B klasė

B klasė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „b klasė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aistė

Sveiki, su vyru ketiname pirkti butą Vilniuje. Vyras dirba pagal darbo sutartį, aš keletą metų dirbau pagal verslo liudijimą, neseniai įkūriau MB, todėl bankininkai teigia, kad mano pajamos kol kas nėra aktualios, esu išlaikytinė banko akimis. Ar galėtų už mane laiduoti mano sesuo, dirbanti pagal darbo sutartį, o vėliau (kai bankas matytų pastovias pajamas iš MM) aš perimčiau paskolą iš jos pati? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. B klasės pajamos, kurias gaunate pagal civilinę sutartį, dažnu atveju, nėra skaičiuojamos. Jeigu pajamos būtų „sodrinės” situacija pasikeistų. O kadangi esate su vyru, žiūrėkite gal pakaks vyro pajamų. Jeigu imsite būsto paskolą, tai imsite su vyru, o ne su seserim. Sesuo galėtų nebent laiduoti už jus abu, jeigu jos pajamų pakanka. Nuvykite į bankus, jie konkrečiai pasakys kiek ir ko trūksta, o tada jau galvosite variantus.

+3Buvo naudinga
Audrius

Sveiki. Man 31 m. Gyvenu vienas, neturiu išlaikytinių ir jokių įsipareigojimų. Planuoju imti paskolą būstui, kurio vertė 48-52 tūkst. eurų. Turiu sutaupęs 15 proc. pradinį įnašą. Atlyginimas 800 eur. į rankas, darbo stažas beveik 3 metai. Praeityje (daugiau kaip prieš 3 metus) yra buvę vartojimo paskolų, pirkimo išsimokėtinai ir greitųjų kreditų sutarčių. Jokių skolų ir pradelstų mokėjimų niekada nebuvo. Kredito reitingas dabar 0,46% (B klasė) 1. Ar pagal atlyginimo dydį galima tikėtis tokio dydžio paskolos? 2. Ar tokia kredito istorija neturėtų užkirsti kelio paskolai? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audriau, dėkui už klausimą. Pagal pateiktus duomenis turėtumėte gauti būsto paskolą, o taip pat ir kredito istorija yra tinkama. Tik atkreipkite dėmesį, kad bankai kiekvieną atvejį vertina individualiai, tad reikia kreiptis tiesiogiai pasiūlymo gavimui.

+3Buvo naudinga
Darius

Sveiki, mūsų su žmona pajamos yra 2100e į rankas, mano kredito istorija yra prasta, klasė D. Žmonos viskas puiku, jokių skolų, ar dėl mano istorijos mes negausime būsto paskolos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Nėra svarbiausias reitingas ar jo raidė. Svarbiausia dėl ko ta raidė tokia pasidarė. Kartais būna dėl visai nereikšmingų dalykų prasta kredito istorija, kuri nelabai ką blogo ir lemia. Dėl konkretesnių sąlygų reikia kreiptis į bankus, neapsistoti su vienu banku, kreiptis į visus TOP bankus.

+4Buvo naudinga
Marija

Sodo namas, naujos statybos, 100% baigtumas, turi energetinę klasę, t.y. nuolat gyvenamas. Ar galimas tokio objekto pirkimas su subsidija? Ar reikia būtinai pakeisti namo statusą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui už klausimą. Taip, namas turi būti gyvenamasis sodo namas. Yra dviejų tipų paramos: paskata regionuose ir parama jaunoms šeimoms. Pažiūrėkite kuri Jums tinka, kreipkitės į savivaldybę dėl detalesnės objekto vertinimo situacijos: daugiau informacijos apie paramą būstui čia.

+3Buvo naudinga
Tomas

Laba diena, su žmona imsime būsto paskolą. Bendros šeimos pajamos 2200e į rankas.(tik du asmenys). Tačiau mano kredito klasė tik C, žmonos smuktelėjo iki B, visuomet būdavo A. Po pirminio paskaičiavimo bankas pasiūlė 2,5% palūkanų, tačiau dbr prieš pasirašant sutartį pasakė kad bus dar kažkas tikrinama. Kiek laiko tai užtruks? Ir ar C klasė reiškia kad sąlygos bus blogesnės arba kad paskolą visai bus nesuteikta? Perkamo būsto suma viršija 100000e. Pradinį įnašą 15% savų lėšų turime.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Nėra blogi Jūsų kredito reitingai, tai įprasti reitingai ir situacijos. Turėtumėte gauti paskolą. Į reitingų sudarymą įeina daug skirtingų faktorių, todėl neišsigąskite. Taip pat siūlyčiau nueiti ir į kitus bankus pasitikrinti sąlygas.

+3Buvo naudinga
Audrone.

Laba diena, 2008 m. vieną kartą buvau paėmusi greitąjį kreditą (kelias įmokas esu praleidusi, sumokėjusi nelaiku. Kreditą paėmiau būdama jauna ir studentė, iš smalsumo. (Kreditas yra tais pačiais metais sumokėtas, daugiau jokių greitųjų kreditų nebuvau ėmusi.) 2009 m. buvau paėmusi vartojimo kreditą mokslams, 2010 m. viskas sumokėta. Iki šios dienos neturiu daugiau ėmusi jokių paskolų. Pagal CREDITINFO, mano yra B klase (0,46 proc. ). Su vyru planuojame imti būsto paskolą, turime abu pajamas apie 1300 eurų per mėn. Vyras neturi jokių įsiskolinimų, tik paėmęs yra šaldytuvą su lizingu. Ar bankai atsižvelgs į mano senuosius paimtus, bet jau grąžintus kreditus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audrone, dėkui už klausimą. Dėl vyro lizingo problemų neturėtų kilti, o dėl Jūsų praeities skolų teoriškai gali būti problemų, bet realiai praėjo beveik 10 metų. Tai reikia teirautis tiesiogiai bankų, kad vertintų Jūsų situaciją ir žinosite tikslų atsakymą. Yra bankų, kurie labai skeptiškai žiūrį į apskritai greitąjį kreditą ėmusį asmenį, tačiau laikas gydo :) tad reikia žiūrėti individualiai.

+5Buvo naudinga
Evaldas

Laba diena, esame pora, aš dirbu pagal verslo liudijimą kuris atitinka išsilavinimą, ir kurio pajamų vidurkis yra 1300Eur/men, taip pat turiu studijų paskolą, kuri sudaro 20eur/men, taip pat turime apie 10000Eur santaupų ir norėtume žinoti, ar įmanoma gauti 45000-55000Eur paskolą? Kredito reitingas 0,68% (B klasė) P.s. prieš keletą metų turėjau 2 greituosius kreditus, kurie buvo laiku grinti, taip pat 2012 metais turėjau įsiskolinimą už telefono sąskaitą.

Atsakyti
Steponas Jurele
Bankai.lt

Evaldai, dėkui už klausimą. Manyčiau, kad įmanoma, tačiau reikėtų pereiti per bankus bei gauti tikslų Jūsų šeimos įvertinimus bei pasiūlymus. Kai kuriuose bankuose Jūsų paminėti faktai apie turėtas skolas gali būti esminiai, kai kuriuose galbūt neturės didelės įtakos. Atminkite, kad gaunant pajamas pagal verslo liudijimą, jos bus vertinamos prasčiau nei „sodrinės”, bet bus vertinamos. Taip pat bus svarbu kokios pajamos ir kredito istorija yra Jūsų antrosios pusės.

Taigi, siūlau pereiti per visus bankus ir susirinkti pasiūlymus, pasverti juos ir išsirinkti geriausią banką. Jeigu bankuose nepasisektų, siūlau apsilankyti ir kredito unijose, kurios šiuo metu taip pat pradėjo aktyviau eiti į būsto skolinimo rinką ir gali pasiūlyti gana patrauklias sąlygas.

+3Buvo naudinga
Karolis

Sveiki. Noriu imti kreditą 53000 eur. būsto pirkimui. Turiu individualią veiklą. Pajamos 3000 eur/mėn. ir daugiau. Pradedant verslą naudojausi visomis finansavimo galimybėmis, tarp jų ir greitaisiais kreditais. Vėlavimų buvo, bet iki sutarčių nutraukimo priėjęs nebuvau, atsiskaičiau be "pykčių". Jei būdavo vėlavimai, iš karto skambindavau ir pranešdavau. Šiai dienai turiu įsipareigojimų 320 eur per mėn. Kredito istorija Credit info - E klasė. Turiu kilnojamo turto. Ar įmanoma būtų gauti būsto paskolą tokiai sumai? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Jūsų Credit info E klasė atsirado ne be reikalo ir faktai apie greitųjų kreditų ėmimą bei vėlavimą labai pablogino Jūsų situaciją gauti būsto paskolą. Taip pat labai priklauso nuo Jūsų gaunamų pajamų stabilumo, t.y. kiek laiko gaunate tuos 3000 eur per mėn. Manau, kad pagal esamą situaciją, pirminiu įspūdžiu bankai atsisakys išduoti būsto paskolą Jums. Svarbu ir faktas kada buvo įsiskolinimai, kiek laiko praėjo, tačiau jei esamai dienai turite E klasę, turbūt nepakankamai laiko praėjo kad pagerėtų kredito istorija. Bet kokiu atveju nebijokite pasikalbėti su bankais ir sužinoti jų požiūrį į Jūsų situaciją, sužinosite kaip elgtis ateityje. Rašėte, kad greitieji kreditai buvo skirti verslui, galbūt jeigu įrodytumėte, kad už skolintus pinigus uždirbote ir tai buvo Jūsų verslo strategijos dalis - bankai pradėtų svarstyti, gilintis. Bet kokiu atveju tikslią informaciją sužinosite banke pateikę tikslią informaciją apie savo situaciją, tiksliais terminais, sumomis ir t.t. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Jolita

Sveiki, domina šiuo metu Hanner siūlomas Būsto nuomos su išsipirkimu variantas. Konkrečiau - naujos statybos būstas, kurio kaina iki~62 000 Eur. Ar yra reali galimybė, jei pajamos po mokesčių 685 Eur/mėn. (1 asmeniui). Kiti duomenys: esamoje darbovietėje dirbu daugiau kaip 3 metai, valstybės tarnyba, amžius - 39 m., kredito reitingas Creditinfo B klasė(0,68%), jokių kitų finansinių įsipareigojimų nėra, kredito istorijoje - tik keli lizingai nedidelėms sumoms, visi apmokėti laiku.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolita, neparašėte kiek šeimoje narių. Tai esminis dalykas. Jeigu esate viena, tuomet Jūsų pajamų yra per mažai norint gauti tokio dydžio būsto paskolą.

+9Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų