Pajamos Švedijoje

Pajamos Švedijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pajamos Švedijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vilma

Sveiki, mes esame trijų asmenų šeima. Norime pirkti pirmąjį gyvenimo būstą, bet jis įregistruotas, kaip sodo namas. Namo baigtumas 100%. Vyras dirba per lietuvišką įmonę ir didžiąją dalį būna Švedijoje. Jo pajamos apie 2500€. Du bankai atsisakė iskarto duoti paskola. SEB ir luminoras tik iki 60% finansuoja ir labai su didelėmis palūkanomis, bet mes turime tik 20% susitaupę. O reikiama paskola nėra labai didelė 38400€. Ar yra galimybė iš unijų gauti 80% finansavimo sodo namui? Ačiū iš anksto už atsakymą.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Vaidis

Sveiki, dirbu už Lietuvos ribų-Švedijoje, ir statausi namuką. Reikia banko pagalbos (paskolos), kad galėčiau su šeima gražiai ir laimingai gyventi. Kiek žinau praeitų metų išleistas Lietuvos banko apribojimas labai pakenkė tautiečiams kas nedirba Lietuvoje, taipogi mane. Ar bus kokių pakitimu greitu laiku ar ne? Ar verta laukti ar geriau pakuoti tašes kaip kiti tai daro. Dėkoju

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaidi, dėkui už klausimą. Paskutiniais duomenimis (2018 08 17), situacija nepasikeitė ir bankai neišduoda būsto paskolų tiems, kas gauna pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Janina

Sveiki, mūsų situacija tokia: vyras jau 14mėn., kai dirba Švedijoje, esame susituokę 4metai, laukiamės antro vaikelio, mes visi esame registruoti Vilniaus m. bute (mes nesam savininkai), aš esu motinystės atostogose (stažo turiu) man 28m., vyrui 26m. Tik, kad vyras legaliai dirba Švedijoje ir jam pavedimus (algas) daro iš Švedijos įmonės į LT banką eurais. Nuosavo turto neturime, bei busto taip pat ar mes galetume pretenduoti i būsto paskolą, jei turime 15% įnašo, dar domintų ar galėtume pretenduoti į valstybės finansuojamo įnašo kompensaciją, kai vyras uždirba į mėn. nuo 2000 iki 3000e plius mano pajamos už vaiko priež. Atostogas per abu turime įsipareigojimų bankui apie 200e. kadangi dirba Švedijos įmonėje, tai mokesčius moka Švedijai ir deklaravęs išvažiavimą, aš su vaiku (kolkas 1) esu lt.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Janina, dėkui už klausimą. Paramos negausite dėl to, kad šeimos pajamos yra per didelės. Pačią paskolą manau, kad galite gauti, tačiau gali kilti kėblumų dėl išvykimo formulumų. Taip pat reikia žiūrėti, kad darbo sutartyje tikrai būtų įrašyta atlyginimas eurais, o ne kronomis, po to jas konvertuojant. Bet kokiu atveju kreipkitės į TOP bankus ir pasiteiraukite kokios Jūsų galimybės - reikalingas individualus vertinimas.

+4Buvo naudinga
Ingrida

Laba diena, Su draugu planuojame įsigyti gyvenamąjį būstą (būtą iki 25000eur). Aš pati gyvenu ir dirbu Lietuvoje, o draugas- Švedijoje. Jokių kitų paskolų ar įsipareigojimų bankuose neturime. Ar galime tikėtis ir kreiptis į bankus tokios paskolos? Ar draugui imant paskolą, aš galėčiau būti laiduotoja, jeigu mano grynosios pajamos tik 390eur/mėn? Jeigu taip, į kuriuos bankus patartumėte kreiptis. Iš anksto dėkoju už atsakymą!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrida, dėkui už klausimą. Manau, kad Jūsų pajamos gali būti per mažos laidavimui. Patarčiau kreiptis į bankus ir susiderinti visus įmanomus variantus Jūsų esamai situacijai. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Deividas

Sveiki, dirbu Švedijoje, esu įdarbintas Lietuvoje, bet į Švedija važiuoju komandiruotėm, alga yra minimumas + dienpinigiai ir ji visada būna skirtinga, po 3 mėn planuoju imti paskola, kaip bankai skaičiuos kiek gali man duoti paskolą? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko vertinimo ar komandiruotpinigius galės įskaityti kaip pajamas ar ne. Jeigu komandiruotpinigiai periodiškai yra mokami ir išrašuose matomas stabilumas, tuomet šias pajamas bankas vertins. Bet patartina, kad tokio tipo pajamos būtų gaunamos bent metus ir matytųsi pastovumas. Labai bus svarbu išdirbimo laikas, profesija, kredito istorija, pajamų dydis. Kreipkitės į didžiausius bankus ir prašykite įvertinti Jūsų situaciją. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Andriejus ir Modesta

Sveiki, esame pora, gyvename užsienyje Švedijoje. Čia gyvename daugelį metų. Norime gauti paskolą iš Lietuvos bankų savo būsto rekonstrukcijai. Bet kiek teko susisiekti su bankais vis prieiname aklavietę. Norime paklausti ar įmanoma gauti paskolą dirbantiems ir gyvenantiems užsienyje. Dominanti paskola būtų nuo 20000€ iki 30000€. Mūsų bendros pajamos siekia nuo 4000eurų iki 5000eurų. Šeimoje esame trise, vaikas 5 metų. Darbus turime nuolatinius. Ačiū iš anksto už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriejau ir Modesta, dėkui už klausimą. Norėčiau pasiteirauti kokią aklavietę prieinate ir kas nutinka? Koks būstas, kurioje vietoje? Būstas, kurį norite remontuoti yra Lietuvoje ar Švedijoje? Labai daug faktorių gali lemti paskolos neišdavimą. Faktas, kad gyvenate ir gaunate pajamas ne Lietuvoje, suprastina galimybę gauti paskolą geromis sąlygomis. Tačiau galimybė gauti būsto paskolą įkeičiant ne mažesnės vertės likvidų turtą Lietuvoje - yra.

+9Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų