apie 90 eurų. Pereikite per 4 bankus: SEB, DNB, Nordea, Swedbank ir išsiaiškinkite Jums siūlomas sąlygas, paskaičiuokite kiek su visais notaro/sutarties mokesčiais Jums kainuos paskola, palyginkite ir išsirinkite geriausią. Jeigu pritrūktų pajamų vertinant Jūsų situaciją bankuose, siūlau kreiptis ir į kredito unijas.

+4Buvo naudinga
Ekspertas

Absurdas įmokėti tokią didžiulę sumą. Yra šimtai geresnių būdų investuot pinigus kai būsto palūkanos dabar labai mažos.

Buvo naudinga
Indrė

Sveiki, esu išsiskyrusi ir auginu mažametį vaiką, mano pajamos 660 eurų per mėnesį, taip pat alimentai vaiko išlaikymui 145 eurų. Ar įmanoma gauti paskolą būstui įsigyti? Taip pat norėjau paklausti kada bus aišku kuris bankas šiais metais teiks valstybės finansuojamas paskolas?

Atsakyti
Ekspertė
DNB bankas

Dėl sprendimo turite kreiptis į banko skyrių, preliminariai pajamos yra pakankamos, tačiau ar galėsime suteikti paskolą, priklauso nuo to, kuriame mieste gyvenate, kokio dydžio paskola reikalinga, ar turi kitų įsipareigojimų ir kt. aplinkybių.

Pažymime, jog pajamų nevertiname ir atsakymų dėl paskolos suteikimo el. paštu klientams neteikiame. Įvertinti savo galimybes jie turi atvykę į skyrių.

Valstybės remiamų paskolų AB DNB bankas neteikia, apie kitų bankų teikiamas paskolas turi klientas kreiptis į šiuos bankus.

+4Buvo naudinga
Vadybininko asistentė
Medicinos bankas

Į jūsų paklausimą dėl galimybės gauti būsto paskolą Bankas tiksliai ataskyti negali, nes nežinome keletos dalykų:

1. Kokia perkamo būsto kaina ir kokiam laikotarpiui ketinate imti būsto paskolą.
2. Ar turite kokių nors kitų finansinių įsipareigojimų?
3. Ar alimentai vaiko išlaikymui yra tik susitarimas tarp tėvų ar turite tai pagrindžiančius dokumentus (teismo sprendimas, raštiškas susitarimas tarp tėvų)?
Banko siūlomos preliminarios būsto paskolos suteikimo sąlygos:
- kredito suma – iki 70 proc. perkamo būsto kainos ar rinkos vertės (pasirenkama mažesnė iš jų);
- metinė palūkanų norma – nuo 5 proc.;
- palūkanų norma – kintama, keitimo laikotarpis gali būti 6 mėnesiai arba 12 mėnesių;
- kredito laikotarpis – iki 25 metų.

+2Buvo naudinga
Finansų valdymo konsultantė
Swedbank bankas

Pirmiausia būtų vertinamos pajamos, kurios gaunamos iš darbo užmokesčio. Sprendimas dėl alimentų vertinimų būtų priimtas, įvertinus individualią Indrės situaciją. Kreipiantis dėl paskolos, yra vertinamos visos šeimos pajamos: 1 suaugusio ir vaikų minimalios pajamos turi būti nuo 450 Eur. Dėl išsamios konsultacijos laiko suderinimo rekomenduotume susisiekti su mumis banko telefonu 1884. Informacijos apie valstybės finansuojamas paskolas šiuo metu dar neturime

+8Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų