Būsto paraiška

Būsto paraiška. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paraiška“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ernestas

Sveiki, norėčiau sužinoti, kaip bankai gauna mano pajamas per mėnesį. Nes gaunu pastovų atlyginimą į savo swedbank sąskaita, bet swedbank vadybininkė parodė kažkokią Sodros lentelę kur mano pajamos buvo apie ~150 euru mažesnės, nei tas kurias gaunu.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernestai, dėkui už klausimą. Jūs, kai teikiate paraišką bankui ir pildote dokumentus dėl sąlygų, pasirašote, kad sutinkate, kad Jūsų pajamos ir kredito istorija būtų patikrinta. Gavę Jūsų parašą bankai turi prieigą prie sodros, kredito istorijos duomenų.

+3Buvo naudinga
Evelina

Laba diena, situacija yra tokia, kad vyras yra pasiėmęs būsto paskolą. Kas mėnesį nuskaito viskas vyksta normaliai, bet paskutinį kartą, nuskaičiuojant sąskaitoje nebuvo reikiamos sumos... Buvome tuo pačiu užpildę gauti paskolą, būsto įsirengimui. Bet pasiekė mus žinia, kad mes jos išvis negausime, nes esame įtraukti, tai į kažkokius juoduosius sąrašus, kad laiku nenuskaitė visos pinigų sumos būsto paskolai padengti... Plius pasakė, kad naujai paraišką užpildyti ir galbūt gauti pinigų būsto įsirengimui galėsime tik po 4-5 mėnesių. Mums tų pinigų reikia, kuo greičiau. Ar įmanoma kažką padaryti? Kad gauti pinigus? Nes suma, kurios nenuskaičiavo buvo juokinga vos 17 eur... Ir dėl jos, pagal juos tapome nemokūs...

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evelina, dėkui už klausimą. Bandykite keisti banką arba kreiptis į unijas.

+3Buvo naudinga
Edvardas

Sveiki. Norėjom paimti paskolą iš banko. Tačiau bankas atmetė paraišką, kadangi kažkada turėjau lizingą, ir per klaidą nesumokėjau įmokos laiku. Dabar kaip bankas teigia esu kažkokiam skolininkų sąraše. Ar įmanoma ištaisyti savo reputacija? Nes ir po to nesėkmingi lizingo turėjau nemažai lizingu, kreditų kurios sumokėdavau laiku.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edvardai, dėkui už klausimą. Norint kitos situacijos, reikia mėginti kituose bankuose ar unijose arba tiesiog laukti. Dar vienas iš būdų padidinti pajamas ir nebesiskolinti ar nebeimti lizingų. Kiekvienas turimas įsipareigojimas gali pasunkinti būsto paskolos gavimą.

+3Buvo naudinga
Neringa

Sveiki. Situacija tokia, kad turiu kreditinę kortelę swedbank, pradžioje šnekėjo, kad tai neturi reikšmės, o užpildžius paraišką dėl būsto paskolos - atmėtė, būtent dėl kreditinės kortelės. Pasiūle grąžinti visą sumą ir kreiptis po 3mėn, neva yra vėlavimų. Ar po trijų mėn paskolą duos, nėra jokios garantijos. Klausimas ar kiti bankai suteiks paskolą ar taip pat matys tą kreditinę kortelę ir taip pat neduos paskolos? Bankas taip pat pasiūlė kreiptis į kitus bankus.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Įsiskolinimai matomi bendroje Jūsų kredito istorijoje, todėl su kredito kortelėmis būkite atsargi ir nelaikykite nepadengtų įsiskolinimų ilgiau nei galima. Kreiptis į visus bankus reikia, nes visuose bankuose skirtingi požiūriai ir situacijos vertinamos individualiai ir skirtingai.

+3Buvo naudinga
Aušra

Laba diena. Pildžiau prašymą 2018 m. 10 mėn. dėl valstybės paramos perkant pirmąjį būstą Kauno regione. (gyvenu viena, auginu 1 dukrą). Eilėje rodė, kad esu 454. Radau būstą, kurį norėčiau įsigyti. Per 10 d.nuo paraiškos pateikimo negavau jokių žinių, kad ar gausiu paramą ar ne. Pasiskambinus pasiteiravus išsamesnės informacijos buvo atsakyta, kad baigėsi lėšos laukit kitų metų, gal gausit. Deja būsto niekas nelaikys taip ilgai. Sukrapščius pradinį įnašą-būstą įsigijau. Jei dabar vėl teikčiau prašymą dėl paramos gavimo (kai jau 2018 m.11 men be paramos isigijau) - ar aš užpildžius paraišką paramai gauti, galėčiau ją gauti. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už klausimą. Deja, atbuline data paramos nesuteikiamos. Paskata suteikiama tik tada, kai perkate būstą ir jeigu yra paramai pinigų būtent tuo metu.

+3Buvo naudinga
Aušra

Laba diena, Norėjau pasiteirauti, kokios galimybės gauti paskolą būstui, (Šiaulių rajone), jei esame šiuo metu 4 asmenų šeima, bet laukiuosi trečio vaiko? Ar paraišką reikėtų teiktų tik tuo metu, kai gims trečiasis vaikas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už klausimą. Galimybes dėl būsto paskolos išdavimo gali įvertinti tik bankas. Jeigu vyro pajamos pakankamos, tuomet galite imti paskolą bet kada, prieš susilaukiant ar jau susilaukus vaiko, tačiau jeigu pajamų trūksta, tuomet reikia galvoti apie būsto paskolą tuomet, kai grįšite į darbą ir pradirbsite bent 6 mėn. ir užtikrinsite stabilias šeimos pajamas.

+3Buvo naudinga
Marija

Laba diena. Norėjau pasiteirauti, ar užplidžius jūsų anketą dėl geriausio pasiūlymo būsto paskolai, bankai mano duomenis išsaugo ir paskui tik tokias sąlygas, kurias pasiūlė per jūsų puslapį ir duoda?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui už klausimą. Ne, duomenys, kuriuos pildote yra tik rekomendacinio pobūdžio ir neturi įtakos galutiniam rezultatui. Sąlygos pateikiamos įvertinus Jūsų situaciją individualiai ir tik Jums individualiai. Mes nematome kokias sąlygas Jūs gavote ar kokias sąlygas bankas siūlė. Viskas derinama tik su Jumis.

+3Buvo naudinga
Miglė

Laba diena, Gal galite atsakyti, ar kreipiantis dėl būsto paskolos į banką, bankas matys duomenis apie išduotus skolos vekselius (kas apribos galimybę gauti būsto paskolą, arba ją sumažins). Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Migle, dėkui už klausimą. Įprastai vekseliai nėra niekur registruojami, tad neturėtų matyti. Bet turėsite pildydami paraišką nurodyti ar esate pasiskolinę panašiu būdu. Jeigu nenurodysite, meluosite ir pažeisite sutartį.

+3Buvo naudinga
Erika

Sveiki, pildžiau internetu paskolos paraiška bet man ja atmetė dėlto, kad dirbu užsienyje, o norit gaut paskola turiu grįšti i Lietuvą ir ten išdirbti bent puse metų..alga gaunu kronomis.. Tai kaip suprast? Laukiau kada galės imti paskola kai vėl duoda kita valiuta ne tik eurais.. Yra šansu gauti paskola ar net nesitiketi jau? Nes nesuprantu kam tada pakeite įstatymą jei vistiek nieko neduoda..

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Viskas priklauso ir priklausė nuo bankų, tai jų valia suteikti tokio tipo paskolas ar ne. Jeigu šiuo metu mato rizikas - nebeišdavinėja. Plačiau skaitykite čia: būsto paskolos gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Agne

Laba diena. Noriu paklausti ar galime pretenduoti i paramą jaunai šeimai namo statybai. Turime 3 vaikus man 33 vyrui 34. Turime dalimis paveldėtą namą, ir du pastatus (nei vienas pilnai nepriklauso tik 3/8). Turim sklypą savo, kuriame norime pradėt statytis namą. Ar galim pretenduot ar jau nelabai? Jei galime tai ar pirma reikia teikt paraišką, ar pradėt statytis?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Jums reikėtų pildyti paraišką dėl paramos ir pateikti turimo NT dalis. Bus įvertinta ar tai atitinka ir formaliai jums nepriklauso pakankama gyvenamoji vieta. Jeigu turimą NT traktuos kaip negyvenamąją vietą, tuomet galėsite pretenduoti į paramą. Taip pat nepamirškite, kad turite atitikti sąlygas ne tik paramai, bet ir gauti būsto paskolą, todėl nepamirškite pasikalbėti su bankais, kad spėtumėte pasiruošti.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų