Kreditingumo istorija

Kreditingumo istorija. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kreditingumo istorija“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Emilija

Sveiki, ar turės įtakos, kad esu paėmus lizingu kavos aparatą (vertė 500),10mėn be pabrangimo, būsto paskola planuojame imti tik po 1,5 metų, nes vyras dirba pagal individualią veiklą, tada 2020 metų pajamas deklaruosim tik pavasarį. Ar lizingas sugadins istoriją kreditingumo, jeigu mokėsiu viską laiku?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Emilija, dėkui už klausimą. Šiaip vertins bendra Jūsų šeimos situaciją ir šis lizingas tikėtina, kad turės kažkokios įtakos, gali tiek teigiamą, tiek neigiamą, o gal ir jokios įtakos nepadarys. Kiekvieną šeimą ir atvejį bankai vertina individualiai, tad tik bankai gali atsakyti.

+3Buvo naudinga
Juozas

Sveiki, ar galėčiau gauti paskolą būstui, jei pas mane buvo bloga kreditingumo istorija, bet visus įsipareigojimus padengiau?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juozai, dėkui už klausimą. Tam, kad atsakyti, reikia, kad bankas įvertintų Jūsų situaciją individualiai. Situacijos su laiku keičiasi, reikia stebėti ir teirautis.

+4Buvo naudinga
Narys

Sveiki, Norėjau pasidomėti dėl asmens kreditingumo vertinimo. Jei esu dėl tėvystės nustatymo prieš 5 metus mokėjęs anstoliams susikaupusią alimentų skolą iki tėvystės nustatymo, bet ją tvarkingai padengiau, o dabar tvarkingai ir toliau moku alimentus - ar tokiu atveju gali bankai nesuteikti paskolos? Sąlytį su antstoliu turėjau tik dėl to, jog nežinojau, kad yra vaikas, o vėliau viskas vyko tvarkingai.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Viskas priklausys nuo banko vertinimo ir buvusios bei esamos situacijos išnagrinėjimo. Kreipkitės į skirtingus bankus dėl galimybių įvertinimo.

+3Buvo naudinga
Renata

Sveiki. 2008m. su vyru paėmėm 40000€ paskolą būstui įsigyti. Taip susiklostė jog prieš 4metus išsiskyrėme, draugišku susitarimu: aš perėmiau paskolos mokėjimą, o jis sutiko likti laiduotoju, kad nereiktų keisti sąlygų. Paskola visada sumokama laiku, mano kreditingumo istorija puiki. Šiuo metu paskolos yra likę 24000 €, palūkanos 0,5%, tad sąlygos labai geros, bet buvęs vyras nori "nusiimti" laidavimą. Ar įmanoma tai padaryti nekeičiant esminių sutarties sąlygų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Renata, dėkui už klausimą. Atsakymas priklausys nuo banko sprendimo, nes reikės keisti sutartį. Todėl reikia derintis su banku ar pasikeis maržos dydis ir kiti sutarties punktai. Tik bankas atsakys. Pasidalinkite patirtimi, kai gausite atsakymą iš banko - bus visiems naudinga ateityje. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Lina

Laba diena, norėčiau paklausti, kaip vertintumėte mūsų šeimos sąlygas pasiimti paskolą namo statyboms. Mano pajamos 680 eur, vyro - verslo liudijimas 1,5 metų stažas, apie 2500/ mėn. Mano kredito reitingas B, vyro C. Planuojame prašyti 120000 eur, pagal pajamas turime galimybę mokėti didesnę paskolą, tap pat turime nuosavą butą, tačiau nerimaujame dėl prastai vertinamo verslo liudijimo bei nelabai gero vyro kreditingumo. Iš anksto ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Na, sunkiai gausite tokią sumą, bet galbūt įmanoma. Verslo liudijimo pajamos yra prasčiau vertinamos, nes sunkiai sukontroliuosi pajamų pastovumą, svarbi istorija, kaip buvo gaunamos vyro pajamos. Rekomenduočiau kreiptis į liberalesnius bankus, tokius kaip Luminor, bet ir tai klaustukas, galbūt Šiaulių, Medicinos, Citadele bankas su didesnėm palūkanom arba kredito unijos. Taip pat pasikalbėkite ir su SEB bei Swedbank, bandykite kalbėtis su visais, manau, kad rasite išeitį. Pajamų užtenka, tik reikia surasti, kuris Jus priims kaip patikimus paskolos gavėjus.

+4Buvo naudinga
Kotryna

Laba diena, po ilgų apmąstymų pagaliau nusprendėme imti paskolą būstui įsigyti. Esame nesusituokę, tačiau ilgai gyvename kartu, todėl sprendimas yra bendras ir apgalvotas. Problema tokia - vyras turi blogą kredito istoriją, tuo tarpu aš neturiu jokių įsiskolinimų. Klausimas kokiu būdu geriau kreiptis į banką dėl paskolos - ar man vienai, su mažesnėmis pajamomis, ar dviese (vyras kaip bendraskolis) su didesnėmis mėnesinėmis pajamomis tačiau su bloga bendraskolio kredito istorija? Ar bendraskolio kredito istorija įtakoja mano kreditingumą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kotryna, dėkui už klausimą. Geriau kreiptis Jums vienai, gauti pasiūlymą, jį įvertinti, o po to dar galite pasiteirauti ir kokios sąlygos būtų jeigu imtumėte paskolą su blogą kredito istoriją turinčiu bendraskoliu. Bendraskolio kredito istorija neįtakoja Jūsų kreditingumo, įtakoja tik paskolos sąlygas.

+3Buvo naudinga
Laurynas

Sveiki, norėjau paklausti mes su žmona turime 2 vaikus ir norime imti busto paskola. Mano uždarbis 3000eur. tačiau bankai neduoda paskolos nes labai bloga yra žmonos kredito istorija dar nuo tu laikų, kai nebuvome net pažystami ir ji dar nėra galutinai atsiskaičiusi su anstoliais (apie tai sužinojau tik kai kreipėmės i bankus dėl paskolos). Jeigu mes išsiskirtume ar mano vieno vardu butų galima imti paskola bustui nevertinant tada buvusios žmonos kreditingumo?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laurynai, dėkui už klausimą. Taip, jeigu išsiskirtumėte, būtų vertinama tik Jūsų vieno kreditingumas.

+4Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, norėjau pasiteirauti ar bankas turi teisę patikrinti mano kreditingumo istoriją be raštiško mano sutikimo? Kadangi patikrinus savo creditinfo pastebėjau, jog bankas tikrino mano kreditingumą, kuriam sutikimo aš nedaviau. Girdėjau, kad tai įtakoja kredito reitingui, ar tai tiesa? Kuo daugiau tikrina, tuo reitingas krenta ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Bankai negali tikrinti Jūsų kreditingumo be Jūsų sutikimo. O tikrinimas neturėtų įtakoti kredito reitingo, nebent tikrinimas yra vykdomas dėl kažkokio įsiskolinimo ar kitą neigiamą potekstę turinčio veiksmo.

+4Buvo naudinga
Andrius

Steponai Jūs ne visai tiksliai informuojate žmones. Bankas Jūsų kredito reitingą tikrinti gali jei Jūs arba šiuo metu turite įsipareigojimų bankui arba kreipėtės į banką ( užpildėte prašymą) dėl naujo įsipareigojimo sudarymo. Kitu atveju neturi teisės. Taip pat kredito reitingo patikrinimas turi įtaką kredito reitingui. Aš kreipiausi dėl paskolos į 4 skirtingus bankus, visi jie tikrino kredito reitingą ir po kiekvieno patikrinimo jis krito maždaug per 0,25 procentinio punkto. Skaičiuojat kredito reitingą viena iš sudedamųjų dalių yra "aktyvumas kredito rinkoje". Būtent ši dalis blogėja kai kas nors tikrina Jūsų reitingą net jei po patikrinimo jokios sutarties dėl įsipareigojimų nesudarote.

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, taip Jūs teisus, pagal paskutinę informaciją reitingas kenčia, bet sprendimas ir palūkanos dėl būsto paskolos „turėtų” nesikeisti. Tačiau yra visai kitaip. Vienaip turėtų būti, bet kitaip yra. Lietuvos bankas yra pasisakęs dėl šios problemos - daugiau informacijos rasite čia: Paskola brangti negali, jeigu domitės paskolos gavimu skirtinguose bankuose ar kredito bendrovėse.

+1Buvo naudinga
Ieva

Laba diena, Mes su vyru esame susituokę, o aš esu vaiko priežiūros atostogose, turime du mažus vaikus. Mūsų bendros pajamos 1050 eurų. Esame surinkę pradinį įnašą ir norėtume imti būsto paskolą, tačiau vyro kredtingumas creditinfo yra B kategorijos (0,61%) kadangi prieš ketverius metus buvo pasiėmęs daiktų lizingu ir vėlavo sumokėti įmokas. Mano taip pat B kategorija (0.46%) kadangi dėl įsivėlusios klaidos vėlavau sumokėti 17 centų lizingo). Ar tai turėtų įtakos imant būsto paskolą? p.s. bankas sutiktu duoti paskolą man esant dekrete.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Visų pirma sveikinu susilaukus vaikų ir noriu pasakyti, kad motinystė ne bėda :) Galite imti būsto paskolą ir būdama motinystės atostogose, tačiau Jūsų šeimos pajamų banko atžvilgiu turi būti pakankama pagal visus numatytus vertinimus. Pajamos turi būti stabilios ir bankas turi tai matyti, kad galėsite mokėti paskolos įmokas.

B kreditingumo reitingas nėra blogas, tačiau bet kokiu atveju bus vertinama situacija individualiai.

+3Buvo naudinga
Kristina

Sveiki. Ar bankas duotų būsto paskolą mano vardu, jei esu išdirbus 4mėnesius? Su vyru bendra suma apie 700e mėnesiui. Turim vieną vaiką. Vyro kreditingumas blogas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Neduotų, nes minimalus išdirbimo laikas turi būti 6 mėn., o taip pat asmenims su blogu kreditingumo būsto paskolos neišduodamos. Esate susituokę, tad ir pajamos ir visos kredito istorijos bus tikrinamos abiejų. Taigi, priklausys nuo to, koks bus banko atsakymas įvertinus Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų