Individuali įmonė

Individuali įmonė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „individuali įmonė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Darius

Sveiki. Noriu paklausti: Esu individualios įmonės savininkas. Įmonė gyvuoja 15 metų. Planuoju individualią įmonę keisti į uab ir tęsti toliau tą pačią veiklą. Noriu imti būsto paskolą banke. Kaip bankas traktuoja tokios uab amžiu-ar skaito kaip naują įmonę, ar ne?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Bankai vertins Jūsų įmonės veiklą, balansus, situaciją, priežastis kodėl keičiamas įmonės statusas. Kreipkitės į bankus dėl savo situacijos vertinimo, ne vien tik įmonės registravimo klausimai bus svarbūs.

+3Buvo naudinga
Stefanija

Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl individualios įmonės pajamų imant būsto paskolą. Esu įmonės savininkė 10 metų, bet buvau pristabdžiusi veiklą. Veikla buvo atnaujinta nuo 2017 metų sausio 01 d.. Pelnas iš individualios įmonės per 2017 metus 19000 eur. Ar bankui užteks bankui pateikti vienerių metų pajamų deklaraciją ir kokį koeficientą taiko skaičiuojant individualios įmonės pajamas būsto paskolai gauti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Stefanija, dėkui už klausimą. Įmonės pelnas yra viena, tačiau kita yra kiek iš to pelno gaunate pinigų ir naudojate pragyvenimui, kiek stabilios šios pajamos ir t.t. Bus vertinamos deklaracijos, žiūrima į tai, kiek stabilių pajamų gaunate per mėnesį. Taip pat žvelgiama ir įmonės finansinė būklė. Įmonių vadovams yra dar papildomi kriterijai imant būsto paskolas. Taigi, su visa turima informacija patariu nuvykti į bankus ir paprašyti individualaus vertinimo pagal Jūsų esama situaciją.

+4Buvo naudinga
Algis

Sveiki, Norėčiau pasiteirauti, kokios galimybės gauti būsto paskolą veiklą vykdant užsienyje. Jau keletą metų gyvenu Lietuvoje, bet veikla registruota užsienyje (Jungtinė Karalystė) paprasčiausia individualios veiklos forma (sole trader). Metinis pelnas atskaičius mokesčius 14,000 - 15,000 Eur per metus arba apytiksliai - apie 1,200 - 1,300 EUR per mėnesį. Veiklą vykdau jau keletą metų ir kolkas, dėl lankstesnės mokesčių sistemos - vis dar oficialiai mokesčius moku Jungtinei Karalystei, bet taip pat labai rimtai galvoju veiklą perkelti ir registruoti Lietuvoje, mažosios bendrijos ar individualios imonės pavidalu. Kokia būtų banko pozicija, atsižvelgiant į abu atvejus? Kurią iš jų jis vertintu palankiau? Ir ar apskritai būtų galimybė gauti 50000 - 60000 Eurų paskolą būstui? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Algi, dėkui už klausimą. Visų pirma individualios veiklos pajamos yra vertinamos šiek tiek prasčiau nei įprasto atlyginimo pajamos. O antra, Lietuvoje gautos individualios veiklos pajamos bus vertinamos geriau ir finansuos didesnę dalį paskolos sumos, nei gaunant pajamas užsienyje. Jeigu imsite paskolą ir pajamos bus gautinos iš užsienio, tuomet tikėtina, kad galėsite gauti tik 50-70% reikiamos sumos, tad pradinis įnašas bus gana didokas apie 30-50% priklausomai nuo banko.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų