Užstatytas bankui

Užstatytas bankui. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „užstatytas bankui“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Jolanta

Laba diena, Noriu pirkti namų valdos sklypą, bet žinau, kad jis buvo užstatytas bankui. Pardavėjas sako, kad jis jau gali jį parduoti. Kokį turėčiau gauti patvirtinantį dokumentą iš pardavėjo ar banko , kad tikrai sako tiesą ir aš neturėsiu bėdų nusipirkusi šį turtą. Ačiū Jolanta

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Mycė

Sveiki, dirbu UK, man 43m., dukra gyvena Vilniuje jai 24m. Ji uždirba apie 700e., nekilnojamo turto neturime. Norime būsto paskolos 45000-55000e. Man bankas paskolos greičiausiai neduos dėl amžiaus, tačiau ar galėtų paskolą gauti dukra. Jei ji viena negautų ar galėčiau būti laiduotoju. Jos kredito istorija švari, tik moka kas mėnesį apie 15e. studijų paskolą. Mano pagal credit.info vertinimą A raidė. UK įsipareigojimų neturiu, LT taip pat. Jei gavus paskolą ir praėjus keliems metams norėtume imti antrą paskolą būstui, ar galėtume užstatyti pirmąjį būstą. Labai dėkoju už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Jeigu gautumėte būsto paskolą iš banko, tuomet tas būstas priklausytų bankui kol neišmokėsite paskolos - t.y. jis bus užstatytas bankui. Todėl imant antrą paskolą negalėsite užstatyti turimos paskolos, nebent pirmosios paskolos įmokos jau sudarytų didžiulę sumą ir galbūt būtų variantų. Taičiau tai nėra įprastas dalykas ir taip įprastai nedaroma. Perkant būstą su paskola, reikia mokėti pradinį įnašą savomis lėšomis.

+3Buvo naudinga
Ellen

Laba diena. Klausiu savo tėvelio vardu. Jam nuosavybės teise priklauso butas, bei nuosavas namas su namų valdos žemės sklypu. Jis yra anūkės paskolos laiduotojas - paskola turi būti grąžinta bankui 2022metais. (Kaip tokios atskiros laidavimo sutarties nėra - tik sakinys, kad jis yra laiduotojas) Paskola mokama tvarkingai. Ar jis gali parduoti 1/3 dali namų valdos? Ar bankas gali prieštarauti? Iš anksto širdingai dėkoju.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ellen, dėkui už klausimą. Jeigu tas turtas, kurį nori parduoti, nėra niekaip įkeistas ar užstatytas, tuomet gali.

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki. Noriu savo sklype statyti namą,esu ūkininkas ir jau esu užstatęs sklypą bankui, dėl kitos paskolos. Klausimas ar man duotu paskola namo statybai užstatytame sklype? Galėčiau užstatyti kitus sklypus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Pagal dabartinę situaciją manau, kad neduotų, nes sklypas užstatytas, pamatų nėra, pats sklypas Jums nepriklauso, nebūtų kaip įkeisti dar kartą sklypo. Nebent kažkokio kitokio turto turite daug, kurį galite pakeisti. Ir turbūt, jeigu tokios operacijos apskritai įmanomos, manau turėtų būti atliekamos viename banke. Reikia susidaryti planą, kaip paskirstyti užstatytą turtą, kad galėtumėte gauti pakankamas paskolas.

+3Buvo naudinga
Alina

Laba diena, norėčiau paklausti jei užstatytas namas su žeme ir gauta paskola namo užbaigimui, ar bankas leidžia perrašyti mažesnę dalį žemės artimam žmogui? Ar keičiasi sąlygos? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Alina, dėkui už klausimą. Manau, kad neleistų, nes turtas priklauso bankui. Nebent bankas sutiktų parduoti tą dalį. Pasikalbėkite su banku.

+3Buvo naudinga
Miglė

Sveiki. Turiu sklypą, kuriame yra pastatytas sodo namelis. Planuoju ten statyti namą (renovuoti esamą tik jį padidinti). Iškilo keleteas klausimų: 1. Ar reikalingas pradinis įnašas namo statybai - renovacajai bei kokio dydžio (procentaliai)? 2. Ar kaip pradinis įnašas gali būti bankui užstatomas žemės sklypas? 3. Ar galima gauti visą reikalingą sumą statybai ar tai vyksta etapais?

Atsakyti
Edvinas

1. Reikalinga, priklauso nuo banko 15-30% 2. Gali buti uzstatytas ir sklypas, priklausomai nuo ivertinimo sumos, jei sklypo verte 15% imamos poskolos tada valio, toliau jeigu pradinis inasas 30%, tai vertintojas tures ivertinti jusu jau pastatyta nama ir jeigu atitiks ir jis 15%, vel valio. 3. Galima gauti visa suma.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Migle, dėkui už klausimą. Pakomentuosiu trumpai:

  1. Taip, pradinis įnašas bus reikalingas, bet priklausys nuo pačio projekto - individualu labai.
  2. Teoriškai gali būti, vėlgi, priklausys nuo banko ir projekto, vertės ir pan.
  3. Taip, galima, priklausomai nuo banko ir Jūsų vertinimo bei sąlygų.

Jeigu projektas sudėtingesnis, tuomet kreipkitės papildomai ir į unijas, tačiau jeigu pajamos ir projektas normalus, tuomet bankai finansuos, tik turėsite išsirinkti iš trijų bankų sau tinkamiausias sąlygas.

+3Buvo naudinga
Rasa

Sveiki, Esu pasiėmus būsto paskolą, likę mokėti apie 4000 eurų, gal galiu užstatyti esamą butą dėl kitos paskolos? Buto vertė apie 20000. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Kiekvienam turto pirkimui turite imti atskirą būsto paskolą, tačiau jeigu tai bus tame pačiame banke, tuomet galėsite pasinaudoti tam tikrais privalumais ir su lengvesniu paskolos išdavimo procesu. Tačiau priklauso nuo situacijos ir poreikių. Naują butą pirkdama turėsite užstatyti bankui, juk dabartinis butas irgi yra užstatytas bankui.

+3Buvo naudinga
Nida

Laba diena, Ar bankai Lietuvoje teikia būsto paskolas norint įsigyti NT ES šalyje? Lietuvoje turiu NT, kuris galėtų būti užstatytas bankui. Ačiū

Atsakyti
Vykintas

Laba diena, taip, kredito įstaigos teikia paskolas NT ES šalyse.

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Nida, dėkui už klausimą. Taip, užstatant NT Lietuvoje galima gauti paskolą būstui užsienyje. Tik būsto Lietuvoje vertė turi būti didesnė nei perkamo užsienyje būsto vertė (paskolos suma). Realiai galite gauti apie 70% finansavimą nuo įkeisto turto vertės. Bet vėlgi reikia individualaus vertinimo.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų