Bankų pasiūlymai

Bankų pasiūlymai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „bankų pasiūlymai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Svetlana

Sveiki, norėčiau gauti konsultaciją dėl būsto paskolos gavimo. Ar reikalinga išankstine registraciją. Ir kokius dokumentus reikia turėti. Ačiu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Svetlana, dėkui už klausimą. Pildykite būsto paraiškos formą Bankai.lt portale ir pažymėkite kurių bankų pasiūlymai domina. Arba galite tiesiogiai skambintis į bankus ir užsirašyti konsultacijai. Dokumentų pradžioje galite nesinešti, nuvykite bendrai konsultacijai, konsultacijoje bankas viską išaiškins ko reikia.

+3Buvo naudinga
Justas

Laba diena, ketiname imti paskolą būstui pirkt. Imama paskolos suma - 178 000 Eur, gavome du pasiūlymus iš Swedbank ir iš Luminor ir neapsisprendžiam kurį banką pasirinkti. Pasiūlymų sąlygos tokios: (1) Swedbank: 1,7 marža, anuitetas, 30 m., sutarties mokestis 374 Eur, išankstinis grąžinimas - galimas; (2) Luminor: 1,69 marža, anuitetas, 30 m., sutarties mokestis 712 Eur, išankstinis grąžinimas - galimas. Ką pasirinkti ir į ką patartumėt atkreipti dėmesį be paminėtų sąlygų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justai, dėkui už klausimą. Peržvelkite atidžiai sutartis, pažiūrėkite kokie išankstinio grąžinimo mokesčiai, vėlavimo mokesčiai, sutarties keitimo mokesčiai, palyginkite ir pasvarstykite. Abiejų bankų pasiūlymai yra panašūs, Swedbank pranašesnis dėl geresnio Sutarties mokesčio. Realiai nėra kažkas stebuklingo ar blogo nei pas vienus, nei pas kitus. Žiūrėkite pridėtines bankines paslaugas - kortelės, draudimai, asmeninės simpatijos. Galite pabandyti nueiti į Luminor ir parodyti šį mano atsakymą, priversti vadybininkę nusišypsoti ir gražiai paprašyti padaryti bent mažesnį sutarties mokestį nei Swedbank - gal pasiseks sutaupyti :) Būtinai parašykite laišką arba čia atsakymą kaip sekėsi. O jei nuspręsite, kad Jums geresnis Swedbank - rinkitės šį banką. Sėkmės! :)

+4Buvo naudinga
Martynas

Sveiki, ką reiktų atkreipti dėmesį, kad bendrai nusakytų būsto kredito kainą? Nes kaip suprantu marža ne viską pasako, dar visokie kito admin mokesčiai ir pan. Ir kaip tas rodiklis tikliais vadinasi, kad galėčiau palyginti pasiūlymus? Ant vartojamo kredito yra BVKKMN o ant Būsto kažkas tokio yra? Ačiū!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Martynai, dėkui už klausimą. Būsto paskolos kainą nusako du trys esminiai dalykai: banko marža + euribor/ebifn + linijinis/anuitetas. Sukombinavus tai - gausite prelimarią būsto paskolos kainą. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į sutarties keitimo, išankstinio grąžinimo, sudarymo, refinansavimo mokesčius. Iš viso to būtų galima išvesti BVKKMN, bet tokio būsto paskolos kaina įprastai neturi.

+4Buvo naudinga
Martynas

Sveiki, norime imti būsto paskolą su valstybės rėmimu, ar keičiasi sąlygos, bankai žiūri į tas lengvatas taip pat kaip ir be jų? Nebus taip, kad marža užsikels ir panašiai? Kokie bankai dabar teikia lengvatas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Manau, kad nėra taip, kad maržą užsikelia, tačiau marža bus aukštesnė nei kitų, nes Jūsų pajamos bus mažesnės, o norint gauti paramą, reikia uždirbti iki tam tikros sumos. Per SEB ir Swedbank šiuo metu yra išduodamos paskolos su parama.

+4Buvo naudinga
Aistė

Sveiki! Renkamės banką būsto kreditui. Swed pasiūlė 1.89 kintamas palūkanas ir nepatarė dabar fiksuot, tik jei norėsime ateityje, DNB 1.66 kintamas ir 2.26 fiksuotas 10 metų. SEB 1.7 kintamos. Nordea net nesvarsto, nes trūksta dokumentų iš statytojo, nors kaip supratau, palūkanas duotų mažiausias. Ką rinktis? DNB neramina kainodara, o SWED ir SEB ženkliai didesnės palūkanos. Nordea duotų tikslų atsakymą maždaug po mėnesio, kai jau nebegalios kitų bankų pasiūlymai.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. Iš turimų pasiūlymų tai arba SEB arba DNB. DNB minusas dėl EBIFN, o SEB Euribor yra patraukliau. Nordea manau pasiūlys apie 1,5-1,6%. Pabandykite paspausti Nordea ir greičiau gauti pasiūlymą.

+5Buvo naudinga
Silva

Swedbank pateikė savo pasiūlymą. Vadybininke sako, kad jau nieko nebegalim nusiderėti. Ar taip iš tikrųjų yra, ar mus mulkina, kad nereiktų terliotis? Swedbank mums siūlo 2,3 proc. maržą. Ir kas 2 metus ją žada perskaičiuot. Ar mes galim išsiderėt, kad marža būtų visą likusį paskolos laiką vienoda?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Silva, dėkui už klausimą. Na, yra du variantai - galima arba negalima :). Reikia bandyti derėtis. Geriausias įrankis deryboms - kitų bankų pasiūlymai. Jeigu kiti bankai irgi maždaug tą patį ar panašiai pasiūlys - tuomet turbūt nieko nebepadarysite. Derantis labai daug įtakos turi būsto paskolos dydis, Jūsų kredito istorija, pajamos ir t.t. Labai individualu. Siūlau peržiūrėti Bankai.lt projekte jau išduotų būsto paskolų palūkanas, čia galite palyginti savo sąlygas su kitų.

+3Buvo naudinga
Pranas

Sveiki, kokia būtų Jūsų nuomonė apie Nordea apribotų palūkanų variantą? Konkrečiu atveju siūlomos 0,4-0,9 ribos, todėl jei Euribor nepakiltų per 5 metus daugiau nei iki 0,4, turėčiau mokėti 1,9, o po tų 5 metų - liktų ta pati marža 1,50 plius kintamos palūkanos. Kintamomis palūkanomis marža siūloma 1,65.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pranai, dėkui už klausimą. Neseniai buvo panašūs atvejai ir klausimai:

Kaip matau įvairios sąlygos siūlomos Nordea banke. Kaip matote iš prieš tai aprašytų atvejų, jiems bankas fiksuoti leidžia ne 5 metus, o 3 metus, o taip pat palankesne marža - galbūt jų geresnė finansinė situacija, likvidesnis turtas arba bankas pakėlė palūkanas. Tad bandykite išsiderėti prieš tai nurodytuose atvejuose sąlygas.

O šiaip, kiekvienai šeimai pasiūlymai yra individualūs ir reikia lyginti su kitų bankų pasiūlymais ir išsirinkti geriausią. Šis Nordea pasiūlymas tikrai nėra blogas ir ilguoju laikotarpiu manau atsipirks. Bet Jūsų atveju bandyčiau išsiderėti geresnes sąlygas.

Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Roneta

Sveiki, ruošiamės imti būsto paskolą ir gavome du skirtingus pasiūlymus iš bankų: Seb siūlo 1,75% (manau dar bus imanoma pasideret del palukanu, DNB 1,65 %. Tačiau DNB turi savo EBIFIN'ą, kuris taip pat mus gąsdina, nes jeigu gerai suprantame, jis visada bus didesnis ateityje už EURIBOR? Ką galėtume patarti? Kurį pasiūlymą derėtų rinktis? Ar mažesnes palūkanas ir EBIFIN, ar didesnes palūkanas ir EURIBOR.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Roneta, dėkui už klausimą. Abu pasiūlymai yra panašūs, tačiau SEB pasiūlymas yra ženkliai pranašesnis dėl to, kad palūkanos yra su EURIBOR. DNB su EBIFN šiek tiek turi nežinomumo, o ir EBIFN šiuo metu yra 0,17%. Palyginkite abiejų bankų sutarčių sąlygas dėl išankstinio mokėjimo galimybės, įmokos vėlavimo baudų, įvairių administravimo mokesčių.

Rinkitės individualiai išanalizavusi abiejų bankų pasiūlymus. Paskaičiuokite kiek vienu ar kitu atveju pasirinkus vieną ar kitą banką sutaupysite gale termino pagal Jūsų įsivaizduojamą scenarijų ir pasirinkite teisingai.

+4Buvo naudinga
Bevardis

Sveiki, Planuoju imti būsto paskolą, vidutiniškai mano mėnesinės pajamos per 2015 metus buvo apie 1800 eurų, tačiau vieną mėnesį daugiau kitą mažiau nes pajamų šaltiniai yra du : Individuali veikla ir Mažosios bendrijos nario nepaskirstytas pelnas išmokamas kas mėn. Kreipiantis į banką dėl paskolos kokius dokumentus turėčiau teikti? Ir kaip Jūsų nuomone bankas atsižvelgs į mano pajamų šaltinius?

Atsakyti
Steponas Jurele
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Jūsų pajamos bus vertinamos tikėtina prasčiau nei „sodrinės” pajamos, šiek tiek mažesniu koeficientu. Tačiau patarčiau pasikonsultuoti su visais bankais, nes tarp bankų gali pasiūlymai labai skirtis, o esant gana didelėms Jūsų mėnesinėms pajamoms galite gauti ir visai geras sąlygas. Vertins bendrą Jūsų situaciją ir bus labai individualu.

Taip pat galite pasikalbėti ir su unijomis, nors ten palūkanos ir didesnės, tačiau priklausomai nuo pajamų šaltinio kartais būna palanku kredituotis ir unijoje. Dokumentų reikės standartiškai: asmens dokumentas, deklaracija už 2015 metus, gali paprašyti ir banko išrašų.

+3Buvo naudinga
Donis

Sveiki. Kokios nuomonės dėl tokio banko pasiūlymo? Gyvenamas namas 25000e. Bankas skolina 18500e. Siūlo arba fiksuotas palukanas 2.4 arba kintamas, kurios susideda iš 1.35 banko marža ir ebifn 1 metams, bendro gaunas 1.99 palūkanos. Palūkanų grąžinimą renkuos linijinį. Gal kokių pastebėjimų ar patarimų turite? Iš anksto dėkoju.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Doni, dėkui už klausimą. Visi bankų pasiūlymai ir jų pateiktos sąlygos dažniausiai atspindi Jūsų rizikingumo laipsnį, pajamų dydį, perkamą turtą, bendrą šeimos portreto vaizdą. Kuo geresnis perkamas turtas ir Jūsų finansinė būklė - tuo geresnes sąlygas gausite. Priklausomai nuo Jūsų asmeninės situacijos ir perkamo būsto likvidumo buvo įvertintas ir pateiktas pasiūlymas. Kaip supratau pasiūlymą gavote iš DNB su 75% finansavimo galimybe. Matomai gautas pasiūlymas atitinka Jūsų situaciją. Kad būtumėte tikras, būtinai pasitikrinkite sąlygas ir kituose bankuose. O turėdami pagrindą deryboms - visuomet derėkitės.

+3Buvo naudinga
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Laba diena, Doni. Na mano nuomonė dėl tokio pasiūlymo nėra pati geriausia. Visuomet savo klientams patariu susirinkti visų bankų pasiūlymus ir tuomet juos palyginti. Klausimas - kodėl renkatės būtent šį banką, kuris taiko ne Euribor, o Ebifin? Kodėl norite mokėti linijiniu metodu, ne anutetiniu? Nežinant visos situacijos ir jūsų poreikių patarti netikslinga, svarbu, jog jūs pats žinotumėt kaip norite grąžinti paskolą, kas jums svarbu. Tam, kad susidėlioti planą, kaip pasirašyti gerą kredito sutartį ir kaip už paskolą sumokėti mažiau, mūsų klientai mokosi bent 3 mėnesius, tad keliais sakiniais visko perteikti neišeina, tam reikia skirti laiko ir susidėlioti prioritetus.

+4Buvo naudinga
Donis

Vis dėlto.. kokias pakūkanas rinktis? Ar 5 metams fiksuotas 2.4% be galimybės įnešti pinigus anksčiau laiko. Ar kintamas, kurios sudaro pvz.: šiems metams 1.99%, o nuo 2017m sausio nežinia kokios bus pagal vadinamąjį EBIFN. Na, bet pastaruoju atveju paskolos grąžinimui palikta laisvė įnešti, bet kada nemokamai minimaliai 500e. Galbut geriau 5 metams fiksuoti su 2.4% gana žemomis palūkanomis ir šalia taupytis kad po 5 metu grąžinti? Kaip manot? Dėl kintamų rizika manau nemaža, nes girdėti apie krizę vėlgi..

+3Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sprendimą turite priimti pats įvertinęs visus teigiamus ir neigiamus dalykus pagal savo situaciją.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų