Paskola rekonstrukcijai

Paskola rekonstrukcijai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paskola rekonstrukcijai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Justina

Sveiki, norime pasiimti paskolą namo rekonstrukcijai. Šiuo metu namo baigtumas yra 30%.(Savo lėšomis pastatyta,,Dėžutė'') Klausimas:ar bankas reikalaus pradinio įnašo?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Audrius

Sveiki. Esu įsigyjęs soda kauno rajone, bet noriu imti paskolą jo rekonstrukcijai su maziausiomis palukanomis. pvz noreciau imti 20000e ir issimoketi pvz 10-15 metu. tai kokios butų maziausios palukanos? ir pvz ar kazkuo skirtusi palukanos jei uzstatyciau soda arba neuzsatyciau?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Viktorija

Sveiki, ar galima performinti/subsidijuoti turimą paskolą pirmojo būsto rekonstrukcijai į paramą pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms regionuose? Paskola imta 2018m. (neįsigaliojus paramai būstui jaunoms šeimoms regionuose). Namo baigtumas 90%. Patvirtinančią pažymą turime - valstybės subsidijos dydis 15%. Kriterijus atitinkame.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Jeigu jau turite būsto paskolą ar būstą - antros paramos negalite gauti.

+4Buvo naudinga
Tina P.

Laba diena. Papuolėme į užburtą ratą bandydami paimti paskolą. Turime seną rastinį namą/sodybą. Statytas 1940m, žemės ūkio paskirties sklype (15ha), kaimo vietovėje. Kiek patys suprantame- namų valdos nėra. Namą norime tvarkyti iš pagrindų/rekonstruoti, nes šiuo metu gyventi jis nėra tinkamas (nusidėvėjimas 66%). Ar yra galimybė gauti paskolą iš banko namo statybai/rekonstrukcijai? Ar bankas galėtų užstatu imti namą stovintį žemės ūkio paskirties žemėje? Ir ar įmanoma gauti paskolą dalimis vis keliant vertę? Nes šiuo metu tas senas namas tikrai nebus daug vertas. Bankuose į konsultacijas užsiregistruoti neįmanoma, o interentinėse paraiškose net nėra galimybės supildyti informacijos pagal mūsų situaciją.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tina, dėkui už klausimus. Na, čia viskas priklauso nuo statinio ir sklypo vertės. Įprastai, jeigu turtas yra mažai ko vertas ir yra nelikvidus, bankams nėra tinkamas turto įkeitimas. Reikia kalbėtis tiesiogiai su bankais. Užsiregistruoti konsultacijoms yra paprasta, tiesiog paskambinkite bankų nurodytais telefonais ir susitarkite tinkamą abejoms pusėms laiką.

+3Buvo naudinga
Gediminas

Laba diena, Šiuo metu turime sklypą, su senu (1967 m. statybos) namu Vilniaus mieste. Šiuo metu rengiame namo rekonstrukcijos projektą ir ruošiamės artimiausiu metu gauti statybos leidimą. Esame 4 asmenų šeima (du suauge ir du mažamečiai vaikai) žmona dar metus bus vaiko priežiūros atostogose. Klausimas ar bankas duotų paskolą namo statybai, nors darysime namo rekonstrukciją? Į bankus ruošiamės kreiptis, kai bus jau namo dėžutė (t.y. pamatai, sienos, perdanga, stogas). Ar turėtume ankščiau pradėti bendrauti su bankais?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gediminai, dėkui už klausimą. Nuo projekto, banko ir vertinimo priklausys. Manau su bankais turėtumėte anksčiau pradėti bendrauti, be to, man kyla klausimų dėl rekonstrukcijos ir namo statybų apiforminimo imant būsto paskolą. Reikia bendrauti su bankais kokios yra galimybės atsižvelgiant į šias aplinkybes. Parašykite kaip seksis, įdomu.

+5Buvo naudinga
Agne

Sveiki, ar galite pasidalinti patirtim ar gavote paskola namo rekonstrukcijai ir kokiom salygom suteike. Aciu.

+1Buvo naudinga
Andrius

Sveiki, pas mane šiek tiek sudėtingesnis klausimas. Turim tokią situaciją: žmonos tėvas turi namą Vilniuje ir prie namo yra 3 arų sklypas, kuriame mums siūlo dasistatyt namą ir apjungt su jo esamu namu ir 2 aukštų, kurį mums atiduotu, nes pats gyvena 1 aukšte, 2 aukšto nenauduoja. Jis norėjo padovanot 2 aukštą dukrai (mano žmonai), kad mes turėtumėm bendrą savo turtą ir galėtumėm paimt paskolą, bet bankai atmetė šitą variantą, kadangi 1 įėjimas į namą, dovanojimo atveju notaras uždeda uzurfruktą ir jokie bankai neduoda paskolų. Yra dar variantas, kad tėvas perrašo dukrai žemės sklypą 3arų, kuris prie namų, ar tokiu atveju bankai duos paskola namo rekonstrukcijai? Ar reikėtų kreiptis į unijas? Taip pat bankas atmetė ir tokį variantą, kad tėvas užstatytų savo esamą turtą ir aš savo vardu paimčiau paskolą rekonstrukcijai, kadangi tėvui jau 57 metai. Yra galimybė įsikurti nuosavam būste, bet matau, kad reikia praeit kryžiaus kelius, kad kažką pasiekti. Nezinau kokie dar galėtų būti variantai.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimus. Na, bankai nefinansuos statybos projektų, kai Jums žemė nepriklauso, o norite gauti paskolą namo statyboms. Jeigu perrašo žemę, tai tik toje vietoje kur yra žemė, Jūs galite statyti savo būstą ir bandyti gauti paskolą statyboms. Nelabai suprantu kodėl norite statyti naują namą ir jį traktuoti kaip rekonstrukciją.

Yra keli variantai: tėvas perrašo dalį sklypo ir statotės ten namą su paskola arba tėvas perrašo Jums visą namą su sklypu ir bandote gauti paskolą įkeisdami turimą turtą. Gal taip gautųsi?

+4Buvo naudinga
Agnė

Laba diena, Su vyru turime būsto paskolą, įsigytas pirmasis būstas. Norėjome pasiteirauti, ar yra galmybė gauti valstybės finansavimą būsto rekonstrukcijai? Ar finansavimas suteikiamas tik pirmajam būstuo įsigyti? Jei tokia galimybė yra (finansavimas būsto rekonstrukcijai)kur turėtume kreiptis dėl tolimesnių veiksmų. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Taip, būsto rekonstrukcijai galite gauti paramą. Kredito suma, nuo kurios galite gauti paramą yra 35 tūkst., tad jeigu priklausytų 10%, gautumėte 3.5 tūkst. eurų paramą. Tačiau atminkite, kad rekonstruoti būstą turi būti priežastis.

+3Buvo naudinga
Agnė

Sveiki, norėčiau paklausti, ar valstybė finansuoja jaunoms šeimoms tik pirmą būsto įsigijimą ar galima paskola, kurią kompensuotų ir būsto remontui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Taip, yra galimybė gauti kompensaciją būsto rekonstrukcijai.

+3Buvo naudinga
Darius

Sveiki, norėtume rekonstruoti seną namą, kokią didžiausią paskolą galima tikėtis gauti? Ar reikalingas pradinis inašas? Galbūt žinote koks bankas siūlo palankesnes sąlygas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Priklauso nuo namo ir Jūsų šeimos finansinės situacijos. Vertinama individualiai. Kreipkitės į TOP bankus ir kredito unijas. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Aistė

Sveiki, smalsu ar galėtume gauti paramą pirmajam būstui renovuoti arba jį perstatyti pagal programą „parama pirmojo būsto įsigyjimui”, jei mes turime nusipirkę namą Utenos raj.,tačiau jam reikia,kapitalinio (mūsų akimis) remonto arba perstatymo. Abu su vyru dirbame tame pačiame miestelyje, kuriame ir nusipirkome namą. Susituokę pusantrų metų ir turime poros mėnesių kūdikį. Tikiuosi suprantamai paklausiau, ačiū už atsakymą :)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. Visų pirma, reikia žiūrėti ar atitinkate paramos sąlygas, t.y. amžius, pajamos, turtas ir kti. daugiau informacijos rasite čia. Antra, parama gali būti išduodama tik būsto pirkimui, namo statymui arba rekonstrukcijai. Tad turėsite įrodyti, kad būstas bus rekonstruojamas. Kitas dalykas ar bankas išduos paskolą rekonstrukcijai ir ar įvertins tai kaip rekonstrukciją - reikia vertinti individualiai. Taigi, reikia eiti į savivaldybę ir bankus ir žiūrėti kas per situacija. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų