Klaipėda

Klaipėda. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Klaipėda“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gintė

Laba diena, Šiuo metu dirbu Vilniuje, tačiau dviejų metų bėgyje noriu keltis gyventi į Klaipėdą. Ten ir įsigyti nekilnojamąjį turtą. Man šiuo metu 34 m. Turiu 3 m. dukrytę. Išsiskyrusi. Ar galiu pretenduoti ir gauti ir ar yra teikiama valstybės parama pirmam būstui įsigyti? Ar likę tik valstybės parama turtui įsigyti regionuose?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ginte, dėkui už klausimą. Taip, galite pretenduoti ir į paramą visoje Lietuvoje. Bandykite pildyti paraišką ir pasiteirauti ar yra pinigų šiuo metu paramai. Plačiau apie paramą būstui rasite čia.

+5Buvo naudinga
Valentas

Sveiki. Jau kurį laiką svarstau apie savo asmeninį nekilnojamą turtą. Esu vienišas kopiantis į trečią dešimtmetį. Vaikų neturiu. Niekada nesu turėjęs jokių įsipareigojimu su bankais ar kredito bendrovėmis. Esu neseniai pakeitęs darbą, (dirbu ketvirtą mėnesį). Turiu nepertraukiamą penkerių metų stažą vienoje lietuvos firmoje. Domina paskola būstui iki 55 000eur su mano 15-20% pradiniu įnašu. Šiuo metu uždarbis yra 800eur į rankas, plius nepastovūs priedai iki 200eur. Ankstesniame darbe uždarbis buvo panašus, kintamas. Klaipėda.

  • Koks turi būti minimalus išdirbtas laikas vienoje įmonėje ar skaičiuojamos tik abstrakčios metinės pajamos?
  • Pirmas būstas ar galiu tikėtis/taikomos privilegijų/privilegijos?
  • Ką turima galvoje būsto įkeitimas?
  • Ar mano atveju reikalingas laiduotojas?

Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Valentai, dėkui už klausimus. Pagal nurodomas pajamas, paskolą turėtumėte gauti, tačiau minusas, kad naujoje darbovietėje dirbate tik 4 mėn., rekomenduotina išdirbti mažiausiai 6 mėn., nors jau dabar galite pradėti kalbėti su bankais ir rinktis.

  • Minimalus išdirbtas laikas turi būti 6 mėn. vienoje darbovietėje, kuo ilgiau nekeičiate darbo ir vienoje įmonėje dirbate- tuo palankesnis yra vertinimas. Nors tai vėlgi individualu;
  • Pirmojo būsto pirkimui yra suteikiama valstybės parama 10-20% (tik SEB ir Swedbank bankuose), tačiau tam turite atitikti šias nuostatas;
  • Perkant būstą su paskolą jį įkeisite bankui, tai reiškia, kad dokumentuose savininkas būsite Jūs, tačiau formaliai būstas priklausys bankui tol, kol neišmokėsite paskolos. Be banko leidimo, Jūs turtu negalėsite disponuoti;
  • Pagal tai kaip aprašėte savo situaciją, manau laiduotojas nereikalingas.
+6Buvo naudinga
Daiva

Norėčiau sužinoti ir Jūsų paklausti kelių klausimų: norėtume imti paskolą būstui, ji nedidele apie 19000 euru, pirktume namuką miestelyje Kauno raj. pradinį na jei 15 proc. tai turime, bet kiek žinau, namui gali reikalauti ir 25 proc. pradinio kapitalo, taip? Aš, mama, šiuo metu esu vaiko auginimo atostogose, ar ką gaunu už vaikutį, kaip pajamos įsiskaičiuoja? vyro alga apie 700 eurų, ar galėtume gauti paskolą?

Taip jau įvyko, kad vyras rado naują, geriau apmokamą darbą, ir bus 2 mėn kaip dirba naujai. aš skaičiau pas jus tinklapyje, kad reikia išdirbt 3 mėn, ir prieš tai turi būti dirbęs (5m stažas). ar gerai supratau? Parduodamo namo savininkas, sutinka palaukti, kol galėtume pasiimti paskolą, tik norim pasikonsultuot ar rankpinigių neprarastumėm. Alga į rankas 700 eurų. Vaikui 1m ir jis vienas. man 27, vyrui 28 m. paskolos laikotarpis 25-30m.

Parduodamas namas šalia Kaišiadorių, 133 kv.m ploto, 1976 m. statybos. Mediniai langai, šildymas (židinys) 4 kambariai, 2 wc, dušai. Namui reikalingas kosmetinis remontas.

12 arų sklype sodas, malkinė, metalinis garažas. Puikus privažiavimas, aptverta teritorija. Iki autostrados Vilnius- Klaipėda iki 1 km. Iki Kaišiadorių 8 km, iki Kauno 25 km.

Lauksime Jūsų atsakymo.

Atsakyti Dalintis
Vyr. vadybininkė
SEB bankas

SEB Bankas gali suteikti iki 85 proc. įkeičiamo turto vertės kreditą, nepriklausomai nuo įsigyjamo būsto, tad klientų pradinis įnašas turėtų sudaryti ne mažiau kaip 15 proc. būsto vertės. Norint gauti būsto kreditą, vyras paskutinėje darbovietėje turi būti išdirbęs ne mažiau kaip tris mėnesius, o bendras darbo stažas ne mažesnis kaip 6 mėnesiai, kadangi vertinamas paskutinių 6 mėn. pajamų vidurkis.

Vertinama ir gaunama motinystės (tėvystės) pašalpa. Jeigu vaiko priežiūros atostogos trunka (truks) vienerius metus, skaičiuojama išmokėtos pašalpos suma. Jeigu vaiko priežiūros atostogos trunka (truks) ilgiau nei vienerius metus (t.y. 2 ar 3 metus), vertinamos antrųjų atostogų metų „Sodros“ išmokos, sudarančios 40 proc. kompensuojamo darbo užmokesčio.

+34Buvo naudinga
Vadybininkė
Danske Bank

Informuojame, kad Danske bank A/S Lietuvos filialas suteikia būsto paskolą asmenims nuo 21 m., turintiems ne trumpesnį kaip 6 mėn. darbo stažą paskutinėje darbovietėje ir gaunantiems pajamas, pakankamas būsto paskolos grąžinimui užtikrinti. Į pajamas įtraukiamas pašalpos dydis gaunamas antraisiais vaiko priežiūros metais, jei atostogos truks 2 metus. Jeigu atostogos truks 1 metus įtraukiamas faktiškai gaunamas pašalpos dydis. Maksimali finansuojama suma namo pirkimui (1976 m. statybos) yra iki 70 proc. nuo perkamo ir įkeičiamo turto vertės. Todėl pradinis įnašas privalo būti ne mažesnis nei 30 proc. nuo perkamo ir įkeičiamo turto vertės/pirkimo kainos. Tačiau Bankas gali paprašyti ir didesnio pradinio įnašo. Maksimalus terminas būtų 16 metų, nes kredito sutarties laikotarpio pabaigoje būstas turėtų būti ne senesnis kaip 55 metų.

Apgailestaujame, tačiau pagal Jūsų nurodytus duomenis, šiuo metu suteikti finansinio įsipareigojimo negalime.

+1Buvo naudinga
Vadybininko asistentė
Medicinos bankas

Mūsų bankas finansuoja iki 70 proc. perkamo turto vertės nustatytos turto vertintojų. Taip tai ką gaunate už vaikų priežiūros atostogas yra įskaičiuojama kaip gaunamos pajamos, būsto kreditas suteikiamas iki 25 metų laikotarpiui. Šiuo metu būsto kreditų palūkanos yra apie 5 proc. Mes skaičiuojame gaunamas pajamas jeigu klientas dabartinėje darbovetėje yra išdirbęs 6 mėn.

+1Buvo naudinga
Klientų konsultantė
Swedbank bankas

Kreipiantis dėl būsto paskolos yra vertinamos visos šeimos pajamos, kurios nurodytu atveju turi būti nuo 724,34 Eur / 2501 Lt. Atkreipiame dėmesį, kad vertinamos pastovios - oficialios pajamos, paskutinėje darbovietėje išdirbus pilnus 6 mėnesius. Paskolos palūkanų norma yra nustatoma kiekvienam klientui individualiai, atsižvelgiant į gaunamas pajamas, turimus finansinius įsipareigojimus, skolinimosi istoriją, darbo stažą, lojalumą bankui ir kt. Tam, kad galėtume įvertinti šių asmenų finansines galimybes dėl būsto paskolos suteikimo, reikėtų, kad jie pateiktų paraišką su detalia informacija. Norėdami preliminariai sužinoti, kokią sumą galėtumėte pasiskolinti - pasinaudokite būsto paskolos skaičiuokle. Finansuojama iki 85 proc. paskolos sumos ir įkeičiamo turto kainos.

+11Buvo naudinga
Ekspertė
DNB bankas

Informuojame, kad priklausomai nuo įkeičiamo turto rūšies, amžiaus ir vietovės bankas suteikia būsto paskolą iki 85 proc. turto vertės (žinoma gali būti ir mažesnis). Ar paskola būtų išduota, kokia taikoma marža klientas gali sužinoti atvykęs į banko skyrių, tokios informacijos el. būdu nepateikiame. Palūkanų norma kiekvienam klientui yra nustatoma individualiai, atlikus išsamų finansinį įvertinimą.

Kredito gavėjas gali būti kredituojamas, jeigu jo darbo stažas ≥ 3 mėn., tačiau laikotarpis tarp išėjimo iš ankstesnės darbovietės ir įsidarbinimo dabartinėje darbovietėje ne ilgesnis kaip 1 mėn. Esant vaiko priežiūros atostogose svarstant būsto paskolos suteikimą, vertinamas per paskutinį mėnesį išmokėtos pašalpos dydis.

+30Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų