Pajamos Danijoje

Pajamos Danijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pajamos Danijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Povilas

Sveiki, Gyvenu ir dirbu Danijoje. Dėl šios priežasties nė vienas bankas nepatvirtina būsto kredito paskolos Lietuvoje, nes šiuo metu jau turiu būsto paskolą su bendraskoliu. Pajamos daugiau nei pakankamos antram kreditui gauti. Svarstau galimybę apie paskolos gavimą iš kredito unijos, tačiau jų siūloma palūkanų norma žymiai aukštenė. Ar būtų galimybė ateityje, refinansuoti kredito unijos būsto paskolą banke? Ar tokie atvejai pasitaiko praktikoje?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Lauryna

Sveiki. Abu su vyru dirbame Danijoje ir galvojame apie paskolą kurią norėtume gauti Lietuvoje, būstui įsigyti. Girdėjome jog nuo 2019m. kažkas keitėsi dėl paskolų gavimo dirbant užsienyje. Gal galėtumėte suteikti daugiau informacijos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lauryna, dėkui už klausimą. Taip, nuo sausio 1 d. įsigaliojo naujas įstatymas, todėl bankai peržiūri ir pradeda teikti paskolas. Plačiau, mūsų tyrime: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Almantas

Sveiki, Mano situacija tokia, jog dirbu Danijoje. Su terminuotais kontraktais (laikotarpis apie 5 metus). Esu registruotas Lietuvoje. Lietuvoje turiu nekilnojamojo turto. Kokia tikimybė gauti paskola Lietuvoje. Nes mokamas atlyginimas yra užsienio valiuta į užsienio banka . Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Almantai, dėkui už klausimą. Turint tokią situaciją, bankuose paskutiniais duomenimis (2018 08 17) būsto paskolos negausite dėl gaunamų pajamų užsienio valiuta. Galite bandyti kredito unijose, jos žvelgia laisviau į šią situaciją.

+3Buvo naudinga
Viktorija

Sveiki. Kokios sąlygos gauti paskolą butui, dirbant užsienyje, Danijoje? Kiek pradinio įnašo reikia turėti? Per kiek laiko persiunčiama paskola į prašančiojo sąskaitą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Sąlygos nėra tokios pačios, kaip kad dirbantiems ir pajamas gaunantiems Lietuvoje. Yra tam tikrų išlygų. Dėl būsto paskolos pajamas gaunant ne eurais pirmiausia kreipkitės į DNB banką, jie siūlo 70% finansavimą, o 30% reikės pačių pradinio įnašo. Swedbank šiuo metu pakeitė sąlygas ir užsienio valiuta gaunantiems asmenims padarė išlygą ir išduoda paskolą tik tuo atveju, jeigu Lietuvoje yra dirbantis laiduotojas. Swedbank principas yra toks, kad tiek, kiek Lietuvoje laiduotojas uždirba, tiek užsienyje dirbančio pajamų prisidės. T.y. jeigu laiduotojas uždirba 800 eurų per mėn., tuomet bendros paskolos dalininkų pajamos galės būti maksimaliai 1600 eurų. Pagal pajamas bus skaičiuojamos ir paskolos sąlygos. Labai svarbu prieš imant būsto paskolą, jau turėti išsirinkus būstą ir pateikti bankui vertinti. Gali būti atvejis, kad bankas negalės finansuoti tokio tipo būsto ir pan.

Būsto paskolos procesas užtrunka nuo 2 iki 6 savaičių. Priklausomai nuo situacijos.

+3Buvo naudinga
Darius

Laba diena, Aš su žmona planuojame pasiimti būsto paskolą, bet prieš apsilankant bankuose norėčiau trupučio pagrindinės informacijos. Esame jauna šeima, mano žmona gauna 380 eur. atskaičius mokesčius. Aš ištęstinių studijų studentas, laisvu laiku dirbu pagal individualią veiklą, o vasaros metu Danijoje dirbu sezoninį darbą. Domėjaus apie darbo tęstinumą, kiek supratau 6 mėn. toj pačioje darbovietėje. Jeigu išdirbčiau 6 ir daugiau mėn. pagal individualią veiklą ir būtų pajamos 600 eur. mėn plius žmonos 380 eur/mėn. Ar bankas atsižvelgtų į tas pajamas gautas sezono metu uždirbtus uzsienyje? Gaunamos pajamos eurais į lietuviška saskaita virs 1000 euru.mėn. Danijoje dirbu 2 sezoną. Pajamas deklaruoju. Taip pat, kaip dėl statuso-studentas? Ačiū už atsakymus ;)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Manau, kad Jūsų galimybė gauti paskolą yra reali, reikia viską deklaruoti ir su deklaracijomis keliauti į bankus. Pateikti vertinimui ir laukti ką pasakys. Taip pat būtų gerai jeigu prieš einant jau būtumėte išsirinkę bent preliminarų būstą, duotumėte nuorodą į skelbimą ar pan. Tada galėtų tiksliai pasakyti. Nueikite į TOP4 bankus ir pasidomėkite kokia yra dabartinė situacija pagal turimas sąlygas. Gavę atsakymus iš bankų, galite informacija pasidalinti su skaitytojais prie šio klausimo. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Sandra

Laba diena, ketiname imti būsto paskolą. Vyras dirba Danijoje ir vidutinės jo mėnesio pajamos siekia 1500e plius mano vaiko auginimo 190e, nes prieš tai dirbusi. Esam 4 asmenų šeima. Kokia tikimybė ir kiek galima gauti būsto paskolos.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laba diena, būsto paskolos sąlygos gali labai skirtis priklausomai nuo Jūsų vyro specialybės, darbo stažo bei Jūsų šeimos bendros finansinės situacijos ir kredito istorijos. Tikimybė gauti paskolą yra, o pagal nurodytas pajamas būsto paskolos suma būtų apie 60 000 EUR. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad faktai, jog vyras dirba užsienyje, esate 4 asmenų šeima bei creditinfo duomenys įtakos būsto paskolos sąlygas.

+5Buvo naudinga
Sandra

Mūsų creditinfo švari, jokių uždelstų mokėjimų nebėra. Užsienyje jam komandiruotės, o formintas Lietuvoje. Tikiuosi gausime paskolą.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, būtinai pasitarkite su visais bankais ir išsirinkite geriausią pasiūlymą. Sėkmės.

Buvo naudinga
Kornelija

Laba diena, mūsų šeimą sudaro trys asmenys aš, vyras ir vaikas. Ar vyras gautų Lietuvoje paskolą, jei jis dirba legaliai Danijoje? Reikėtu 50 000 eurų? Jei gautų tai ar svarbu kiek jis uždirba? Ar reikėtų pradinio įnašo? Koks jis turėtų būti didumo? Jei būtų reikalingas laiduotojas ar galėčiau būti aš, nors šiuo metu esu motinystės atostogose, o dirbu valstybės tarnautoja, tai pajamos pas mane garantuotos?

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Laba diena, Kornelija, gaunamų pajamų dydis Danijoje labai svarbus, kadangi nežinodami bendrų mėnesio šeimos pajamų, negalime atsakyti į Jūsų klausimą ar galite gauti norimą 50 000 Eur paskolą. Gali būti niuansų dėl pajamų iš užsienio, tačiau situaciją gerina tai, kad Jūs pati gaunate stabilias pajamas Lietuvoje, nes paskola, jeigu nėra ikivedybinės/vedybinės sutarties, imama kartu su vyru (solidariai). Vyro pajamas reikės pagrįsti kontraktu, algalapiais, banko išrašu apie gaunamas pajamas Danijoje. Jeigu viskas atitiks reikalavimus, Jūs galėsite gauti būsto paskolą palankiomis sąlygomis. Taip pat labai svarbu gera kreditavimo istorija. Kadangi vyras dirba ne Lietuvoje gali būti jog pradinis įnašas gali siekti net 20-40 proc. perkamo turto vertės/kainos.

+1Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų