Didžiausia būsto paskola

Didžiausia būsto paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „didžiausia būsto paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Evelina

Laba diena, domintų klausimas apie didžiausią paskolos sumą būstui pikrti. Vyras dirba pagal individualią veiklą 5 metus. Aš bedarbė bet auginu kūdykį ir gaunu vaiko priežiūros išmokas (220/men) šeimoje du vaikai. Vyro mėn.uždarbis atskaičius mokesčius 1700-1800 eur.Ačiū.lauksiu ataskymo.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Ramune

Sveiki. Ar labai didele rizika perkant busta isperkamaja nuoma, kuris yra apribotas hipoteka.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ramune, dėkui už klausimą. Būsto pirkimas su išperkamąja nuoma didžiausią riziką kelia dėl to, kad po to, kai jau reikės imti būsto paskolą, pasikeis Jūsų ar bankų situacija ir būsto paskolos tiesiog negausite arba gausite prastesnėmis sąlygomis negu dabartinėje situacijoje. O dėl hipotekos apribojimo, tai turi būti garantijos, kad turtą bus galima įkeisti bankui, kai jau išmokėsite pradinį įnašą - tai čia gali būti rizika, reikėtų detalesnės informacijos ir kokie tie ribojimai.

+7Buvo naudinga
Renata

Sveiki. Labai reikia patarimo. Prieš pat korona virusą pradėjome ieškotis pirkti namą, radome tinkamą variantą, kadangi jo vertė yra virš 100 000 eur. Kilo abejonių ar verta šiuo karantino laikotarpiu kreiptis dėl busto paskolos ar geriau sulaukti geresnių laikų? Kalba eina apie palūkanas, ar kenkia dabartinė situacija? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Renata, dėkui už klausimą. Šiuo metu palūkanos nėra labai didelės. Didžiausia rizika yra ta, kad per ateinančius metus gali atpigti Jūsų perkamas turtas, tad natūraliai prarastumėte. Tačiau rizikos lieka rizikomis, taip pat yra ir tikimybė, kad turto kainos kils, nes didės infliacija. Nėra vieno atsakymo, nežinomybė didelė. Jeigu yra galimybės, geriau palaukti iki rudens.

+3Buvo naudinga
Justina

Laba diena, ar gaučiau būsto paskolą, jeigu esu išskyrusi, turiu vieną vaiką. Alga atskaičius mokesčius 700 eurų. Ir ar skaičiuojami alimentai prie bendros sumos? Tai iš viso pajamos apie 900 eurų. Ir kokią didžiausią sumą galėčiau gauti paskolos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Pajamų vertinimas ir alimentai gali būti nepripažintos kaip pastovios ir tvarios pajamos. Reikėtų kalbėtis su bankais ir teirautis, kad įvertintų situaciją. Priklausomai nuo kredito istorijos, Jūsų situacijos, pripažintų pajamų - priklausys ir paskolos dydis - jį pasakys tik bankas.

+3Buvo naudinga
Lina

Laba diena, su draugu esame išsirinkę naujos statybos butą, kurio kaina su daline apdaila 73tūkst. Pradinį įnašą turime. Tačiau būstui pilnai įsirengti reikalinga dar apie 18tūkst. suma. Šios sumos dar neturime, tačiau projektą planuoja pabaigti tik rugpjūčio mėn, iki to laiko mes tikrai susitaupytume tuos likusius pinigus įsirengimui. Tačiau didžiausia problema ta, kad noriu pakeisti darbą, ko pasekoje, man nutruks stažas. Norėjau pasiteirauti, ar galima pasiimti būsto paskolą dabar ir ją jau mokėti, nors butas dar nepastatytas? Ar paskola duodama, kaip projektas jau būna pilnai pastatytas? Po bankus dėl informacijos, nesinori vaikščioti, kai yra gandai, kad kuo dažniau kreipiesi į skirtingus bankus, tuo labiau yra bloginama situacija gauti paskolą būstui. Dar pridedu informaciją, kad draugas uždirba 1000eur "į rankas", mano atlyginimas šiuo metu 750eur "į rankas".

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Bankai finansuoja ir galite gauti būsto paskolą butams, kurių statybų projektai pilnai baigti. Tačiau jeigu bankas turi sutartį su rangovu, galbūt ir būtų kažkokios išimtys. Nors ką Jūs darysite su butu, kurio projektas yra dar nebaigtas - nežinau, tai yra ir Jums nesaugu. Gandai dėl vaikščiojimo po bankus yra tiesa, tačiau to neturėtų būti ir reikia dėl tokių gandų nuolat pasakyti tiesiogiai Lietuvos bankui ir viešinti. Dar, blogiausiu atveju galite galvoti apie didesnį pradinį įnašą ir tuomet jei trūktų Jūsų stažo, galbūt pakaktų draugo pajamų, nors sąlygos galėtų šiek tiek paprastėti. Manau, kad rasite išeitį, pagal situaciją matau, kad turite gerus darbus, tad neskubėkite išdegę akis, butų yra daug, pasiūla yra, artimiausiu metu dar padaugės manau. Nemanau, kad tai paskutinės minutės pasiūlymas tas butas. Tiesiog, daug žmonių labai skuba, nors 6-12 mėn. laukimas realiai nieko nereiškia, dar geriau, turite daugiau pasirinkime ir jausitės saugesni.

+4Buvo naudinga
Aušra

Sveiki, esame jauna šeima, vaikų neturime. Planuojame būsto paskolą. Per abu pajamos 1000 € į mėn į rankas. Bet jei neužteks, yra galimybė didintis. Jei prašysime paramos būstui, ar vistiek reikalingas pradinis įnašas ar jis dengiasi iš valstybės skiriamos? Taip pat radau informacijos apie perkamo būsto kainas, kad neturi viršyti kvadratinio metro kainos nustatytos. Ar tai yra nesvarbu, jei būstas išsirinktas?

Atsakyti
Ugne

Įstatyme nėra parašyta perkamo būsto kvadratinio metro kaina. Nurodyta kaina naudojama regionams, kuriuose bus galima įsigyti būstą su valstybės parama, atrinkti. Bet kokiu atveju, net gavus paramą iš valstybės, privalote įsitikinti ar bankas suteiks kreditą, nes tai, kad valstybė kompensuos dalį kredito, nereiškia, kad bankas neatsižvelgs š jūsų pajamas ir galimybes gautą paskolą išmokėti

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už klausimą. Kadangi šiuo metu pagal Nekilnojamojo turto registrą didžiausia kvadratinio metro normatyvinė vertė siekia 1444 eurus, tai reiškia, kad į paramą galima pretenduoti tuose regionuose, kuriuose būsto kvadratinio metro normatyvinė vertė neviršija 505 eurų, nors konkretaus perkamo būsto kvadratinio metro kaina gali būti ir kitokia.

Tai reiškia, kad regionai, kuriuose yra suteikiamos paramos yra parinktos pagal normatyvines vertes, tačiau pati perkamo būsto kaina nebūtinai turi atitikti tas vertes, jeigu patenka į tą regioną.

+5Buvo naudinga
Julija

Sveiki, Norėčiau pasiteirauti ar yra galimybė gauti įprastą būsto paskolą (su 15-20% pradiniu įnašu) ją imant drauge, jeigu: 1) draugas yra užsienietis, turintis legalų darbą Lietuvoje (ne Europos Sąjungos pilietis, Lietuvoje gyvenantis jau beveik 5 metus, leidimą gyventi Lietuvoje prasitęsiantis kas 2 metus); 2) turime pradinį įnašą; 3) nesame susituokę; 4) bendros pajamos sudaro apie 3600 eur per mėnesį "į rankas"; 5) neturime jokių kitų paskolų; 6) nenutraukiamas darbo stažas tose pačiose įmonėse tiek pas vieną, tiek pas kitą yra daugiau nei 5 metai. Būsiu labai dėkinga už atsakymą!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Julija, dėkui už klausimą. Manau, kad galimybės yra, žinoma priklausys nuo Jūsų draugo individualaus vertinimo. Iš esmės nematau kliūčių negauti paskolos pagal kitus apibūdinimus. Didžiausia kliūtis bus draugo šalis ir jo vertinimas bei stabilumas, bus vertinama rizika, kas bus jeigu po 2 metų nepratęs leidimo ir dings kaip į vandenį :) Tačiau Jūs Lietuvos pilietė, tad reikia kalbėtis su bankais kokios to galimybės ir kaip galima būtų išspęsti. Būtų labai įdomu jeigu pasidalintumėte informacija po apsilankymo bankuose, beje nuvykite į visus TOP3.

+5Buvo naudinga
Roberta

Sveiki. Esame jauna šeima, kątik susituokę. Kokia alga turi būti didžiausia, kad gautumėm paramą pirmąjam būstui įsigyti? Kokios didžiausios sumos būtą ar namą, galėtume įsigyti? Ir ar svarbu kokia buto ar namo vertė kv/m2? Kauno miesto rajonuose galioja parama?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Roberta, dėkui už klausimą. Šiuo metu galioja dvi paramos būstui įsigyti jaunoms šeimoms. Susipažinkite su išsamia informacija apie abi paramas:

+3Buvo naudinga
Gitana

Esam 21m ir 27m nesusituokusi šeima turim 9 mėn. vaiką. Aš esu motinystės atostogose, o sužadėtinis dirba Norvegijoje per Lietuvos firmą. Mano pajamos su pašalpa per mėn. išeina 248€, o sužadėtiniui per mėn. vis skirtingai, nes 2 mėn. dirba 1mėn. Lietuvoj atostogauja. Žinom, kad SEB banke 50% teskaičiuoja komarinduotės pinigus norint imt būsto paskolą. Sužadėtinis turi automobilio paskolą, bet jis grąžins viską jau kita mėn. Mūsų bendros pajamos per 3mėn. 3751€ skaičiuojant tik jo minimalų atlyginimą 334€ 50% komandiruotes pinigus. Kokią didžiausią paskolą būtų tikimybė gaut susituokus ar tik jam vienam? Jam per 3mėn. 3000€ gaunasi. Ir kaip bankas skaičiuoja kiek 1 žmogui turi užtekt ir kiek 1 vaikui? Gyvenam Skuodo raj., namą žiūrinejam aplink Kretinga. Jo darbas 2mėn. Norvegijoje 1mėn. Lietuvoje, Lietuvoje stažas nutrūksta, bet pasiėmus biuletenis viskas tvarkoje su šituo stažu būtų. Pajamos kas mėnesį išeina, pirmą mėn. jam sumoka už 2sav., kitą mėn už pilną mėn. ir tada kitą mėn. vėl už 2sav. Ir jei jis imtų vienas pats paskolą, kaip skaičiuotų dėl vaiko jei alimentų nėra priteistų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gitana, dėkui už klausimą. Nėra konkretaus atsakymo kokias sumas išduotų bankas imant būsto paskolą. Nestandartinė situacija, todėl reikia individualaus vertinimo dėl darbo Norvegijoje ir Lietuvoje. Kreipkitės į bankus, kad pateiktų visus įmanomus variantus su paskaičiavimais pagal Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Tomas

Esu 22 metų vaikinas, ir norėčiau pasiimti paskolą būstui, kokia didžiausią paskolą galėčiau pasiimti? į mėnesį gaunu 400 eurų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Manau, kad paskolos dar negausite dėl per jauno amžiaus ir per mažų pajamų. Preliminariai, gaunant tokio dydžio pajamas, bankai gali suteikti ne daugiau nei 14 tūkst. eurų paskolą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų