Vyro vaikai

Vyro vaikai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vyro vaikai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Svetlana

Sveiki, esame 5 asmenu šeima, 2 vaikai ir 3 suauge. Dirbantis mano vyras ir mama, aš esu VPA. Bendros pajamos, vyro ir mamos (VPA bankai neskaičiuoja kaip pajamas) 1400-1450 į rankas. Ar bankas suteiks paskolą busto remontui 15 000eur. Namas nuosavas. Ačiu.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Danute

Sveiki, aš dabar esu dekrete, vyro alga 1200 vidutiniškai per mėnesį, taip pat jam perrašyti dekreto pinigai, 2 metais jis gauna 500 eurų į rankas. Ar galim tikėtis gauti 40000 tūkstančių paskolą būstui įsigyti šeimoje 2 vaikai.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danute, ėkui už klausimą. Pagal pateiktą situaciją gali būti sudėtinga dėl to, kad Jūs niekur nedirbate ir esate 4 asmenų šeima. Reikia kreiptis į bankus tiesiogiai ir derintis galimybes. Atminkite, kad ir įsigyjamas turtas yra svarbu, t.y. jo metai, būklė ir pan.

+3Buvo naudinga
Rūta

Sveiki, ar imant paskolą, vyro vaikai iš pirmos santuokos skaitosi kaip šeimos nariai.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Jeigu yra priskirti alimentai ar kitokios išlaidos vaikų išlaikymui, tuomet tos išlaidos bus įvertintos vertinant Jūsų šeimą. Taip pat reikia žiūrėti kam priskirta vaikų priežiūra. Kitu atveju skaičiuosis Jūsų esamos šeimos pajamos ir išlaidos bei situacija.

+3Buvo naudinga
Egle

Laba diena, norėjau Jūsų pasiteirauti tokiu klausimu. Esame 4 asmenų šeima. Mums su vyru po 27 metus, ir du vaikai iki 3 metų. Prieš 2 metus pasiėmėme paskolą, ir įsigijome sodo namelį už 27000. Norėjome viską persitvarkyti, daug ką išgriovėme, pasidarėme vonią su tualetu, nes jo nebuvo. Įrengėme nedidelį kambarį, o daugiau beveik "plikos" sienos. Galvojame apie didesni butą, nes tiesiog yra riboti finansai remontui. Tik norėjau Jūsų patarimo. Visų pirma ar apsimoka namą parduoti? O antras dalykas, ar gautume naują paskola, praėjus dar visai mažai laiko nuo pirmos paėmimo. Be to, neparašiau mūsų pajamų. Kadangi aš dar metus būsiu vaiko priežiūros atostogose mano bendra suma yra 350eur, vyro alga 950eur. Labai ačiū už atsakymą!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Na, apsimoka ar neapsimoka reikia žiūrėti kokia yra situacija, kokie yra įsipareigojimai bankui ir kiek prarasite ar uždirbsite parduodami. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad sodo namas turi atitikti reikalavimus sodo namui ir jis turi nebūti pripažįstamas kaip gyvenamasis namas. Jeigu būtų pripažįstamas kaip gyvenamasis namas - būtina jį registruoti. Dėl antros paskolos, tai priklausys nuo antros paskolos dydžio, bus skaičiuojamos Jūsų pajamos ir galimybės. Jeigu parduotumėte pirmąjį būstą, tuomet įsipareigojimai bus mažesni ir didesnės galimybės gauti didesnę paskolą.

Bet kokiu atveju patariu konsultuotis su bankais tiesiogiai ir išsiaiškinant sąlygas.

+3Buvo naudinga
Jurgita

Sveiki. 4 asmenų šeima, iš jų du vaikai. Vienas turi sunkią negalią, jam nuolat reikalinga priežiūra (ji paskirta). Vyras dirba oficialiai, rodo minimumą. Kokie šansai gaut valstybės finansuojamą (20%) paskolą būstui? Reiktų apie 30 000eu. Jei tokių pajamu neužtenka (žinau, kad vaiko neįgalumo pinigai neįeina į pajamas, bet aišku visad galima tai pateikt kaip papildomas pajamas) tai koks turėtų būt vyro "popierinis" atlyginimas, kad gautume mums reikiamą sumą ir kiek laiko jis toks turėtų būt iki imant paskola? Labai ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Norint gauti būsto paskolą, reikia kalbėtis tiesiogiai su bankais, kad įvertintų Jūsų situaciją. Nepamirškite, kad vien pajamų žinoti neužtenka, reikia vertinti ir išlaidas ir kredito istoriją. Norint gauti 30 tūkst. eurų paskolą ir esant 4 asmenų šeimai, reikalingos ne mažiau nei 800 eurų mėnesinės pajamos į rankas.

+3Buvo naudinga
Svetlana

Laba diena. Esame jauna šeima du vaikai (9 ir 4 metu) ir aš su vyru. Noretume gauti paskolą pirmam būstui įsigyti su parama iš Savivaldybes. Nekilnojamojo turto neturime, pajamos 1100 eur į men. į rankas bendrai sudejus mano ir vyro. Klausimas ar bankas duotu paskolą pirmam būstui įsigyti? Ir nuo kuo mums reiketu pradėti norint gauti paramą? Ar pirma reikia kreiptis į banką, ar išpradžiu reikia iš Savivaldybes gauti patvirtinima del paramos, o paskui kreiptis į banką? Nesusigaudam nuo ko reikia pradeti. Išaiškinkite prašau. Lauksiu jūsu atsakymo, iš anksto ačiū. Pagarbiai, Svetlana.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Svetlana, dėkui už klausimą. Visų pirma noriu paminėti, kad galioja dvi paramos jaunoms šeimoms: Lietuvoje ir regionuose. Jos turi skirtingus reikalavimus ir sąlygas. Daugiau informacijos rasite čia:

Dabar dėl visos procedūros yra taip. Turite kreiptis į savivaldybę dėl pažymos gavimo, jeigu atitinkate reikalavimus, pažymą gausite ir su ta pažyma turėsite eiti į SEB, Swedbank, Luminor arba kredito unijas dėl valstybės remiamos būsto paskolos gavimo. Jeigu bankai pasako, kad įvertinus galimybes galite gauti būsto paskolą ir pinigų paramai dar yra, tuomet perkate norimą būstą. Būstą patarčiau jau žinoti, kurį norite pirkti prieš einant į banką.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad galimas dalykas, jog bankuose bus pasibaigę paramos pinigai, tad pasitikrinkite visuose 3 bankuose. Nes viename banke gali jau būti pasibaigę, kituose - ne. Taip pat, žinokite, kad pinigus ministerija vis papildo, bet nėra nustatytų terminų kada vyksta papildymai.

Sėkmės! Galite parašyti kaip sekėsi, būtų labai įdomu.

+3Buvo naudinga
Jolanta

Laba diena, esame jauna nesusituokusi pora. Turime 3 vaikus. Vienas vaikas iš mano pirmos santuokos, o kiti du vaikai esamo draugo. Ruošiamės imti paskolą pirmam būstui ir norime pretenduoti į valstybės paramą pradiniam įnašui. Noriu paklausti, jei imsime paskolą dviese ar galiu pildyti prašymą paramai pirmo būsto pradiniam įnašui kaip viena mama auginanti vaikus? Ar nebus painiavos, kad paskolą imsim dviese, o paramos prašysiu viena?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolanta, dėkui už klausimą. Painiavos šiek tiek bus, kadangi pažyma bus išduota Jūsų šeimai be vyro, o paskolą imsite dviese. Jeigu paramos prašysite dviese - negausite, nes esate nesusituokę. O jeigu susituoktumėte ir paramą gautumėte abu, tuomet būtų žiūrima į abiejų pajamas, kurių turite neviršyti. Šiaip turi prašyti paramos ir imti paskolą tie patys asmenys, nes tokiu būdu apeinami įstatymai.

+3Buvo naudinga
Ariana

Sveiki, esame 4 asmenų šeima (2 suaugę,2 vaikai 1m ir 2m). Vyras dirba pagal patentą. Metinės pajamos iki 15000€. Norėtume pretenduoti į valstybės finansuojama paramą jaunoms šeimoms. Ar dirbant pagal patentą yra tokia galimybė? Bei ar galima paskolą įsigyti namo statybai ar tik buto pirkimui? Ačiū už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ariana, dėkui už klausimą. Paramą sunkiai gausite, nes vyro (visos Jūsų šeimos?) pajamos yra ant ribos ir beveik pakankamos, kad parama nebūtų suteikta, tačiau reikia eiti į savivaldybę, pateikti duomenis ir sulaukti jų konkretaus situacijos vertinimo. Paskaitykite paramos būstui įstatymą Bankai.lt portale.

Tačiau būsto paskola su patentu yra problematiška, net nežinau kaip bankai vertins tokią situaciją, tai yra labai rizikinga. Taip pat siūlau nueiti į TOP3 bankus ir pasiteirauti dėl paskolos gavimo galimybių Jūsų šeimai pateikus savo situaciją. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Daiva

Laba diena, siekdama geranoriškumo skyrybose, pakliuvau į keblią padėtį. Oficialiai nesame išsiskyrę, ketinome tai daryti pardavę būstą (su paskola). Būstą pardavėme, paskolos likutį grąžinome. Yra du vaikai (8 ir 9 metų) lieka gyventi su manim. Aš noriu įsigyti butą už 67000 eurų. 57000 eurų sumokėti kaip pradinį įnašą, 10000 eurų paimti paskolą (būsto rezervacijos mokestį jau sumokėjau, nes su vyru buvome sutarę, kad kol įforminsime skyrybas paskolą paimsime kartu, tik faktiškai aš mokėsiu viena). Po to kai jau sumokėjau rezervacijos mokestį, vyras pareiškė, kad jis nebesutinka imti bendrą paskolą. Radau informacijos, kad nuo tos dienos, kai pateikiamas skyrybų prašymas, įsigyjamas turtas nebėra bendra nuosavybė, tačiau pagal savo darbines pajamas matyt negaučiau paskolos (gaunu 430-450 eurų per mėnesį į rankas ir nuo buto pardavimo momento 300 eurų iš vyro vaikų išlaikymui, iki tol gaudavau po 150 pagal žodinį susitarimą). Iš ankstesnio Jūsų atsakymo kitam žmogui supratau, kad alimentų suma būtų įskaičiuojama į pajamas vertinant galimybę gauti paskolą, su alimentais mano pajamos būtų 730-750 eurų, ar su tokia suma galėčiau gauti paskolą 10 metų 10000 eurų ir koks alimentų įforminimas būtų priimtinas bankui - ar būtinas teismo sprendimas ar užtektų notariškai patvirtinto susitarimo?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Taip, jeigu teismo sprendimu yra priteisti alimentai, tuomet jie įsiskaičiuos į pajamas. Einant į banką turėkite tai patvirtinančius dokumentus. Jūsų situacija manau yra visiškai reali gauti paskolą, tad tereikia pasirinkti finansavimo būdą. Jeigu turite grynais pagrįstus 57 tūkst. eurų, tuomet skolinsitės viso labo 10 tūkst. eurų. Jeigu Jūsų kredito istorija yra švari, pajamos siekia 750 eurų, perkamas turtas likvidus, tuomet būsto paskolą turėtumėte gauti, o mėnesinė įmoka turėtų būti apie 90 eurų. Pereikite per 4 bankus: SEB, DNB, Nordea, Swedbank ir išsiaiškinkite Jums siūlomas sąlygas, paskaičiuokite kiek su visais notaro/sutarties mokesčiais Jums kainuos paskola, palyginkite ir išsirinkite geriausią. Jeigu pritrūktų pajamų vertinant Jūsų situaciją bankuose, siūlau kreiptis ir į kredito unijas.

+4Buvo naudinga
Ekspertas

Absurdas įmokėti tokią didžiulę sumą. Yra šimtai geresnių būdų investuot pinigus kai būsto palūkanos dabar labai mažos.

Buvo naudinga
Julija

Sveiki, visų pirma, norėčiau nuoširdžiai padėkoti bankai.lt komandai už puikią interneto svetainę ir naudingus ekspertų atsakymus klausimų-atsakymų skiltyse. Ačiū jums už informacijos sklaidą! Prieš nerdama į bankų pasiūlymų liūną norėčiau pasiteirauti jūsų kaip man būtų naudingiau imti būsto paskolą esant susiklosčiusiai situacijai. Noriu imti būsto paskolą pirmajam būstui įsigyti, man 29 metai, 8 metus dirbu valstybiniame sektoriuje, pastovios pajamos 750EUR + nereguliarūs priedai, kurių dydis svyruoja nuo 50 iki 200 EUR + 465EUR doktoranto stipendija iki 2017-09-30; esamų finansinių įsipareigojimų nėra. Gyvenu su vyru, su kuriuo nesame sudarę nei santuokos nei partnerystės. Jo pajamos į rankas 450EUR, finansinių įsipareigojimų nėra, tačiau kas mėnesį mokami 210 EUR alimentų dviem vaikams iš praeitos santuokos (kita alimentų dalis padengta išlaikymu turtu, vaikai 14 ir 15 metų amžiaus).

Taigi, ar mums įteisinus santykius vaikai būtų laikomi išlaikytiniais šeimoje? Ar turėčiau paskolą imti vieną? Būčiau labai dėkinga už jūsų atsakymą ir patarimą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Julija, dėkui už klausimus ir tokius gražius žodžius! Jūsų situacija ir pajamos yra palankios gauti būsto paskolą ir imant paskolą vienai. Kadangi Jūsų vyro pajamos nėra tokios jau didelės po įsipareigojimų padengimo (alimentų) 240EUR (450-210), jo pajamos gali ir nepagerinti situacijos. Jūsų vyro vaikai nebus laikomi išlaikytiniais, kadangi vaikų gyvenamoji vieta priskirta su vaikų motina. Dar reikėtų žiūrėti, kurio kredito istorija yra geresnė, jeigu vyro tempia į apačią, siūlyčiau imti paskolą vienai, jeigu abiejų stabiliai geros, tuomet galite mėginti paskolą imti ir abu.

Iš esmės patarčiau visų pirma į bankus eiti derėtis vienai ir sulaukti iš jų pasiūlymų. Gavus pasiūlymus, galėsite pasiderėti su bankais iki maksimaliai gerų sąlygų. Tada išanalizavę situaciją galite pridėti ir „su savo vyru variantą”. Sėkmės!

+6Buvo naudinga
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Laba diena, Julija, pritariu Gerb. Stepono nuomonei ir noriu dar pridurti dėl pasirinkimo Jums vienai ar su partneriu įsigyti būstą. Prieš nusprendžiant kartu su partneriu ar vienai Jums imti paskolą, su teisininkais reiktų išsiaiškinti apie terminus, praėjusius po partnerio buvusių skyrybų. Teisiškai nepraėjus tam tikram laikui po skyrybų buvusi sutuoktinė taip pat gali pretenduoti į įsigytą turtą (jeigu jis bus perkamas kartu su partneriu), taip pat priklausomai nuo pasirašytos jūsų tarpusavio sutarties priklauso ir vaikų iš pirmosios santuokos teisė į įsigytą būstą. Bet kokiu atveju viena ar su partneriu nuspręsite imti paskolą, prieš priimdami sprendimą turite susidėlioti schemą, kaip Jūs norėsite grąžinti tą paskolą, kadangi neturėdami savo paskolos grąžinimo plano, paskolą turėsite grąžinti pagal banko sudarytą planą.

+2Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų