Atsiliepimai apie bankus

Turėjote problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetetingas banko darbuotojas? Rašykite atsiliepimus ir skundus, dalinkitės nuomonėmis apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis. Žemiau surasite bankų klientų mums atsiųstus atsiliepimus su įvardintomis problemomis ar pagyrimais.

Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

Nordea mini
2016-02-04
LK apie
Nordea

Paskaitykite čia apie Nordea banką, kaip jis dirba - sutinku su viskuo, ką rašo. Košmaras, o ne bankas. Arogancija, biurokratizmas, klientų maustymas juos geriausiai apibūdina. Žodžiu, aplenkite šį banką iš tolo.

DNB mini
2016-02-03
Inesa apie
DNB

Labai malonus aptarnavimas, visada norisi grįžti.

Šiaulių bankas mini
2016-02-01
Palmyra P. apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientė Palmyra parašė atsiliepimą:

Sveiki, Šiaulių banke labai prastas aptarnavimas daugelyje skyrių. Paprašai suteikti informacija, tai ponios arba panelės arba nežino ir nieko nepasako apie tai, ko klausi, arba liepia eiti namo ir pačiam jų sistemoje susiieškoti to, ko tau reikia. Instrukcijos nepateikiamos. Tai labai nemandagu ir neprofesionalu. Niekas iš darbuotojų nėra net atsiprašęs dėl prasto banko darbo. Labai nemalonu tokiame banke lankytis. Apgailestauju, kad turiu tokiame banke lankytis.

SEB kortelės mini
2016-01-29
Gabriele apie
SEB

SEB banko klientė Gabrielė parašė atsiliepimą ir stebisi, kad SEB nesprendžia problemos ir negrąžina įšaldytų pinigų:

Labai tikiuosi, kad bus dirbama greitai, nes jau savaitę laiko laukiu ir nesulaukiu atsakymo iš SEB, tik tušti šabloniniai atsakymai el. bankininkystėje ir biurokratinis popierizmas. Toks vaizdas, kad ne su rimta įmone bendrauju. Esu taikus žmogus, bet kantrybė trūko, nes gadinamos mano svajonių atostogos.

Laiškas SEB, kuris nagrinėjamas ilgiau nei savaitę, be jokio atsakymo:

Sveiki, siunčiu Jums pretenziją su visa informacija bei kopija čekio, kurį pavyko gauti iš paskutinės imonės, kurioje buvau neaptarnauta, o pinigai rezervuoti, analogiškai situacija su cinemex puebla tik ši įmonė nedavė čekių už tas tris situacijas, bet nurodė kreiptis į savo banką, kad pinigai būtų sugrąžinti bei nurodė, kad tai ne jų problema, o mano banko t.y. Jūsų. Esu atostogose, parašiau prašymą, kad galėčiau atsiskaityti kortele čia - Meksikoje, bet kažkaip turiu spręsti tokias problemas atostogų metu. Taip pat pastebėjau, kad jeigu esi ne verslo klientas tai nelabai esate linkę padėti. Skambinau skype programa dėl šios problemos Jums daugybę kartų, o vadybininkai nurodo netikslią informaciją. Galiu pagirti vadybininką Danielių - pavardės nežinau, o visi kiti labai atmestinai viską atliko. Tikiuosi, kad išspręsite šią klaidą, bet kokiu atveju grįžusi apsilankysiu SEB banke dėl Jūsų darbuotojų aptarnavimo ir aplaidumo. Manau, kad kiekvienas klientas turi būti vertinamas. TAIGI, prašau tarpininkauti. Būtų pati geriausia dovana mano gimtadienio proga, o ne sveikinimai su 100 procentų atsidavimo, ką galėčiau pavadinti melu. Jeigu vertinate klientus galite susisiekti su manimi 2222926807 mano numeris

PAGARBIAI, Gabriele

Bankai.lt paskelbus informaciją, SEB bankas operatyviai paaiškino priežastis dėl ko taip atsitiko. O atsakymas Gabrielei yra ruošiamas ir asmeniškai:

Laikydamiesi aukščiausių klientų lėšų apsaugos reikalavimų, nuo 2009 metų naudojame efektyvią mokėjimo kortelių apsaugos sistemą, užkertančią kelią daugeliui neteisėtų atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis užsienyje ir internetu.

Atsiskaitant mokėjimo kortele Argentinoje, Australijoje, Bolivijoje, Brazilijoje, Čilėje, Dominikos Respublikoje, Ekvadore, Filipinuose, Gvatemaloje, Indonezijoje, JAV, Jamaikoje, Kambodžoje, Kanadoje, Kosta Rikoje, Šri Lankoje, Kolumbijoje, Indijoje, Kuveite, Namibijoje, Malaizijoje, Meksikoje, Panamoje, Peru, Pietų Korėjoje, Salvadore, Singapūre, Tailando Karalystėje, Taivane, Urugvajuje, Venesueloje ar Vietname ir šiose šalyse registruotų įmonių interneto svetainėse, prieš nurašant pinigus iš sąskaitos, su kuria susieta kortelė, prevencinė banko kortelių apsaugos sistema patikrina visą atsiskaitymo operaciją. Kilus įtarimų, kad atsiskaitymas gali būti neteisėtas, operacija sustabdoma, todėl kortelės turėtojas negali atsiskaityti kortele.

Išvengti galimų nepatogumų galite apie būsimą kelionę į minėtas šalis SEB banką informavę iš anksto. Jūsų pageidavimu ribojimai gali būti netaikomi tol, kol keliaujate.

Jei nepavyksta sumokėti mokėjimo kortele, nedelsdami susisiekite su SEB banku visą parą veikiančiu telefonu 1528 arba (8 5) 268 2800 (iš užsienio — tel. +370 5 268 2800) ir, pasirinkę atsakiklio punktą „Mokėjimo kortelės blokavimas“, praneškite apie įvykį.

Atsiliepęs SEB banko darbuotojas kuriam laikui (kol būsite svečioje šalyje ar kol pirmą kartą atsiskaitysite prisijungę prie interneto banko) gali panaikinti Jums taikomus atsiskaitymo kortele ribojimus.

SEB mini
2016-01-26
Aldona apie
SEB

SEB banko klientė Aldona parašė atsiliepimą:

Sveiki, buvo man šiandien paskirtas susitikimas su J. Matele, į susitikimą laiką ir datą suderinome su Mindaugu, kadangi vyko viskas per jį, sugaišau laiko apie 40 min. (nes turėjau pasiimti pasibaisusią galiojimo kortelę) ir aišku nesulaukiau priskirtos vadybininkės, klausimas kam tada reikia derinti laiką ir datą su klientu jei vadybininkas neatvyksta į susitikimą, aš būčiau į banką atėjusi kaip man patogiau.

Swedbank mini
2016-01-26
Gražina Kasparavičienė apie
Swedbank

Swedbank banko klientė Gražina parašė atsiliepimą:

Seniau Swedbank banke Gargžduose vietos gyventojams buvo labai patogu pasikeisti valiutą, dabar to padaryti negalima. Kodėl?

Šiaulių banko konsultacijų telefonas mini
2016-01-08
Aidas apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientas Aidas parašė atsiliepimą:

Baisus Šiaulių banko aptarnavimas - telefonu banko skyrių nėra, reik skambinti i bendrąjį, o ten dvi valandas visi užimti ir kukuok jei nori.

Swedbank sutartis mini
2016-01-06
Rimas apie
Swedbank

Swedbank banko klientas Rimas parašė atsiliepimą:

Esami Swedbank klientai gerai pagalvokit, ar verta šitame banke sudaryti kokias nors sutartis. Buvau medžiojamas kiekvieną dieną, kol įkalbėjo investuoti į fondus. To pasekoje praradau didelę sumą pinigų. Nors kiek kartų ėjau aiškintis, atsakymo negavau. Kitas atvejis - po 10 m. pervedus pensijų fondus į kitą banką, pradėjo augti ir iki šiol sėkmingai auga, ko šitame banke niekuomet nebuvo. Tad linkiu nedaryti tokių klaidų kaip aš ir neprarasti savo pinigų.

 mini
2015-12-29
Rūta apie
SEB

SEB banko klientė Rūta parašė atsiliepimą:

Buvau šiandien SEB Vilniaus Akropolio filiale. Žmonių pradžioje buvo nedaug, bet didesnė pusė operatorių sėdėjo darbo vietose ir ilgą laiką žmonių neaptarnavo. Savo eilės laukti teko valandą ir penkias minutes. Eilės pagaliau sulaukus, operatorė pirmiausia pradėjo siūlyti banko paslaugas, kurių man visai nereikia, tik po to teikėsi aptarnauti. Kita darbuotoja zujo po salę ir garsiai piktinosi, kad visą gruodį padėtis labai bloga ir visą laiką pilna klientų, bet čia, jų, žmonių, pasirinkimas. Nors ta darbuotoja greičiausiai teisi - geriau pasirinkti kitą banką. Kur klientus bent šiek tiek labiau vertina.

SEB kortelė mini
2015-12-22
Algirdas Brazauskas apie
SEB

SEB banko klientas parašė atsiliepimą:

Antrą kartą iš eilės, kai išduoda banko kortelę, gauname ne to asmens kortelę. Nors yra N klientų tokiu pačiu vardu ir pavarde, darbuotojas paskubomis išduoda kortelę nepatikrinęs asmens kodo ar teisėtam savininkui priklauso.

Swedbank mini
2015-12-22
Arturas apie
Swedbank

Swedbank banko klientas Artūras parašė atsiliepimą:

Turiu Swedbank banke investicinį kaupiamąjį. Kadangi paveldėjau iš darbovietės, tai jis kaip ir įšaldytas, 3m negaunu jokių ataskaitų apie lėšas. Bandžiau telefonu sužinot likutį tai nepavyko. Teks su šiuo banku atsisveikint.

Šiaulių bankas mini
2015-12-18
Vitalija apie
Šiaulių

Šiaulių banko (buvusi Ūkio banko) klientė Vitalija parašė atsiliepimą:

Turėjau įsigijusi Ūko banko akcijų, kurios buvo apskaitomos Šiaulių banke. Savo nelaimei nespėjau jų laiku parduoti, bankas bankrutavo, akcijos tapo bevertės. Tačiau nepaisant to, Šiaulių bankas man nuo sąskaitos kas ketvirtį nurašo mokestį už VP saugojimą apie 1 Eur. Gal kas nors gali patarti, kaip man atsikratyti tų akcijų ir atsisakyti ŠB paslaugų? Gal galėčiau jas padovanoti Lietuvos respublikai, ar Lietuvos bankui, ar Šiaulių bankui :) Ar bent jau kaip nebemokėti to mokesčio.

Swedbank mini
2015-12-16
Dovile apie
Swedbank

Swedank klientė Dovilė parašė atsiliepimą:

Labas vakaras, norėčiau papasakoti, apie Swedbanke Savanorių pr. 15 A, Vilniuje dirbančios darbuotojos nekompetentingumą. Šį vakarą 2015-12-15 apie 16:50 nuvykau į minėtą banką, man reikėjo atlikti grynųjų pinigų operaciją (pervesti tam tikrą pinigų sumą į SEB banką). Kad būtų aiškiau, tai užsisakiau prekę ir reikėjo per šį vakarą už ją susimokėti pavedimu. Pasakoju toliau, sulaukiau Swedbanke savo eilės, papuoliau pas jau amžiuje moteriskę (deja pavardės nepažiūrėjau, bet tą laiką jį dirbo kaip užeini į banką priešais registratūra, tai jos langas buvo pats pirmas iš kairės) paaiškinau ko aš noriu (įdėti pinigus į firmos sąskaitą) ji pareiškė, kad atseit jūsų bankas nepervedinėja į kitus bankus ir kad man reikia eiti į SEB banką norint į SEB banke turinčios firmos saskaitą pervesti pinigus. Dar buvo tokia MALONI ir pasakė kur man rasti tą banką.

Aišku aš į jį nespėjau, nes darbo laikas baigėsi. Paskambinus į nemokamą konsultaciją man paaiškino, kad darbuotoja privalėjo pervesti pinigus. Nukentėjau tik aš, nes teko per visą Vilnių ieškoti kas gali pervesti pinigus. Tenoriu tik pasakyti, kad darbuotojai turėtų atsakingiau žiūrėti į savo darbą ir norėčiau tikėti, kad su ta darbuotoja bus atitinkamai pakalbėta. Nuoširdžiai Jums dėkoju už išklausymą.

DNB el. paslaugos mini
2015-12-10
Lauras apie
DNB

DNB banko klientas parašė atsiliepimą:

Pats blogiausias bankas su kuriuo yra tekę bendrauti. E-paslaugų suteikimo kokybė beviltiška, el. bankininkystė neaiški, nesuprantama, funkcijos išmėtytos, nelogiška tvarka. Norint atlikti paprastą pavedimą, reikia turėti X kortelių, sukurti X mokėjimų. Paskambinus telefonu, konsultantai, nesugeba atsakyti į paprastus mokėjimų klausimus. Bankomatų skaičius itin mažas, centrų skaičių taip pat, kiekviena paslauga apmokestinta neaiškiom sumom. Būsto kredito konsultantai, toks įspūdis, kad pirmą kartą susidūrė su šia paslauga....

SEB bankas, klientai mini
2015-12-08
Audronis apie
SEB

SEB banko klientas Audronis parašė atsiliepimą:

Prieš pusantrų metų SEB Šiauliuose uždariau savo vetybinių popierių sąskaitą. Tą kart banko darbuotoja patikino, kad bankui jokių skolų neturiu. Ir štai, po pusantrų metų (!!!) gaunu laišką, kad už vertybinių popierių sąskaitos tvarkymą bankui esu skolingas 2.03 Euro. Pinigai, žinoma, nedideli, tačiau minčių kilo įvairiausių: gal sąskaita taip ir liko neuždaryta, gal šiaip koks nesusipratimas ir t.t... Taigi šioks, toks stresas.

Nuėjau pasiaiškinti, pasirodo, sąskaitos uždarymo metu bankas nesugeba (!) paskaičiuoti ketvirčio mokęsčio ir jį skaičiuoja tik ketvirčiui pasibaigus. Tačiau ar tai kliento bėda. Juk per tuos pusantrų metų galėjau ir iš Lietuvos išvykti, ir gyvenamą vietą pasikeisti... Ir ką? skola būtų perduota išieškoti anstoliams?

Taigi žmogus stengiesi gyventi be skolų ir staiga užblokuotos sąskaitos ir žinia, kad su visais procentais ir t.t. turi sumokėti kelis šimtus Eurų! Manau, bankas nesunkiai galėtų pakeisti esamą tvarką, kad kiti klientai tokioje situacijoje nepatirtų streso ir negaištų aiškinimuisi savo brangaus laiko, tačiau, manau, viskas liks taip kaip yra, nes "čia Lietuva"... Manęs už patirtus nepatogumus net neatsiprašė...

SEB Savanorių pr. 349 mini
2015-12-01
Ingrida apie
SEB

SEB banko verslo klientė Ingrida parašė atsiliepimą:

Esame verslo klientai, ne vienus metus kankinamės su Jūsų banku. Banko darbuotojų arogancija ir atžarumas visada siekia aukštumas.

Šiandien banko skyriuje Savanorių pr. 349, Kaune, norėjau įnešti grynus pinigus, bet nei vienas iš dviejų bankomatų neveikė, paso su savimi nesinešioju, nes visada pinigus įnešu bankomate, vairuotojo pažymėjimas pasirodo jau nebetinka (galima būtų pamanyti, kad į mūsų įmonės sąskaitą kažkas svetimas norėtų įnešti pinigus, be abejo būtų puiku). Darbuotoja "maloniai" pasiuntė važiuoti pasiimti paso arba į kitą bankomatą (tikriausiai ji ar bankas apmokėtų kuro sąnaudas ir sugaištą laiką), taip pat "mandagiai" pareiškė, kad ne jų reikalas, kad bankomatas neveikia (jei dar nesupratote, tai primenu kad klientui nesvarbu kas ten tvarko tuos bankomatus, jei jie su Jūsų banko rekvizitais TAI JŪS ir JŪSŲ DARBUOTOJAI atsakingi už tai kas jie veiktų ir jokios jūsų darbo peripetijos man neįdomios).

Gaila nepažiūrėjau darbuotojos pavardės, bet ji jau seniai dirba ir tiek pat seniai drasko akis. Išsiaiškinsit patys jei įdomu. Tik norėjau informuoti, kad dabar jau rimtai ieškome kito banko.

Nordea valiutų kursai mini
2015-11-29
Sandra apie
Nordea

Nordea banko klientė Sandra parašė atsiliepimą:

Buvome šiame banke. Kursas kuriuo keitė labai nepalankus. Ir kaip niekur reikėjo mokėti mokestį valiutos keitimui. Nepatvaru naudotis šiuo banku.

DNB bankomatas mini
2015-11-16
Rūta apie
DNB

Laba vakara, ar pas jus galima inesti i bankomata pinigu ar tik galima nusijimti juos ?

Swedbank nemandagi darbuotoja mini
2015-11-09
apie
Swedbank

Swedbank banko klientė parašė atsiliepimą:

Rašau dėl p. Rasos Sigitos Lisauskaitės iš Akropolio padalinio, Vilniuje.

Pagridinis klausimas, dėl kurio atvykau į banką, buvo sutarties nutraukimas. Ponia manęs paklausė "Į KOKĮ BANKĄ ĮŠEINATE?" atsakiau, kad į DNB. Jos atsakyma buvo netikėtas, nugirdau pasipūtusį prunkštimą ir pašaipiai buvo pasakyta "Tai gal DNB darbuotoja." Nieko neatsakiau, tik nusistebėjau, kodėl reikia tyčiotis, jei žmogus įšeina pas konkurentus, verčiau jau paklaustų, kas įtakojo mano pasirinkimą, kad nutraukiu sutartį su Jūsų banku.

Kitas įvykis buvo ir jos pasakymas "O mes, jau padarėm ir išsiuntėm kortelę naują Jums į Ukmergę". Sakau, o kodėl į Ukmergę, jei aš sutartį sudariau Širvintuose ir ten esu registruota (senai negyvenu rajone, todėl nežinau, nei kokie ten pokyčiai vyksta, nei kad banko skyriaus nėra", bet deja vėl pašaipiai išgirdau pasakymą " Mūsų skyriaus Širvintuose, jau senai nėra!" Puiku, pagalvojau, tik kilo klausimas, kodėl nesulaukiau Jūsų skambučio su paklausimu, kur man patogu gauti kortelę ar man jos iš viso reikia? O meterytė, tik pasakė, kad siuntėme laišką į registruotą mano adresą (tėvų namus) mama sakė, kad laiškas nebuvo gautas, gal dar gausime, nesvarbu.

Vėliau, p. Rasa, pakeltu tonu pareiškė, kad dar matot turiu TD sutarčių banke, paklausiau, o tai man kreiptis į bendroves jų nutraukti? (paklausiau, nes per bendroves jas sudariau, ne Jūsų banko skyriuje) ji man atšovė "Prie, ko čia BENDROVĖS? jie mūsų NEKONTROLIUOJA!" Na supratau, daugiau, aš nieko neklausiau. Jau, net bijojau. Pasirašiau nutraukimo dokumentus ir išėjau su palaima, kad neturėsiu nieko bendro daugiau ir nereikės eiti į patį skyrių aiškintis, kažko, kas man, kai ne bankininkei neaišku.

Suprantu, jaunas aš žmogus, gal ir nėra už ką manęs gerbti, didžios moters akimis, bet šiuo atvėju aš buvau klientė ir visada atėjus į kažkokią vietą esu pagarbi ir noriu pagarbos iš žmogaus į kurį kreipiuosi. Manau, kad kiekvienas to nori.

Labai tikiuosi, kad atkreipsite dėmesį į pastabas ir kažką keisite savo sistemoje. Ne iš vieno žmogaus teko girdėti nusiskundimų Jūsų žmonėmis skyriuose, bet lietuviai esą tokie, kad prisitaiko.

SEB litai į eurus mini
2015-10-26
Liucija apie
SEB

Laba diena, pasakykit prasom ar galima dabar pas jus banke gedimino 60., sebe, pakeisti litus i eurus?

Puslapiai: 1 ...12131415161718... 24
15 psl.
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų