Kauno savivaldybė

Kauno savivaldybė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Kauno savivaldybė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Remigijus

Sveiki, Mano zmonai (34metai) dabar ir yra augusi vaiku namuose. Savivaldybe kaip ir duotu mums busto paskola 20% subsidija, bet nuejus i banka jiems netinka kad as dirbu uzsienyje. turime 12 tukstanciu savu santaupu dar. Ar yra koks bankas kuris skolina bustui vienam is sutuoktiniu dirbant uzsienyje? Kitas klausimas:Ar galima skolintis is kredito unijos ir gauti ta pacia 20% subsidija ar tai butinai turi buti bankas? Klausiu nes kredito Unijos skolina net dirbantiems uzsienyje.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Remigijau, dėkui už klausimą. Paskolą su parama galite imti čia:

 • AB SEB bankas
 • Akademinė kredito unija (teritorija, kurioje gali teikti kreditus – Kauno m., Kauno r., Kaišiadorių r.)
 • Anykščių kredito unija (teritorija, kurioje gali teikti kreditus – Anykščių r., Panevėžio r., Utenos r., Kupiškio r., Rokiškio r., Ukmergės r., Molėtų r.)
 • Aukštaitijos kredito unija (teritorija, kurioje gali teikti kreditus – Panevėžio m., Panevėžio r.)
 • Centro kredito unija (teritorija, kurioje gali teikti kreditus – Kauno m., Kauno r., Kaišiadorių r.)
 • Grigiškių kredito unija (teritorija, kurioje gali teikti kreditus – Vilniaus m., Vilniaus r., Trakų r.)
 • Kredito unija „Tikroji viltis“ (teritorija, kurioje gali teikti kreditus – Akmenės r. ,Joniškio r., Mažeikių r., Šiaulių r., Telšių r.)
 • Kretingos kredito unija (teritorija, kurioje gali teikti kreditus – Kretingos r., Skuodo r., Klaipėdos r., Plungės r., Palangos m.)
 • Luminor Bank AB
 • Panevėžio kredito unija (teritorija, kurioje gali teikti kreditus – Panevėžio m., Panevėžio r., Pakruojo r., Pasvalio r., Biržų r., Kupiškio r., Anykščių r., Ukmergės r., Kėdainių r., Radviliškio r.)
 • Sedos kredito unija (teritorija, kurioje gali teikti kreditus – Mažeikių r., Naujosios Akmenės r., Skuodo r., Plungės r.)
 • „Swedbank“, AB
 • Šilutės kredito unija (teritorija, kurioje gali teikti kreditus – Šilutės r., Neringos sav., Klaipėdos r., Šilalės r., Tauragės r., Pagėgių sav.)
+5Buvo naudinga
Birute

Sveiki, norėjau paklausti kurios Kauno rajono vietos patenka į būsto parama jaunoms šeimoms perkant regione? Nes kiek žiūrime per pateikta puslapį, tai niekas iš Kauno rajono kaimų kaip kad lapės, lepšiškiai, Raudondvaris ir pan nepatenka. Gal galite patikslinti? Nes norime žiūrinėtis namą ir nežinome kur galime ar turi būti kažkiek km atstumas nuo mieste ar kaip.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Birute, dėkui už klausimą. Verčių zonos suskirstytos žemėlapyje, reikia tikrinti REGIA sistemoje.

Kauno rajono savivaldybėje regionui nepriskiriamos vietovės šiose NT vertės zonose, todėl šiose vietose paramos negausite:

16.1, 16.2, 16.3, 16.4, 16.5, 16.6, 16.7, 16.8

Pasitikrinti verčių zonas žemėlapyje galite per registrų centro svetainę: www.regia.lt, čia pasirinkite savivaldybę, kurioje norite įsigyti būstą, kai atsidaro žemėlapis, dešinėje pusėje pažymėkite varnelę "NT verčių zonos, vertės ir apleistos žemės", kai pažymėsite, žemėlapyje įsijungs funkciją, kur rodys verčių zonas. Tam, kad pamatytumėte verčių zonas, reikia pritraukti (zoom in) žemėlapį arčiau.

+3Buvo naudinga
Eglė

Labas vakaras, norėjau paklausti dėl būsto paskolos. Su vyru norime pirkti namą esam nusižiūrėję. Šiuo metu gyvenam Raseinių rajone, bet būsto žiūrimės Kauno rajone, tai mums į Kauno savivaldybę reikia kreiptis ir ar gautume parama jeigu turime kredito įsiskolinimų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Prašymą dėl paramos pildykite spis.lt svetainėje. Taip pat atminkite, kad privalote atitikti banko keliamus atsakingo skolinimo reikalavimus ir būti su gera kredito istorija ir pakankamomis pajamomis. Apie paramą regionuose skaitykite čia.

+4Buvo naudinga
Aurelija

Kur tiksliai reikėtų kreiptis dėl paramos jaunoms šeimoms, Kaune?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelija, dėkui už klausimą. Kreipkitės ten, kur esate registruota, jeigu Kaune, tuomet į Kauno miesto savivaldybę: Būsto valdymo skyrius (J. Gruodžio g. 9, Kaune, 107 kab.).

+3Buvo naudinga
Gintarė

Laba diena, man 29m. Skaitausi kaip našlaitė. Galvoju pirkti butą, ar priklausytų kokia parama pirmo būsto pirkimui? Kitas dalykas, dėl kreipimosi į savivaldybe dėl paramos. Esu registruota Kauno r. Tačiau gyvenu ir būstą pirkti Žadu kitame mieste, t. į. Jurbarke. Ar vis tiek reiktų kreiptis į savivaldybę pagal deklaruota gyvenamąją vietą, nors ten negyvenu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintare, dėkui už klausimą. Taip, Jūs galite pretenduoti į 20% paramą pirmajam būstui. Pažymą norint gauti, turėsite kreiptis į Kauno r. savivaldybę, o pirkti galėsite kitame mieste.

+3Buvo naudinga
Aurėja

Sveiki, turiu klausimų dėl būsto paskolos. Su vyru esame jauna šeima, susituokę, bet neturime vaikų (būtina jų turėti? nes tai bus tik ateityje), esame abu dirbantys mano alga 550 Eur į rankas, o vyras karininkas tad alga gerokai didesnė už mano (manau apie 900 eur). Šiuo metu svarstome apie savo būstą Kaune, tad domina informacija dėl kompensacijų jaunoms šeimoms, klausimai būtų:

 1. Ar valstybė gali kompensuoti pradinį įnašą?
 2. Kada geriausia kreiptis dėl kompensacijų 2018m?
 3. Kokios turi būti bendros pajamos abiejų žmonių, nes tie skaičiukai su raidėmis nelabai aiškūs?
 4. Abu turime būti registruoti tarkim Kauno savivaldybėje, nes savo gyvenamos vietos neturime, tad deklaruoti esame pas tėvus kitame mieste...

Dėkoju už informaciją.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurėja, dėkui už klausimus. Atsakau:

 1. Jūsų atveju negali, nes pajamos viršija numatytas įstatyme (žr. paramos įstatymo 11 straipsnį). Beje, vaikas yra būtinas norint gauti paramą, tačiau jo neturint, galima pretenduoti į paramą, o parama bus išmokama, kai susilauksite vaikelio. Tačiau Jums atkrenta parama dėl per didelių pajamų;
 2. Kreiptis galite bet kada;
 3. Skaičiai ir raidės yra 1 VRP = 122 EUR, visa kita sudauginate;
 4. Kreiptis turėtumėte į tą savivaldybę, kurioje esate registruoti.
+4Buvo naudinga
Reda

Sveiki. Esame jauna šeima. Vyras, 28 metai, žmona 34 metai, dukrytei 3 metukai. Vyras yra našlaitis. Gyvename Kaune. Klausimas, ar būtų įmanoma gauti kompensaciją iš savivaldybės, siekiant įsigyti pirmąjį būstą Kaune ar Kauno rajone? Ačiū už info.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Reda, dėkui už klausimą. Taip, manau, kad galėtumėte pretenduoti į valstybės paramą. Jums reikėtų nuvykti į savivaldybę ir paprašyti, kad įvertintų Jūsų galimybes gauti paramą. Gavę pažymą su pažyma vykstate į bankus ir imate valstybės remiamą kreditą, kuris finansuos 10% arba 20% kredito sumos, priklausomai nuo to, kokia parama bus nustatyta.

+3Buvo naudinga
Giedre

Laba diena, Aš esu prisiregistravus Kėdainių savivaldybėje, mano vyras Ukmergės, galvojame imti paskolą ir įsigyti butą Kaune. Ar galima kreiptis į Kauno savivaldybę dėl paramos pirmam būstui įsigyti jei mes net nesam gyvenę Kaune?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedre, dėkui už klausimą. Manau galite kreiptis į bet kurią savivaldybę, duomenys turėtų vaikščioti visur :) Gali būti papildomų reikalavimų, tad prieš vykstant galite pasiskambinti į Kauno savivaldybę. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Enrika

Sveiki, esu vieniša mama (išsiskyrusi), auginu vieną vaiką, man 30m. ar galiu pretenduoti į 10proc. lengvatą? Pajamos 800-900 į rankas. Jei ne, tai kokią sumą pajamų galima didžiausią, per metus? Prie kokio kredito reitingo duodamos būsto paskolos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Enrika, dėkui už klausimą. Pretenduoti galite, kreipkitės į savo savivaldybę ir sužinokite detaliau ar Jums priklauso. Reitingo raidės creditinfo nelabai daug ką ir reiškia, žinoma svarbios, bet vistiek bankas vertins kiekvieną atvejį individualiai. Tad tiek paramos gavimo, paskolos išdavimo klausimais reikia kreiptis tiesiogiai į savivaldybę ir banką.

+3Buvo naudinga
Enrika

O.tiesa, kad.jai gauciau subsidija negaleciau pirkti busto Kauno mieste,

Buvo naudinga
Gerda

Sveiki, su draugu susilaukėme vaikelio, esame nesusituokę, mėnesinės pajamos ~1300e. Draugo deklaruota gyvenamoji vieta Kauno rajone, mano - Kauno mieste. Būstą planuojame įsigyti Kauno mieste. Ar galime kreiptis dėl būsto paramos ir kur turėtume kreiptis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gerda, dėkui už klausimą. Sveikinu susilaukus vaikelio. Tačiau visų pirma, šiuo metu parama yra sustabdyta ir ruošiamasi naujam paramos etapui, tačiau bet kokiu atveju kreipkitės į savo savivaldybę kur esate registruoti ir stokite į eilę bei pasiruoškite. Taip pat norint gauti paramą reikia būti susituokus, taip buvo pagal paskutinius trejus metus galiojusias sąlygas, jas rasite čia.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų