Geriausias bankas

Geriausias bankas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „geriausias bankas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Toma

Sveiki, Mano būsto paskolai buvo pritaikytos fiksuotos palūkanos 3,2%. Seb bankas informavo, kad keičiasi pagal kredito sutartį mano palūkanos (kas 5 metus) ir bus 3,72%. Bandžiau surasti internete 30 metų euriborą (paskolos terminas), kad išsiaiškinti kokią man maržą iš naujo pritaikė, tačiau nepavyko. Klausimas, jei keičiasi palūkanos kas 5 metus, ar bankas įsivertina 5 metų skolinimosi kainą? ar vis dėlto 30 metų (likusio paskolos laikotarpio)? Ir gal žinote, koks yra tas 30 metų ar 5 metų euribor'as, kad sužinoti, kokią maržą bankas nori man pritaikyti? Ir apskritai ar ateinantiems 5 metams fiksuotis, o gal vis dėl to prašyti pakeisti į kintamas? Kokia jūsų nuomonė dėl to "bum" tikimybės ateinantiems 5 metams?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Toma, dėkui už klausimą. Kiekviena šeima renkasi taip kaip įsivaizduoja geriausiai. Aš asmeniškai, rinkčiausi kintamas palūkanas daugeliu atvejų, nes tai mano nuomone ir pagal mano požiūrį geriausias variantas. Tačiau, mano požiūris ne visada gali sutapti su kitų, todėl reikia spręsti patiems. Bankas savo nuožiūra ir savo skaičiavimais įsivertina rizikas ir pateikia palūkanas. Siūlyčiau pasiderėti, šiuo metu bankams aukso amžius, visi ruošiasi galbūt ateinančiam "bum" klientų sąskaita.

+5Buvo naudinga
Julija

Sveiki, norime paimti paskolą būstui, bet aš šiuo metu nedirbu, nes esu vaiko priežiūros atostogose, o vyro alga yra 1100e ant popieriaus ir dekreto išmoka yra perrašyta jam. Kokią maždaug sumą bankas galėtu paskolinti ar išvis duotų? Ar geriau vyrui tik ant savęs imti paskolą? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Julija, dėkui už klausimą. Geriausias variantas būtų kreiptis į bankus ir pasitikrinti situaciją išsamiai ir tiksliai. Yra daug faktorių, kurie gali lemti vienokį ar kitokį atsakymą.

+3Buvo naudinga
As

Sveiki, turiu būsto paskolą, ar duotų koks bankas paskolą kitam pirkiniui sodo nameliui? Kur patartumete kreiptis, kad gautume ir palūkanos būtų ne tokios didelės? Pati skambinausi swed sake neduoda antram būstui paskolos, norime pasiskolinti tik 4000e... Ar ka ne taip supratau?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Bankai antram būstui paskolą tikrai duodą jeigu užtenka pajamų. Tik problema su sodo nameliu, kad tai ne gyvenamasis būstas. Jeigu reikia paskolos tik 4000 eurų, tuomet galite imti vartojimo paskolą. Kreipkitės į TOP3 bankus ir į savo miesto kredito uniją, gaukite individualius pasiūlymus ir pasirinkite geriausias sąlygas siūlantį.

+3Buvo naudinga
Neringa

Sveiki. Noriu paklausti. Mano vyras dirba Norvegijoj norvegu firmoj legaliai. Alga jo 1800e. O aš dirbu Lietuvoje. darbo sutartis terminuota. Esu pradirbus metus. Ar išeitų gauti paskolą. Kreipėmės į Šiaulių banką. Gautume, bet jie sako, kad trukdo mano sutartis. Gal yra kokia išeitis. O paskolą norime gauti būstui įsigyti. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Šiaip yra du keisti dalykai Jūsų situacijoje. Pirmas yra tas, kad Šiaulių bankas būtų paskutinis bankas į kurį kreipčiausi dėl būsto paskolos po SEB, Swedbank ir Luminor. Tačiau didieji bankai, kurie siūlo geriausias sąlygas, šiuo metu neišdavinėja būsto paskolų tiems, kurie gauna pajamas užsienio valiuta. Taigi, jeigu jau buvote SEB, Swedbank ir Luminor bei gavote neigiamą atsakymą, tuomet derinkitės su Šiaulių banku arba kredito unijomis. Bet jeigu dar nebuvote TOP bankuose, tuomet rekomenduočiau ten apsilankyti. Jeigu jau ten bus neigiami atsakymai, tuomet kreipkitės į kredito unijas. Atminkite, kad kiekviena situacija yra individuali ir kiekviename banke reikalai gali pakrypti į skirtingą pusę - reikia bandyti. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Raimonda

Laba diena, Su sužadėtiniu išsirinkome butą, kurį norėtume pirkti. Norime, kad butas būtų mūsų bendra nuosavybė. Situacija yra tokia, kad vienam iš mūsų bankas šiuo metu nesuteikia paskolos, nes nesenai buvo keistas darbas. Kaip galėtume pasielgti šioje situacijoje? Gal po santuokos būtų galima persirašyti sutartį banke, kad paskola ir turtas būtų mūsų abiejų? O gal galima daryti taip, kad paskolą ima vienas asmuo, o nuosavybė pas notarą įregistruojama kaip mūsų abiejų turtas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raimonda, dėkui už klausimą. Geriausias variantas būtų palaukti reikalaujamą terminą ir tik tuomet imti būsto paskolą. Ne veltui yra tie reikalavimai. Tačiau jeigu jau mėginsite, tuomet jeigu pajamos leidžia, gali imti vienas asmuo, o po to notariškai pasirašyti bendrą nuosavybę su banko sutikimu. Atminkite, kad su dviejų asmenų pajamomis gausite didesnę sumą ir tikėtina, kad geresnes sąlygas - siūlyčiau palaukti.

+3Buvo naudinga
Kristina

Laba diena. Kuris bankas palankiausias duoti būsto paskolą dirbant su individualia veikla? Pradirbus ir deklaravus 1 metus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Nėra geriausio banko, priklausys nuo individualios situacijos, vieniems vienas bankas bus labai geras, kitiems kitas. Kreipkitės į Luminor, SEB, Swedbank ir pagrindines kredito unijas. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Tedas

Sveiki, į rankas gaunu apie 590eur. Turiu būsto paskolą už kurią moku su draudimais apie 55eur. Paskola buvo imta prieš 3 metus ir paimta apie 15000. Dabar norėčiau imti paskolą butui naujos statybos, kurio kaina apie 37000, įnašui pinigų turiu, tik noriu sužinot ar duotų man kas paskolą ir kuris bankas šiai dienai geriausias.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tedai, dėkui už klausimą. Manau, kad atsirastų įvairių variantų ir galimybės yra. Nėra geriausio banko, pereikite per DNB, Nordea, SEB, Swedbank ir pasikalbėkite, tegul peržiūri Jūsų situaciją ir pateikia pasiūlymus. Pradžioje eikite į tą banką, kuriame turite paskolą ir sakykite, kad norite pirkti brangesnį butą.

+3Buvo naudinga
Dite

Sveiki, Su sužadėtiniu planuojame pirkti 3 kambarių butą Kaune senos statybos name su baldais iki 57000. Tarkime, pradinį įnašą turėtume ~ 20000, o po 1-2 metų dar turėtume apie 10000. Taip pat po 5 metų pardavus 2 kambarių butą, kuriame šiuo metu gyvena sužadėtinio buvusi žmona su sūnumi, ir kartu moką paskolą per puse, dar gautume pinigėlių. Tad iškilo 3 klausimai: 1. Kaip būna, jeigu būstą įvertina mažiau, pvz. 52000, nes juk baldai nevertinami. Tai tą skirtumą 5000 mes sumokame pardavėjui ir plius 15% nuo 52000, t.y. 7800, viso 12800, o iš banko skolinamės 44200? Kaip bankas į tai žiūri? 2. Jeigu įvertintų 57000, tiek kiek prašo pardavėjas, ar galime įnešti ne 15 %, o daugiau, pvz. 25 %? Ar nebus blogiau skaičiuojamos palūkanos? Nes pvz. Dnb skaičiuoklėje perkant 57000 būstą ir įnešant 15 %, įmant 20 metų, jeigu palūkanų norma 1,8, tai Bendra kredito kainos metinė norma: 1.89 %. O jeigu įnešant 25%, tai Bendra kredito kainos metinė norma: 1.90 %. Ar geriau perkant įnešti tik 15 %? O po metų, jeigu pasirinktume, kad kas metus perskaičiuotų palūkanas, įneštume kitą dalį sumos? 3. Mūsų situacijai esant, jeigu po metų nuo paskolos paėmimo turėtume galimybę įnešti pinigėlius, o vėliau dar kitą dalį. Ar kiekvieną syki įnešant pinigus palūkanų perskaičiavimo dieną, ar nebus taikomas koks mokestis, nesikeis palūkanų norma? Ar kitaip perskaičiuojamos palūkanos? Jeigu mes laikotarpio netrumpsime, tik įmoka mums sumažėtų. Nes realiai juk bankui sumokėtume mažiau palūkanų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dite, dėkui už klausimus. Papunkčiui atsakysiu:

  1. Taip, jeigu įvertina mažesne suma negu prašo pardavėjas, tuomet tą "viršų" susimokate, o paskui nuo tos sumos, kurią įvertino mokate 15% (jeigu tik tiek bankas prašo), dažnai senos statybos butams pradinis įnašas prašomas didesnis - priklausomai nuo būsto likvidumo;
  2. Taip, galite įnešti kiek norite, tačiau nuo įnašo dydžio gali keistis sąlygos. Būna įvairiai nuo situacijos ir sumos, vienur pradinis įnašas palankiau vertinamas, kitur ne. Jeigu tie pinigai, kurių galėtumėte ir nemokėti bankui (pradinio įnašo) neuždirbs daugiau nei sumokėsite palūkanų, tuomet įneškite iš karto didesnę sumą. Tačiau svarstyčiau investuoti, kur yra saugu ir grąža didesnė nei sumokamos palūkanos. Pasverkite tai ir apgalvokite atsakingai;
  3. Mokesčiai taikomi priklausomai nuo to su kuriuo banku ir kokiomis sąlygomis pasirašysite būsto paskolos sutartį. Todėl labai svarbu pasirinkti geriausias sutarties sąlygas ir mažiausias palūkanas siūlantį banką.

Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Karina

Sveiki, planuojame imti Būsto paskolą, šiuo METU prižiūriu vaiką, IKI 2m (Turime 2 Vaikus), vyro alga Už mėnesį ~ 750 e + Vaiko pinigai yra sodros Už 2 Metus 40% -.? 303E, Ar galėtume gauti paskola? Pradinį įnašą 15% Turime PATYS, vyro stažas Apie 11m., Paskutiniai 3metai nepertraukiamo d.stažo. Paskutinėje darbovietėje pavasarį autobusų išdirbęs metus. Kai vaikui sueis 2metai pati planuoju įsidarbinti, kad IR UŽ minimalų atlyginimą. Ar galime gauti paskolą- 25000e, galėtume Į mėnesi mokėti 100-130e,? Ir jei galėtume paimti paskolą Koks Metų Terminas BUTŲ geriausias PAGAL galima mėnesio įmoka?

Atsakyti
Agnė

Ir mus domintų atsakymas.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karina, dėkui už klausimą. Pagal pateiktus finansinius ir šeimos sudėties duomenis, manau, kad paskolą turėtumėte gauti. Jūsų situacija nėra iš geriausių, tad reikės daugiau derintis prie banko dėl laikotarpio, turbūt tai bus ±20 metų laikotarpis. Kaip yra geriau, kiekvienam individualiai. Beje, Jūsų šeimą bankas vertins individualiai ir tik po vertinimo nuspręs apie paskolos sąlygas.

+4Buvo naudinga
Lela

Laba diena. Man 27 metai, darbo stažas beveik 9 metai iš jų paskutinius keturis dirbu tam pačiam darbe. Mano pajamos minimali alga plius komandiruotpinigiai, kuriuos gaunu kas mėnesį, nes daug dirbu (komandiruotėje), išeina mano pajamos mazdaug 1200-1700 . Esu viena be vyro ir vaiko. Jei mane domina kotedžas Vilniuje, kurio verte 73000, tai atėmus 2000 e maždaug popieriams susitvarkyt. Koks mano turėtų būt įnašas, jei mane domina Swedbank? Kokios būtų palūkanos (kiek tektų permokėt)? Kokias geriau imti fiksuotas, kintamas? Ką galėtumėt patarti dėl sutarties su banku, kad nepermokėt?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lela, dėkui už klausimą. Dėl komandiruotpinigių jie būtų vertinami jeigu mokami reguliariai. Bankas įvertintų kokių koeficientu šios pajamos būtų skaičiuojamos. Pagal pateiktas pajamas manau atitinkate būsto paskolos gavimą. Nuo būsto vertės turėsite susimokėti mažiausiai 15% pradinį įnašą (10 950 EUR nuo 73 tūkst. EUR), o popierių tvarkymas yra papildomi mokesčiai ir jie į būsto pirkimo kainą ir vertę neįeina.

Norint sutaupyti ir nepermokėti visų pirma patarčiau kreiptis į 4 didžiuosius bankus SEB, DNB, Swedbank, Nordea. Pateikti jiems konkretų norimą turtą, sulaukti pasiūlymų ir pasirinkti geriausias sąlygas ir poreikius atitinkantį banką. Banko maržos vidurkis šiuo metu yra apie 1,6%, bet tik įvertinus individualiai gausite Jums paskirtą maržą ir pasiūlymą.

Fiksuotos ar kintamos palūkanos yra kiekvieno asmens individualus reikalas ir sprendimas. Šiuo metu pigiau yra imti kintamomis palūkanomis, bet tie, kas nori jaustis saugesni 5-10 metų, ima fiksuotas ir ramiai gyvena, nors ir permokėtų šiuo metu, bet gal ateityje tas saugumas atsipirktų.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų