Tarnyba

Tarnyba. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „tarnyba“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Edita

Ar duoda būsto paskolą jaunuoliui grįžusiam iš tarnybos? Paskolai mokėti yra laiduotojas.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Laima

Suderėjome su banku dėl būsto paskolos (perku viena) ir netrukus sužinojau, kad teks išeiti iš darbo, būsto ir paskolos neatsisakiau. Planuoju pasilikti esamoje darbovietėje, kol bankas išmokės man paskolą (darbovietė suteikia tokią galimybę), ir paskui iš karto formaliai išeiti. Ar bankas domisi mano Sodros įrašais jau išmokėjęs paskolą ir gali imtis veiksmų pamatęs, kad iš karto išėjau iš darbo, ar svarbiau yra mokėti paskolos įmokas (pvz. iš santaupų, išeitinės ar t.t.) ir nekam neužkliūsiu? Kelis mėnesius stočiau į Užimtumo tarnybą, o vasarą vėl pradėsiu dirbti naujoje įmonėje.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laima, dėkui už klausimą. Jeigu paskolą gavote ir ji jau yra išmokėta, tuomet turite tik mokėti įmokas ir niekam neužkliūsite. Taip pat sutartyje turėtų būti punktas, kad jei prarandate darbą, turite pranešti bankui. Paskaitykite įdėmiau sutartį ir matysite visas sąlygas.

+3Buvo naudinga
Ieva

Sveiki! Kaimo vietovėje savo lėšomis pasistatėme "dėžutę", t.y. sienos ir stogas. Norėtumėm pretenduoti į paskolą su valstybės parama. Koks turėtų būti sekantos žingsnis? Kreiptis į banką, savivaldybę, dar kažkokią tarnybą? Ar pirmiausia reikia įsivertinti ar palaukti banko nurodymų dėl vertinimų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Visų pirma patarčiau kreiptis į savo savivaldybę ir išsiaiškinti ar tikrai atitinkate visus paramos gavimo kriterijus, pateiksite dokumentus, įvertins galimybes, o tada jau susidėliosite planą eigoje, jeigu atsakymas bus teigiamas. Tikėtina, kad paramos gavimas gali užtrukti dėl eilės.

+3Buvo naudinga
Dainius

Laba diena. Iškilo toks klausimas. Dirbau darbovietei 2metus, norėjau imti paskolą būstui, tačiau paėmė į kariuomenę šauktiniu. Ar baigus tarnybą po 9mėn man vėl reiks išdirbti 6mėn ar iš kart duos paskolą? Pradinį įnašą sutaupęs turiu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dainiau, dėkui už klausimą. Tikėtina, kad reikės išdirbti tuos 6 mėnesius, tačiau reikėtų pasikalbėti su bankais ir pasiteirauti, galbūt tokiu atveju žiūrės kažkaip kitaip, nes tuo metu, kai būsite kariuomenėje gausite pajamas ir grįžęs iš kariuomenės turėsite tą patį darbą. Priklausys nuo bendros situacijos, bet pasikalbėkite su bankais, kad žinotumėte asmeninę informaciją.

+5Buvo naudinga
Akvilė

Laba diena, su vyru norime imti būsto paskolą. Aš jau antri metai kaip dirbu valstybės tarnautoja, šiuo metu keičiu darbą (taip pat valstybės tarnyboje) į didesnį darbo užmokestį. Noriu paklausti ar ir vėl "stažas" nutrūks ir reiks laukti kol išdirbsiu 6 mėn.? Alga didėja 120 Eur be priedo. Labai ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Akvile, dėkui už klausimą. Taip, reikės išdirbti 6 mėn., tačiau būna išimčių, jeigu labai skubate, pasikalbėkite su bankais ir pasitarkite.

+3Buvo naudinga
Aivaras

Laba diena, Su drauge planuojame imti būsto paskolą kaip bendraskolininkai (nesusituokę), bet rudenį esu pašauktas karinei tarnybai. Ar paskolos mokėjimas būtų atidedamas bendrai paskolai? Jeigu atidedamas bendrai tai ar reikia mokėti palūkanas tarnybos metu? Kaip bankas vertina tokį paskolos atidėjimą ir ar gali ateityje dėl to kelti palūkanas? Koks būtų Jūsų asmeninis patarimas dėl paskolos ėmimo ar geriau imti prieš karinę tarnybą ar po? Šiuo metu nuomojames butą ir už nuomą mokame daugiau negu reikėtų mokėti už palūkanas bankui. Geros dienos.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aivarai, dėkui už klausimą. Dėl karinės tarnybos ir būsto paskolų, kažkokio ypatingo įstatymo nėra, bet kokiu atveju turi būti rastas kompromisas tariantis su banku, tikėtina, kad bankai atsižvelgs į Jūsų situaciją ir rasite kažkokį sutarimą. Teoriškai, būtų galima atidėti paskolos gražinimą, mokant tik palūkanas. Tokią situaciją bankai vertina tikrai mažiau teigiamai, negu įprastą. Asmeniškai manau, kad Jums dar per anksti yra galvoti apie būsto paskolą. Jeigu dar vis bus poreikis, patarčiau imti būsto paskolą po karinės tarnybos. Juk po karinės tarnybos gali įvykti labai daug kas, galbūt pasikeis požiūris į gyvenimą ir panašiai.

Dėl Jūsų pasakymo "nuomojamės butą ir už nuomą mokame daugiau, nei reikėtų mokėti bankui", pagal mano požiūrį į gyvenimą ir finansus yra ne itin teisingas. Bet atminkite, kad čia yra tik mano nuomonė. Turint nuosavą būstą esate pririštas prie vietos, pririštas prie banko, turite rūpintis remontu, atnaujinti būstą, tai nėra taip pigu. Kaip suprantu esate jauni ir energingi, todėl apie būsto paskolą turėtumėte galvoti tik tuomet, kai susiformuos Jūsų bendras požiūris į gyvenimą, suvoksite finansus, išmoksite taupyti, suprasite pinigų vertę, suprasite apskritai dėl kokių priežasčių Jums reikalingas nuosavas būstas. Apie būsto paskolą galvočiau tuomet, kai yra didelės ir stabilios pajamos, kai būsto paskolos įmokos nesudaro pagrindinių Jūsų mėnesinių išlaidų. Kol dar nežinote koks pagrindinis bus Jūsų pajamų šaltinis po karinės tarnybos - apie būsto paskolą negalvokite. Būsto paskola ir būsto pirkimas tikrai nėra tas pirkinys, kurį turėtumėte pirkti dabar, nes po to jau nenusipirksite. Visada galėsite tai padaryti, todėl patarčiau neskubėti ir palaukti kol grįšite iš tarnybos ir susiformuosite kaip pora, kaip suaugusi šeima. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Jolita

Sveiki, domina šiuo metu Hanner siūlomas Būsto nuomos su išsipirkimu variantas. Konkrečiau - naujos statybos būstas, kurio kaina iki~62 000 Eur. Ar yra reali galimybė, jei pajamos po mokesčių 685 Eur/mėn. (1 asmeniui). Kiti duomenys: esamoje darbovietėje dirbu daugiau kaip 3 metai, valstybės tarnyba, amžius - 39 m., kredito reitingas Creditinfo B klasė(0,68%), jokių kitų finansinių įsipareigojimų nėra, kredito istorijoje - tik keli lizingai nedidelėms sumoms, visi apmokėti laiku.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolita, neparašėte kiek šeimoje narių. Tai esminis dalykas. Jeigu esate viena, tuomet Jūsų pajamų yra per mažai norint gauti tokio dydžio būsto paskolą.

+9Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų