Parduodamas namas

Parduodamas namas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „parduodamas namas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Renata

Sveiki, esu našlė jau 7m., turiu Lietuvoje nuosavą seną sudevėjusį namą..restauruoti jo neapsimoka...noriu įsigyti su savivaldybės 15 % parama namą, kuris yra parduodamas tam pačiam kaime...kaina jo šiaidienai yra 45000. Ar galėsiu gauti paramą?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
EDGARAS

Sveiki. Noriu imti paskolą iš banko mediniam namui. Namas 2015m pilnai renovuotas, įvertintas didesne suma nei parduodamas. Bankas paskolą duoda be problemų, bet susidūriau su nesklandumais dėl to, kad namas ne mūrinis. Ar visuose bankuose taip? Mano bankas DNB. Dėkoju.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Taip, mediniai namai yra vertinami rizikingiau ir priklausomai nuo namo likvidumo įvertinimo, pačio turto vertinimo gali būti sudėtingiau arba iš viso nefinansuojama. Šis požiūris vyrauja visuose bankuose, tačiau kaip ir minėjau priklauso viskas nuo pačio turto įvertinimo.

+3Buvo naudinga
Vytautas

Pirksiu 1 kmb butą. Gyvenu vienas, gaunu 591 eurą atlyginimą į rankas. Vertintojai įvertino 30000. Namas mūrinis 1989m. statyba. Ar galiu gauti 80 procentų paskolą, jei buto būklė įvertinta patenkinama. Ar Nordeo bankas gali duoti 80 procentų paskolą. Kokio dydžio paskolą galiu gauti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytautai, dėkui už klausimą. Viskas priklausys nuo individualaus Jūsų vertinimo ir perkamo būsto likvidumo/vietos. Jeigu butas paklausus ir lengvai parduodamas, tuomet manau yra tikimybė gauti 80% finansavimą. Manau realu gauti finansavimą perkamam būstui 30 tūkst. eurų.

+5Buvo naudinga
Daiva

Norėčiau sužinoti ir Jūsų paklausti kelių klausimų: norėtume imti paskolą būstui, ji nedidele apie 19000 euru, pirktume namuką miestelyje Kauno raj. pradinį na jei 15 proc. tai turime, bet kiek žinau, namui gali reikalauti ir 25 proc. pradinio kapitalo, taip? Aš, mama, šiuo metu esu vaiko auginimo atostogose, ar ką gaunu už vaikutį, kaip pajamos įsiskaičiuoja? vyro alga apie 700 eurų, ar galėtume gauti paskolą?

Taip jau įvyko, kad vyras rado naują, geriau apmokamą darbą, ir bus 2 mėn kaip dirba naujai. aš skaičiau pas jus tinklapyje, kad reikia išdirbt 3 mėn, ir prieš tai turi būti dirbęs (5m stažas). ar gerai supratau? Parduodamo namo savininkas, sutinka palaukti, kol galėtume pasiimti paskolą, tik norim pasikonsultuot ar rankpinigių neprarastumėm. Alga į rankas 700 eurų. Vaikui 1m ir jis vienas. man 27, vyrui 28 m. paskolos laikotarpis 25-30m.

Parduodamas namas šalia Kaišiadorių, 133 kv.m ploto, 1976 m. statybos. Mediniai langai, šildymas (židinys) 4 kambariai, 2 wc, dušai. Namui reikalingas kosmetinis remontas.

12 arų sklype sodas, malkinė, metalinis garažas. Puikus privažiavimas, aptverta teritorija. Iki autostrados Vilnius- Klaipėda iki 1 km. Iki Kaišiadorių 8 km, iki Kauno 25 km.

Lauksime Jūsų atsakymo.

Atsakyti
Vyr. vadybininkė
SEB bankas

SEB Bankas gali suteikti iki 85 proc. įkeičiamo turto vertės kreditą, nepriklausomai nuo įsigyjamo būsto, tad klientų pradinis įnašas turėtų sudaryti ne mažiau kaip 15 proc. būsto vertės. Norint gauti būsto kreditą, vyras paskutinėje darbovietėje turi būti išdirbęs ne mažiau kaip tris mėnesius, o bendras darbo stažas ne mažesnis kaip 6 mėnesiai, kadangi vertinamas paskutinių 6 mėn. pajamų vidurkis.

Vertinama ir gaunama motinystės (tėvystės) pašalpa. Jeigu vaiko priežiūros atostogos trunka (truks) vienerius metus, skaičiuojama išmokėtos pašalpos suma. Jeigu vaiko priežiūros atostogos trunka (truks) ilgiau nei vienerius metus (t.y. 2 ar 3 metus), vertinamos antrųjų atostogų metų „Sodros“ išmokos, sudarančios 40 proc. kompensuojamo darbo užmokesčio.

+34Buvo naudinga
Vadybininkė
Danske Bank

Informuojame, kad Danske bank A/S Lietuvos filialas suteikia būsto paskolą asmenims nuo 21 m., turintiems ne trumpesnį kaip 6 mėn. darbo stažą paskutinėje darbovietėje ir gaunantiems pajamas, pakankamas būsto paskolos grąžinimui užtikrinti. Į pajamas įtraukiamas pašalpos dydis gaunamas antraisiais vaiko priežiūros metais, jei atostogos truks 2 metus. Jeigu atostogos truks 1 metus įtraukiamas faktiškai gaunamas pašalpos dydis. Maksimali finansuojama suma namo pirkimui (1976 m. statybos) yra iki 70 proc. nuo perkamo ir įkeičiamo turto vertės. Todėl pradinis įnašas privalo būti ne mažesnis nei 30 proc. nuo perkamo ir įkeičiamo turto vertės/pirkimo kainos. Tačiau Bankas gali paprašyti ir didesnio pradinio įnašo. Maksimalus terminas būtų 16 metų, nes kredito sutarties laikotarpio pabaigoje būstas turėtų būti ne senesnis kaip 55 metų.

Apgailestaujame, tačiau pagal Jūsų nurodytus duomenis, šiuo metu suteikti finansinio įsipareigojimo negalime.

+1Buvo naudinga
Vadybininko asistentė
Medicinos bankas

Mūsų bankas finansuoja iki 70 proc. perkamo turto vertės nustatytos turto vertintojų. Taip tai ką gaunate už vaikų priežiūros atostogas yra įskaičiuojama kaip gaunamos pajamos, būsto kreditas suteikiamas iki 25 metų laikotarpiui. Šiuo metu būsto kreditų palūkanos yra apie 5 proc. Mes skaičiuojame gaunamas pajamas jeigu klientas dabartinėje darbovetėje yra išdirbęs 6 mėn.

+1Buvo naudinga
Klientų konsultantė
Swedbank bankas

Kreipiantis dėl būsto paskolos yra vertinamos visos šeimos pajamos, kurios nurodytu atveju turi būti nuo 724,34 Eur / 2501 Lt. Atkreipiame dėmesį, kad vertinamos pastovios - oficialios pajamos, paskutinėje darbovietėje išdirbus pilnus 6 mėnesius. Paskolos palūkanų norma yra nustatoma kiekvienam klientui individualiai, atsižvelgiant į gaunamas pajamas, turimus finansinius įsipareigojimus, skolinimosi istoriją, darbo stažą, lojalumą bankui ir kt. Tam, kad galėtume įvertinti šių asmenų finansines galimybes dėl būsto paskolos suteikimo, reikėtų, kad jie pateiktų paraišką su detalia informacija. Norėdami preliminariai sužinoti, kokią sumą galėtumėte pasiskolinti - pasinaudokite būsto paskolos skaičiuokle. Finansuojama iki 85 proc. paskolos sumos ir įkeičiamo turto kainos.

+11Buvo naudinga
Ekspertė
DNB bankas

Informuojame, kad priklausomai nuo įkeičiamo turto rūšies, amžiaus ir vietovės bankas suteikia būsto paskolą iki 85 proc. turto vertės (žinoma gali būti ir mažesnis). Ar paskola būtų išduota, kokia taikoma marža klientas gali sužinoti atvykęs į banko skyrių, tokios informacijos el. būdu nepateikiame. Palūkanų norma kiekvienam klientui yra nustatoma individualiai, atlikus išsamų finansinį įvertinimą.

Kredito gavėjas gali būti kredituojamas, jeigu jo darbo stažas ≥ 3 mėn., tačiau laikotarpis tarp išėjimo iš ankstesnės darbovietės ir įsidarbinimo dabartinėje darbovietėje ne ilgesnis kaip 1 mėn. Esant vaiko priežiūros atostogose svarstant būsto paskolos suteikimą, vertinamas per paskutinį mėnesį išmokėtos pašalpos dydis.

+30Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų