Paskola automobiliui

Paskola automobiliui. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paskola automobiliui“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
edvard

Laba diena. pries savaite su zmona gavome paskola namo statybai su subsidija (pirmas bustas jaunajai seimai regione) 70000 (275eur/men).Auginame 2 vaikus, bendros pajamos 1750eur i rankas. reikalingas antras automobilis, ar imanoma gauti paskola automobiliui arba paimti ji lizingu? aciu

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Andrius

Sveiki, jei, tarkime, pasiimčiau paskolą automobiliui 10t eur, bet automobilį nusipirkčiau už 5t, ar galėčiau likusius 5t skirti būsto pradiniam įnašui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Ne, taip negalima, tai yra nelegalu.

+3Buvo naudinga
Reda

Laba diena. Ar įmanoma gauti paskolą butui, jei turiu pasiėmusi 2700 eur. lizingą automobiliui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Reda, dėkui už klausimą. Taip, įmanoma. Bus vertinamos Jūsų bendros pajamos ir ar jų užtenka pagal atsakingo skolinimo nuostatus mokėti ir būsto paskolos įmokas. Bankas vertins Jūsų finansines galimybes, todėl reikia teirautis banko sąlygų.

+3Buvo naudinga
Aleksandr

Laba diena dirbu tolimųjų reisų vairuotoju, klausimas mano toks: į rankas uždirbu 700eur visi kiti pinigai komandirotpinigai (kelionpinigai). Imant paskolą būstui ar automobiliui ar bankas vertins tai teigiamai kad gaunu ne tik alga 700, ar skaičiuos tik 700eur pajamas, nes mėn pajamos viską supliusaves išeina 1500-2000. Didelis ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aleksandr, dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko vertinimo. Vieni bankai vertina, kiti ne, priklauso nuo Jūsų pajamų stabilumo ir kitų faktorių. Reikia kreiptis į bankus, tik bankai pasakys tiksliai kokiomis sąlygomis ir ar gali finansuoti būstui ar automobiliui.

+3Buvo naudinga
Gintare

Sveiki. Esu pasiėmusi vartojimo paskolą automobiliui 6tūks. eurų. Ateityje planuoju pirkti būstą ir prašyti banko paskolos apie 60tūkst. Už automobilį paskola dar neišmokėta tai noriu paklausti ar bankas suteiks man paskolą būstui? Ar vartojimo paskola nepakiš man kojos? Atlyginimas mano 2000-2500e (su dienpinigiais) vaikų, vyro neturiu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintare, dėkui už klausimą. Pajamos pakankamos, todėl neturėtų pakišti kojos. Viskas priklausys nuo Jūsų tuo metu būsimos situacijos ir įvertinimo.

+3Buvo naudinga
Renata

Laba diena. Pajamos 1100 e. Planuoju imti būstą su R2B (išperkamąja nuoma). Tačiau turiu šiuo metu automobilio vartojamą paskolą (Swedbank), kurios išmokėjimo termino pabaiga už 9 mėn (mokama po 150 e/mėn). Mokėjimai atliekami laikui, be pradelsimų. Klausimas trumpas, kaip manote ar nekils nesklandumų su banku? Ar patvirtins mano kreditingumą? Ar nekils vėliau problemų su galutine būsto paskola? Bus kreipiamasi i Luminor banką.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Renata, dėkui už klausimą. Priklausys nuo to ar pakaks Jūsų pajamų pagal visus turimus įsipareigojimus. Reikia klausti tiesiogiai Luminor, kad būtumėte tikra.

+3Buvo naudinga
Viltė

Laba diena, Mano ir vyro bendros pajamos per mėnesį yra 1600 eur. Norime pirkti savo būstą, kurio vertė 70 000 eur, tačiau turime dar ir paėmę vartojimo paskolą automobiliui pirkti. Kadangi iki pradinio įnašo šiek tiek trūksta, norėtume parduoti automobilį ir tuos pinigus panaudoti įnašui. Tada liktų mums per mėnesį vartojimo paskolos mokėjimas būsto paskolos. Ar toks variantas įmanomas? Ar duotų bankas paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vilte, dėkui už klausimą. Kaip suprantu esate vartojimo paskolą pasiėmę grynais pinigais ir automobilis yra pilnai Jūsų? Automobilis nepriklauso kredito įstaigai ir nesate įsipareigoję niekaip dėl automobilio? Įsitikinkite ar galėsite parduoti automobilį be banko žinios. Jeigu taip, tuomet galite parduoti automobilį ir tuos pinigus panaudoti pradiniam įnašui. Viskas priklauso nuo įsipareigojimo dydžio, o taip pat nuo Jūsų šeimos vertinimo ir stabilumo. Ar bankas duos paskolą, priklausys nuo individualaus vertinimo.

+4Buvo naudinga
Jolanta

Esame 4 asmenų šeima, mano pajamos 860 eur, turiu būsto paskolą ir moku 150 eur., ar galiu gauti paskolą automobiliui. Kaip skaičiuojama pajamų dydis, vyras pajamų neturi.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolanta, dėkui už klausimą. Bus žiūrimos Jūsų šeimos pajamos ir išlaidos. Manau, kad sunkiai gausite papildomą paskolą automobiliui, nes turite nemažus įsipareigojimus ir 4 asmenų šeimą. Tačiau pasiteiraukite kredito įstaigų dėl galimybių ir pasiūlymų pateikimo.

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki, noriu paklausti ar jei pretenduoji į valstybės paramą pirmam būstui regionuose jaunoms šeimoms, ar bankas vertins šeimos finansines galimybes, ar bus žiūrima į jau turimus kreditus, kaip pvz: paskola automobiliui ir pan. Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Savivaldybė pati tai turbūt, kad nežiūrės į tokius dalykus. Tačiau norint gauti paramą, turėsite imti kreditą, todėl jeigu nepakaks pajamų kredito gavimui, tuomet ir paramos negausite. Kitaip tariant, turite gauti tvarias ir pakankamas pajamas ir jų turi pakankamai likti, norint gauti paramą ir paskolą.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki. Mane domina ar "vartojamoji paskola" iš esmės yra tas pats, kas ir "greitasis kreditas", kuris gali pabloginti mano kredito istorijos rodiklius ir turėti neigiamos įtakos imant paskolą, net jei nebūtų pradelstų mokėjimų? Pvz būtų pasiskolinta iš SB lizingo dalis pinigų automobiliui įsigyti ar daikto pirkimas išsimokėtinai.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Taip, kredito istoriją skirtingai įtakoja vartojimo paskola ilgesniam laikui iš banko, negu trumpalaikis kreditas iš greitųjų kreditų bendrovės. Trumpalaikis kreditas parodo, kad Jums nutinka bėdų su taupymu ir pritrūksta pinigų, todėl neatsakingai skolinatės nemokėdamas planuotis finansų.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų