Neturiu pradinio įnašo

Neturiu pradinio įnašo. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „neturiu pradinio įnašo“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Karolis

Sveiki, noriu paimti paskolą būstui, bet neturiu pradinio 15 proc. įnašo kaip kitaip galima būtų išpręsti šią problemą. man 34 metai mėnesinės pajamos apie 1500 eur. visi kiti įsipareigojimai apie 200 eur. dabar nuomojuosi būstą ir ką moku nuomą galiu mokėti įmokas už būstą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Nėra kito būdo. Taupykite, mažinkite poreikius, daugiau uždirbkite ir tik tada galvokite apie būsto paskolą. Pradinis įnašas būtinas.

+3Buvo naudinga
Gitana

Aš gaunu valstybės paramą būstui įsigyti kaip viena auginanti 3 vaikus, norėčiau paklaust ar ta parama galiu panaudot pradiniam įnašui ar vistiek reikia pačiai sumokėt pradinį įnašą, nes nelabai suprantu kaip ta parama yra suteikiama. pvz. butas kainuoja 30000, tai pradinis įnašas būtų 6000. Tai aš neturiu tų 6000 tai man tos paskolos niekas ir neduos tai ir ta parama pasinaudot aš negaliu, nes neturiu pradinio įnašo.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gitana, dėkui už klausimą. Jeigu kalbate apie paramą visoje Lietuvoje jaunoms šeimoms, tuomet Jums priklausys parama 10% nuo būsto įsigijimo kainos, tad tą sumą galėsite panaudoti pradiniam įnašui, o priklausomai nuo to, kokio dydžio pradinį įnašą nustatys bankas - likusią sumą pradinio įnašo turėsite sumokėti pati.

+3Buvo naudinga
Ineta

Sveiki, noriu pasiklausti ar galiu gauti pradinio įnašo kompensaciją, jei noriu įsigyti pirmąjį būstą, tačiau gyvenu viena nei vaikų nei vyro neturiu.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ineta, dėkui už klausimą. Neturint nei vaikų, nei vyro, deja paramos nesuteikiamos.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, Dirbu Norvegijoje per lietuvių firmą, pastovus atlyginimas 2300eu į mėn atskaičius mokesčius, norėčiau įsigyti būstą kurio vertė 80000eu, bet neturiu pradinio įnašo, klausimas būtų toks: jei gaučiau iš big bank automobilinį lizingą, ar būtų galima tuos pinigus naudot kaip pradinį įnašą? Ar gaučiau būstui likusią paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Negalima pradiniam įnašui skolintis. Būtina turėti savus sutaupytus pinigus. Kolkas būsto paskolai nesate pasiruošęs. Išmokite taupyti, neskubėkite.

+3Buvo naudinga
Saulius

Sveiki, noriu imti paskolą būstui, bet neturiu pradinio įnašo. Tarkim draugė pasiima vartojimo paskolą ir visą ją perveda man kaip dovaną. Šiuo atveju turiu nemažą sumą pinigų, kuriuos teoriškai galiu panaudoti pradiniam įnašui. Prašau sakykite ar toks variantas yra įmanomas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sauliau, dėkui už klausimą. Teoriškai įmanomas variantas, jeigu imsite paskolą vienas. Tačiau turėsite pagrįsti iš kur gavote pinigus. Už dovanas susimokėti mokesčius turėsite, o taip pat gali paklausti iš kur draugė gavo pinigų. Nebent draugė duos grynais ir sakysite, kad susitaupėte. Bet čia jau apgaulė, o melo kojos trumpos ;) Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Viktorija

Sveiki, esu vieniša mama, auginu vieną vaiką, dirbu per du darbus, gaunu virš 500e į rankas. Alimentų neprisiteisus. Norėčiau paklausti ar priklauso kokios lengvatos būsto pirkime? Pradinio įnašo neturiu, o ir susitaupyti vienai sunku ar kompensuotų valstybė ir kokią dalį? O gal verčiau kreiptis dėl socialinio būsto? Labiausiai domina Kauno mieste butai. Ačiū už atsakymą. :)

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Taip, teoriškai Jums priklausytų 10% parama jaunoms šeimoms, tačiau turite atitikti sąlygas. Detalesnę informaciją galite sužinoti savo savivaldybėje, o taip pat ir mūsų straipsnyje: parama būstui jaunoms šeimoms.

+5Buvo naudinga
Modestas

Sveiki, dirbu 4 mėnesius vilkiko vairuotoju, į mėnesį pajamos 1300, neturiu nei paskolų, nei jokių įsiskolinimų, reikiama suma 35000 eu, ar įmanoma gauti be pradinio įnašo?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Modestai, dėkui už klausimą. Pradinis įnašas yra būtinas norint gauti būsto paskolą, o taip pat norint pretenduoti į būsto paskolą, reikia vienoje darbovietėje nenutrūkstamai išdirbti bent 6 mėn.

+3Buvo naudinga
Karolis

Sveiki, noriu užduoti kelis klausimus. Pirmiausiai trumpai apie mane ir mano finansinę padėtį: Man yra 24 metai, netekėjas, vaikų neturiu. Dirbu 0,6 metų tojo epačioje įmonėje. Pareigos IT specialistas. Atlyginimas į rankas 850 (nuolatinis). 850 lieka pragyvenimui. Turiu nekilnojamo turto uz 40 000eur. Turiu MB įmonę, veikiančia nuo 2013 metų. Kredito istorija švari, viskas laiku mokama. Noriu sužinoti keliais skirtingais atvejais galiu gauti paskolą ir kokio dydžio? Klausimai: Kokio dydžio paskolą galėčiau gauti turint 15% įnašą? Kokio dydžio paskolą galėčiau gauti neturint 15% įnašo, bet užstatant savo NT. Ar yra galimybė išperkamajai nuomai be jokio įnašo ir kokia būsto suma tai galėtų būti? Tai pat domina kokia % palūkanos būtų.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Kokio dydžio paskolas galite gauti, galės pasakyti tik bankai, kai nuvyksite pas juos individualiam vertinimui. Preliminariai, pagal pateiktą situaciją manau galite pretenduoti į ±55 tūkst. eurų paskolą, tačiau tik bankai tiksliai pasakys. Dėl pradinio įnašo, tai jis turi būti grynais pinigais. Išperkamoji nuoma yra įmanoma be pradinio įnašo, bet visos sumos priklausys nuo poreikio ir perkamo būsto. Palūkanų dydžiai vertinami individualiai, tačiau labai pravartu peržvelgti mūsų šiuos puslapius:

+3Buvo naudinga
Evaldas

Laba diena, Noriu pasiimti busto paskolą, bet neturiu pradinio įnašo, bet kadangi mano atlyginimas yra 800-900e, o jeigu man kitas bankas suteiktų vartojimo paskolą pradiniui inašui sumokėti ar tokiu atveju gaučiau busto paskolą? Jeigu tokiu atveju turėčiau isipareigojimą - 200e per mėn?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evaldai, dėkui už klausimą. Pradinis įnašas yra privalomas norint gauti būsto paskolą. Skolintis pradiniam įnašui negalima, reikia sutaupyti.

+4Buvo naudinga
Greta

Laba diena, esu 25 metų dirbanti biudžetinėje įstaigoje mergina. Mano mėnesio pajamos į rankas (atskaičius mokesčius) 622 eur. Planuoju įsigyti naujos statybos būtą - iki 40000 eur. Studijuojant ėmiau studijų paskolą, susimokėti už mokslus, liko sumokėti apie 1600 eur, į mėnesį moku po 20 eur. Noriu pasiteirauti ar aš galiu pretenduoti į paskolą ir jei neturiu galimybės šiuo metu surinkti pradinį įnašą, ar galėčiau būtą įsigyti pagal išperkamąją nuomą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Pretenduoti galite, tačiau bankas pasakys po vertinimo kokią maksimalią sumą Jums galės suteikti. Pradinis įnašas yra būtinas norint gauti būsto paskolą, tačiau yra NT projektai, kurie siūlo butus pagal išperkamąją nuomą be pradinio įnašo.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų