SEB finansavimas

SEB finansavimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „SEB finansavimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
karolis

Sveiki, Daroma gyvenamojo pastato rekonstrukcija: Pradinis ivertinimas buvo 100 000, gautas finansavimas statyboms su NT hipoteka is seb banko 60 000. Paimtos vartojimo paskolos damusti statybas iki pilnos apdailos is revolut(35000) ir bigbank (20000). Po rekonstrukcijos ir pilnos apdailos, NT ivertinimas rinkoje yra 240 000 - 300 000. Ar imanoma kazkaip prasyti seb banko refinansuoti, paimtas greitas paskolas, kad sumazinti palukanu % ir padidinti trukme paskolos grazinimu, kadangi depozitas kuris buvo 100 000 tapo 240 000 - 300 000 vertes? Dekingas, Karolis

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Matas

Laba diena, norėjau paklausti ar SEB banke finansuoja naujų statybų namą daugiau nei 80% ? Tai yra ar finansuoja pvz. 85 % ? Ar taip jau nebėra?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Jaroslav

Sveiki. Turime sklypą, kuriame norime pasistatyti namą. Sklypo vertė yra apie 45k EUR, gautas pagal dovanojimo sutartį iš giminaičių. Kai buvome banke pasiteiraut dėl kredito namo statybai (turimas sklypas už savo lėšas įrengti pamatai), niekas nevertino dovanoto sklypo kaip mūsų įnašo į projektą. Uždavus vadybininkei klausimą: "Jeigu parduočiau sklypą, nupirkčiau ir turėčiau sklypo pirkimo sutartį, tada vertintumėte kaip mūsų įnašą į bendrą projektą?" - atsakymas buvo "TAIP". Ar tai yra teisingas požiūris? Kiek man yra žinoma, bankas statybas finansuoja nuo 70%. Ar finansavimas yra skaičiuojamas nuo namo statybos kainos, ar imama ir sklypo vertė į bendrą projekto kainą?

Atsakyti
Anonimas

Dezinformacija dėl tų 70 proc. Man swedbank suteikė paskolą ir su 35 proc. baigtumu. Seb taip pat būtų finansavęs, bet swed rinkomės dėl mažesnės maržos. Beje, taip pat teko piktintis dėl to, kad dovanotas sklypas nebuvo skaičiuojamas kaip pradinis įnašas. Deja, bet tokia jau tvarka. O finansuojamą sumą paskaičiuoja nuo preliminarios statybų sąmatos - iš sąmatos išbraukia tai, kas jau yra atlikta, gautas skirtumas ir yra finansuojama suma (jei tik jūsų skolinimosi galimybės tokią sumą leidžia). Dar patikrina, ar savomis lėšomis atliktų darbų vertė sudaro bent 15 pro.c nuo finansuojamos sumos. Tad nustatant sumą, kuri bus paskolos sutartyje, sklypo vertė nefigūruoja išvis. Į sklypo vertę atsižvelgiama tik išmokant paskolą. Pvz., pirmas išmokėjimas = 0,8 * (sklypo rinkos vertė jau pastatytos namo dalies rinkos vertė).

Buvo naudinga
Evelina

Sveiki. Esame santuokoje 1 metus, vaikų neturime. Registruoti Alytaus rajone, norime būsto Kaune. Vyras gauna apie 800e aš apie 500e. Norėtumėm 3-4 kambarių buto/kotedžo. Ar pretenduojame į subsidiją? Norint gauti geriausias sąlygas į ką kreiptis? Nuo ko pradėti? Ieškant būsto kas galėtų padėti rasti geriausią būsto variantą? Galbūt įmonės sudariusios su bankais sutartis padėti gauti geresnes sąlygas, geresnį būstą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evelina, dėkui už klausimą. Kadangi neturite vaikelio, Jums parama nepriklauso. Nebent kalbate apie paskatą perkant būstą regionuose, tuomet galite pretenduoti, užpildyti prašymą spis.lt, daugiau informacios čia. Dėl sąlygų būsto paskolai reikia kreiptis į TOP3 bankus: Luminor, SEB, Swedbank, jeigu nepavyksta kreiptis į kredito unijas. Būstą reikia pirkti tą kuris patinka, tačiau taip, būna statytojų, kurie turi išskirtines sąlygas su bankais ir finansavimas būna paprastesnis.

+3Buvo naudinga
Asta

Laba diena. Ar dar galima gauti paskolą būstui Lietuvoje jei esu viena, be vaikų, dirbu užsienyje 6 metus pagal neterminuotą darbo sutartį, pastovios pajamos EURAIS (2300 atskaičius visus mokesčius), pageidaujamo būsto vertė 25000-35000, pageidaujamas finansavimas 50-70%, tačiau neturiu laiduotojo? Jei taip, koks MINIMALUS paskolos laikotarpis? Kokie bankai realiausi kreiptis (kad sutaupyti laiką ir energiją)? Iš ankto dėkoju už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Asta, dėkui už klausimą. Iš esmės bankai nebeišduoda paskolų asmenims, kurie yra išsiregistravę iš Lietuvos. Tačiau kiekvienas atvejis yra individualus. Kadangi Lietuvoje turime tik tris bankus, kurie išduoda būsto paskolas, tai nedaug reikės gaišti laiko pasitikrinimui: Luminor, SEB, Swedbank.

+3Buvo naudinga
Viktorija

Sveiki, šiuo metu su vyru norime paimti paskolą, dirbame užsienyje abu, tačiau gyvename Lietuvoje, padavėm paraišką į SEB banką, tačiau sužinojome, kad bankas finansuos tik 70% kur mums nelabai palanku, kadangi turime nuosavų lėšų tik 20% , norime gauti paskolą namui pirkti ir remontuoti. Kur būtų galimybę gauti su 85 % finansavimu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Vienareikšmiškai siūlau kreiptis į visus bankus, užpildykite paraišką Bankai.lt portale ir sulaukite pasiūlymų iš visų bankų ir išsirinksite. Svarbu paminėti, kad šeimoms, kurios dirba ir gauna pajamas užsienyje yra sudėtingiau gauti didesnį nei 50% finansavimą, tad 70% finansavimas yra palankus. Bet galbūt Jūsų situacija yra kažkiek kitokia ko mes nežinome ir galbūt yra galimybė gauti didesnį finansavimą. Patariu pasitarti su visais bankais. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų